I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Opr.] Ludva / free move, neschopnosť, nezasiahnutie / JB#5

Příspěvekod DellisSk » 31 črc 2022, 19:14

Název tématu [Server / Nick admina]: Ludva / free move , neschopnosť , zastávanie si kamaráta / JB#5
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/I-ENTJ-A/
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Simon dal atrakciu parkour 2 nad voidom a hráči to mali dokončiť na prežitie pričom hráč sicky aboslútne nemal záujem plniť atrakciu zo začiatku stál niekoľko sekúnd na štarte potom skočil na blok a len poklikával w,s a čakal pokial druhý hráč zomrie aby nemusel plniť atrakciu teda abosolútne nesplňal to čo mal CT mali nárok zabiť ho. Simon ho nechal atrakciu doskákať možno to myslel ako nevýhodu alebo ho chcel jednoducho zabiť keďže nárok na to mal. Ludva ho následne moovol a oháňal sa že je problemový hráč no pokial viem aj ak je problemový hráč admin by k nemu mal pristupovať normálne a aspoň sa pokusiť vysvetliť mu tu situáciu pretože to že je hráč problémový neznamená že ovláda všetky pravidlá sveta a je najlepší. Ludva mal možnosť zasiahnuť aj do admin voicu pred zabitím hráča no schválne čakal aby mohol dať hráčovi move nijako nezasiahol aj keď mohol. Admin nemal snahu o nič čakal len na príležitosť k move pretože kill dostal jeho kamarát.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: 5:2 37:40 cca https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/J ... gs4.dem.gz

Pac a Pusu <3
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

[Opr.] Ludva / free move, neschopnosť, nezasiahnutie / JB#5

od Rumcajz » 31 črc 2022, 19:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Luník IX

Re: Ludva / free move , neschopnosť , nezasiahnutie / JB#5

Příspěvekod Ludva3D » 31 črc 2022, 19:49 VIP

Ahoj,

byl večer a nechtěl jsem řešit konflikty, které vy dva obvykle tvoříte. Jsem si také jistý, že jako "problémoví" hráči to pořád nemůžete pochopit.

Move jsem dal bohužel unáhleně ale myslím, že to může být jedno, když má dotyčný ban na 1 měsíc za Úmyslné kažení hry. Který dostal hned zhruba 8 minut na to, co jsem ho přehodil.

Příště se to tedy budu snažit vysvětlit, aby nevznikaly tyto "hloupé" situace. ;)
Uživatelský avatar
Ludva3D
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 156
Registrován: 13 led 2021, 18:23

Re: Ludva / free move , neschopnosť , nezasiahnutie / JB#5

Příspěvekod DellisSk » 31 črc 2022, 19:58

Ludva3D píše:Ahoj,

byl večer a nechtěl jsem řešit konflikty, které vy dva obvykle tvoříte. Jsem si také jistý, že jako "problémoví" hráči to pořád nemůžete pochopit.

Je zaujímavé že spomínaš mňa keďže môj bl tomu nenasvedčuje a JB už pár týždňov nehrám. Konflikty ? V hre som sa ti to snažil vysvetliť cez mikrofón ktorý si mi vypol a neriešil to. Bol si asi snaď jediný čo to nechcel riešiť a bolo mu to jedno keďže sa jednalo o Mattyho. A skôr ste sa so Sickym len povyšovali že dostal move a nemôže vám teraz nikto nič.

Ludva3D píše:Move jsem dal bohužel unáhleně ale myslím, že to může být jedno, když má dotyčný ban na 1 měsíc za Úmyslné kažení hry. Který dostal hned zhruba 8 minut na to, co jsem ho přehodil.

Môže ti to byť jedno ? Nepovedal by som že je to jedno to že dostal ban nehrá vôbec žiadnu rolu. Akurát je tu vidieť tvoje postavenie k hráčom na JB myslíš si že si poloboh a môžeš všetko lebo aj tak vieš že z toho nebude žiaden postih bol som admin viem ako sa riešia sťažnosti dá sa povedať nijako. Move si dal unáhlene ? ? ? Move tu nemal vôbec čo prísť ? Takže si tým chcel povedať že si celú hru hľadal len príležitosť mu dať move lebo ti u CT vadí ? Pretože v tejto situácii move nebol unáhleni a nemal ani len pŕijsť.
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Ludva / free move , neschopnosť , nezasiahnutie / JB#5

Příspěvekod DellisSk » 01 srp 2022, 09:32

Ludva3D píše: ale myslím, že to může být jedno, když má dotyčný ban na 1 měsíc za Úmyslné kažení hry. Který dostal hned zhruba 8 minut na to, co jsem ho přehodil.

Myslím si že dotyčný ma UB a že v tom bol nevinne (; krásna vizitka ako sa admini správajú k ľudom čo majú o pár banov viac aj keď sa snažia polepšiť (:
Uživatelský avatar
DellisSk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 150
Registrován: 04 zář 2019, 18:45
Bydliště: Luník IX

Re: Ludva / free move , neschopnosť , nezasiahnutie / JB#5

Příspěvekod Ludva3D » 01 srp 2022, 10:33 VIP

Dobrá tedy, touto zprávou se tedy omlouvám hráči MaTTy za neopodstatněný move.

Příště hold budu trpělivější.

Z mé strany vše. ;)
Uživatelský avatar
Ludva3D
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 156
Registrován: 13 led 2021, 18:23

Re: Ludva / free move , neschopnosť , nezasiahnutie / JB#5

Příspěvekod Heppsak » 03 srp 2022, 21:07 VIP

Ahoj,
admin se sice omluvil, ale pokusím se to tedy nějak shrnout, jak to vidím já.

Sicky po odstartování atrakce stál celých 30 sekund na místě, což nechápu jak vůbec mohl přežít, když očividně neprojevoval žádnou snahu atrakci dokončit. Řekl bych, že by se CT mohla trochu pochlapit a zasáhnout, než aby jen koukali.
Po simonovém upozornění se následně pokusil skočit aspoň 1 skok, kde se zasekl na dalších x sekund. Těžko říct, jestli to bylo schválně, ale to bohužel nikdo nezjistí. Taková atrakce nad voidem je zkrátka nešikovná a podobné situace mohou nastávat neustále.
Pak už nastal ten zmiňovaný move, který i mně přijde unáhlený, protože sám maTTy se ptal, proč musí atrakci ukončit, ale Ludva mu neodpověděl a rovnou přehodil se slovy "řekl jsem ti ať to neděláš, ale ty jsi ho stejně zabil", což ani není pravda, protože žádné takové upozornění hráč nedostal.

I kdyby hráč byl problémový, tak situace byla od admina vyřešená hloupě. Svou chybu si však uvědomil a sám napsal, jak se má příště chovat. Věřím, že se toho bude opravdu držet a situace se nebude opakovat.

Stížnost oprávněná
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků