Postavte si vlastní mapu do hry! Zde vám pomůžeme.

[*P] zm_aztec_infinity

Příspěvekod Luther » 30 pro 2015, 23:40

Název mapy: zm_aztec_infinity
Pro jaký mód je mapa vytvořena: Zombie Plague 7.1
Autor: Luther
Vlastní textury/modely/sprity/obloha/zvuky: Pouze reklama na mojí osobu :D
Popis mapy: Ode mne zatím nejmenší verze mapy de_aztec předělaná do požadavků Zombie Modu. Mapa i přes svoji velikost obsahuje přes 20 kempů (z toho 2 skryté) a jednu tajnou zbrojnici do které se dostanete přes teleport, který je ukrytý někde na mapě. Většina kemp je inspirována jinými dříve hranými mapami (obyčejná vykrádačka zm_egyptian, zm_long_jump, zm_cpl_mill_kamp atd.). :twisted:
Slovo autora: Nedávno mě dostala diskuze zde na foru ohledně zombie map, kde si někdo postěžoval, že zm_aztec_2015 je příliš velká a má hrozně málo (a hlavně špatných) kemp. Rozhodl jsem se tedy v rychlosti ještě jednou nainstalovat Hammer a vytvořit novou lepší verzi mapy de_aztec i z designového hlediska. Výsledek si můžete zahrát přímo ve hře (v singlu) a nebo prohlédnout na screenech níže.
Je to zároveň i můj dar GameSites za to, že některé moje starší výtvoři využila a některé se staly doslova fenomény a hrají je hráči velice rádi neustále dokola a hlavně dodnes. :o Hlavně hodně úspěchů do roku 2016 přeje Luther
Link na stažení: zm_aztec_infinity
Screeny: Screen č. 1, Screen č. 2, Screen č. 3, Screen č. 4, Screen č. 5, Screen č. 6, Screen č. 7
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha

[*P] zm_aztec_infinity

od Rumcajz » 30 pro 2015, 23:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz

Re: [*P] zm_aztec_infinity

Příspěvekod PeTrCz » 31 pro 2015, 08:14 VIP

Nahodit ihned, fakt výborná práce (y).
niggach
PeTrCz
Drbna
Drbna

Příspěvekod Dwandy » 14 led 2016, 13:31 VIP

mapu nahodíme místo stávající aztec, která je v případě, že je na serveru méně jak 20 hráčů, opravdu "nevyhovující" Když je na serveru hráčů hodně, je to mapa super. Každopádně tahle nová, malá verze splnuje vše :) Díky
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz

Příspěvekod GrooS » 14 led 2016, 14:35 VIP

Pěkná mapa , jako vždy výborná práce luthere ;)
GrooS
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

Příspěvekod Luther » 05 srp 2022, 12:36

Chtěl jsem znova zkusit mapování a tak jsem si pročítal poměrně hodně cz/en článků k mapování i k samotnému GoldSource Enginu, zahrál pár her na GS serverech Chronic a Blood s boty a zůstal jsem malinko v šoku. :D
Moje dvě nejúspěšnější mapy (zm_aztec_infinity a zm_dust2_2k15) jsou absolutní odpad. ;) Vypadají sice krásně ale po hratelné stránce je to malinko utrpení, protože engine CS 1.6 z roku 1999 má své limity. Rozhodl jsem se proto, pro menší (čti masivní) optimalizaci téhle konkrétní mapy, aby se hráčům lépe hrála a servery zbytečně nezatěžovala - v podstatě jediný viditelný rozdíl pro hráče jsou méně ostré textury na blízko. :)
Na celé mapě jsou nyní jednotky wpoly nižší o neuvěřitelných 40 až 50%!!! :D Tedy o téměř 50% lepší zážitek z hraní na slabších PC a notebookách. :D

Download optimalizované verze: zm_aztec_inf_rework

Pár porovnávacích screenů:
Pohled 1 PŘED - Pohled 1 POTÉ
Pohled 2 PŘED - Pohled 2 POTÉ
Pohled 3 PŘED - Pohled 3 POTÉ
YT: http://www.youtube.com/user/CZLuther
Luther
Spamerův sluha
Spamerův sluha

Zpět na Tvorba Map