Vše ohledně kategorie serverů: Trouble in Terrorist Town

Co se stalo s TTT

Příspěvekod Trejtr » 14 črc 2022, 14:51

Zdravím
Co to je s tím TTT?
To už tam nikdo nehraje? Jakto?
Uživatelský avatar
Trejtr
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 338
Registrován: 23 led 2019, 20:58
Bydliště: TTT

Co se stalo s TTT

od Rumcajz » 14 črc 2022, 14:51

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: TTT

Re: Co se stalo s TTT

Příspěvekod Trejtr » 14 črc 2022, 16:50

Panebože co je to s tou karmou? Nechcete třeba to udělat normálně jako to bylo dřív?
To nikoho nemůže bavit. Vím že to je proto, aby nikdo nerandomoval ale spousta věcí mi přijde špatně, občas člověk prostě dá kill innocentovi, protože střílel jentak a pak přijde o karmu a jak ji má získat asi zpátky?
Další věc jsou bany za random killy? Není trest pro randomující hráče nízká karma? A když už, tak by měl být nějaký admin aktivní a hráče dodatečně potrestat (ale rozhodně ne banem, pokud je to opakovaně možná, ale jinak ne)

Teď jsme na serveru, hráč nikomu nenadává a řekne "kurva", dostane jednou upozornění, napodruhý kick (od morningstara), chápu admin se snaží dělat pořádek na serveru, ale přijde mi to trochu přehrocené na to že nás tam bylo 5 (což je možná týdenní rekord :D) .


Mám pocit (nejen já), že by TTT potřebovalo vrátit do pořádku, takový jaký to bylo předtím to bylo nejlepší
Uživatelský avatar
Trejtr
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 338
Registrován: 23 led 2019, 20:58
Bydliště: TTT

Re: Co se stalo s TTT

Příspěvekod Luciferko » 14 črc 2022, 18:54

Ahoj, za 1. s tresty za random killy je to pořád stejné (tedy aspoň za dobu co zde hraju) a nevím, kde jsi slyšel, že za random killy se hned dává ban. Jako při starám se odebírá karma (samozřejmě záleží ještě na tom, zda to byl random na Innocenta či T).
Za 2. pokud máš problém s udělením kicku, napiš si na mě stížnost a kompetentní osoba se Ti vyjádří.

S pozdravem,
Morningstar.
Obrázek Obrázek Obrázek
Luciferko
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 114
Registrován: 11 dub 2022, 06:32

Re: Co se stalo s TTT

Příspěvekod Trejtr » 14 črc 2022, 20:50

Luciferko píše:Ahoj, za 1. s tresty za random killy je to pořád stejné (tedy aspoň za dobu co zde hraju) a nevím, kde jsi slyšel, že za random killy se hned dává ban.

Za random killy se bany dříve nedávaly vůbec, možná když to někdo fakt přeháněl (ale co si tak pamatuju tak se to nedělo).
Kde jsem o tom slyšel? Stačí se podívat do PP.

Luciferko píše:Jako při starém se odebírá karma (samozřejmě záleží ještě na tom, zda to byl random na Innocenta či T).

Nemluvím o ubírání, to je při starým, ale přidávání karmy je úplně na nic. Spoustu hráčů to odradilo a ještě odradí.




Myslím si že ohlas komunity jde hodně jasně vidět. Dneska by tam taky nikdo nehrál, kdybych neukecal 5 lidí odemne.




Luciferko píše:Za 2. pokud máš problém s udělením kicku, napiš si na mě stížnost a kompetentní osoba se Ti vyjádří.

Ne, nemám s tebou problém, to vůbec ne, jinak by už na tebe dávno stížnost byla :D Spíš mi jde o to, že určitý věci se za mě dají překouknout, obzvlášť když se podíváš na stav TTT serverů. Neříkám nic, když by tam pudynk řval na všechny že jsou čů****, tak bych nic neříkal, ale je to nový hráč, žádný problémy nedělá...




TTT mám rád, což je asi hodně jasně poznat a jediný o co mi jde, aby to bylo jako dřív, občas plný servery, hodiny plný zábavy :roll:
Uživatelský avatar
Trejtr
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 338
Registrován: 23 led 2019, 20:58
Bydliště: TTT


Zpět na Trouble in Terrorist Town

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků