Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] hurisp / TTT

Příspěvekod hurisp » 04 srp 2022, 21:10

Vaše SID: STEAM_0:1:709496944
Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): https://banlist.gamesites.cz/csgo/ttt/i ... mid&Submit
Popíšte čo sa stalo: Zapol som si TTT dal som si voice0 a volám s kamarátom na teamspeaku a skladáme pesničku + odpisujem na snap takže som sa hre veľmi nevenoval takže ani neviem začo som dostal ban... jeden ban som už dostal za WH+AB ale dostal som unban takže neviem prečo som ja terč pritom som teraz hru ani nevnímal... ne demu je určite vidno že celý čas som afk alebo len pozerám do steny tak neviem kde som mohol mať wh :lol:
hurisp-mirage-only-1-t255007.html

Bol by som rád za preriešenie dema...
hurisp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 29 črc 2022, 10:42

[V] hurisp / TTT

od Rumcajz » 04 srp 2022, 21:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: hurisp / TTT

Příspěvekod AngelOfDarkness » 04 srp 2022, 21:24 VIP

Ahoj,

admina jsem kontaktoval, takže zatím čekej na jeho vyjádření. Pokud se to do 24h nevyřeší, tak dostaneš dočasný unban.
Avšak pokud se prokáže, že jsi cheatoval, ban se ti opět nahodí.

Přeji hezký den. :)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: hurisp / TTT

Příspěvekod hurisp » 05 srp 2022, 09:53

Ešte by som bol rád pokiaľ by nejaký Admin našiel môj chat log myslím že tak hodinu pred banom som písal do chatu že mám voice 0 lebo niekto sa ma niečo pýtal v chate takže...

e.by tib: podle BL máš ban za wh, s chat logama to nemá nic společného.
hurisp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 29 črc 2022, 10:42

Re: hurisp / TTT

Příspěvekod chaaz » 05 srp 2022, 19:52

Zdravíčko,
jelikož jsem to speedrunnul a nemám na hry a closety jako ty moc čas, omluv mě za jakékoliv pravopisné chyby; já sám si na tomto potrpím. Bold formátem jsou označeny momenty, jenž by nejspíš na gs nestačily k usvědčení, red underlined momenty jsou naopak více, než dostatečné.

Dema ke stažení: http://chaaz.ml/dir/hurispnn.php

Safehouse
1:58 ze mě nespustil oči, nic zajímavého, jen nemohl slyšet kroky jak jsem šel zpět, nýbrž kolem něj chodilo plno dalších hráčů; prefire, jsem dead. Jestli argumentuješ, že šly, jsi clueless.
2:25 hráč neudělal žádný zvuk, closet cheater si předmířil, walknul si k šachtě a následně ho zabil.
hurisp píše:hurisp : gg bubais bol červeny
hurisp : a ino
hurisp : gg

spíš tvůj glow dělal neplechu ;v

v 6:30 nebyla označena všechna těla a ty jdeš na jistotu? Esp ti jiné hráče neukázalo no, wp
7:16 name esp nebo skeet ttt lua? Byl out of fov a přes nameesp jsi zjistit nemohl, kdo to byl:DDD Žádný jiný cheat nemá tak dobré api, jako skeet, jehož ty rozhodně nemáš dle kvality účtu
10:30 nikdo clear nehraje tak, že na hráče kouká přes zdi nebo si je nechává ve svém fov aby je viděl s esp:DD
14:10 nejpikantnější moment. Marcyy jednou hitl hurispa jako T, ten ho vyčmuchal přes několik zdí i přes to, že letěl ve vzduchu a následně neměl v ruce původní zbraň, ale nůž:D

Kaer
5:00 hurisp střílí po T ve věži, jde pryč, t mezitím může být dávno pryč, o tom ale hurisp neuvažuje, právě naopak, cheater se vrátí, opět kouká do věže, ale poté, co scopene s sg, se v jeho blurred části objeví maličká část hlavy traitora, jež šla vidět i o pár milisekund předtím, než zamířil, ale i přes to tam koukne.
10:10 prox pomalu jde směrem ke kraji zdi, není vidět, hurisp ale vidí vše.
13:15 hráč, jenž udělal kroky nahoře, mohl být v tu danou chvíli dávno jinde (sleduj dál asi 30 sekund, další wh:--)
14:00 je poslední vteřina, kdy jej slyším na 100%vol (hraju na 20); jak hurisp věděl, že tam bylo vip, jež může využít padák a že odletěl pryč? Opět mohl walkovat nebo se schovat za skříň (tam jsem čekal, že se s wh podívá, ale bylo mu to jedno, to mi potom došlo)
16:48 nejde přes ten strom vidět :skull:
17:05 toho afk hráče nevidí, přesto si pro ně v 17:35 jde na spawn..

Minecraft
7:55 dostal jsi ownage i přes ten tvůj prefire, 11111
11:10 cringy wh
15:00 zajímavé, name esp opět funguje

Jestli se v čemkoliv pletu, prosím aby mě kdokoliv z hlavních ch opravili (angel, punko, ...)(zda kupříkladu šel hned na první pohled vidět přes strom na kaer)
Doufám, že je to vše; jestli ne, večer se pokusím dostat sober domů a dodat zbytek.
Krásný víkend přeji:---)
                         graduated IB Student
             [ eGo Admin & Head CH2017-2020, 2022-? ]

                            http://axiome.ga
                              hvh masta
Uživatelský avatar
chaaz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 srp 2021, 00:19

Re: hurisp / TTT

Příspěvekod Kaskader108 » 05 srp 2022, 21:24 VIP

Ahoj,
máš dočasný unban, dokud se žádost nevyřeší.
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44

Re: hurisp / TTT

Příspěvekod hurisp » 05 srp 2022, 21:57

Ako argumentuješ tu že ľudia chodia po mape ako wtf :lol:

tak už asi nech si pozrú demo CH viac nemám čo dodať... to že ľudia chodia po mape a ja pozerám do steny ako som už písal nech si pozrú celé demo polku hry som afk alebo začnem hrať až po minute takže stále neviem a argumenty že niekoho zabijem a poviem sry tak wtf je tam jasne vidno zabil niekoho nevedel som či zabil T alebo I tak som ho zabil zase...
hurisp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 29 črc 2022, 10:42

Re: hurisp / TTT

Příspěvekod OrIoN7531 » 05 srp 2022, 22:47

No keďže som to prečítal cele tak som pochopil celkom logicky zevraj si chodil priamo za hracami o ktorych si nemal ako vediet.
Resp. 1v1 ty ides hned zabit typka lebo vies ze je traitor a ides priamo zanim aj ked neni su oznacene vsetky tela.
Dema som nekukal ale z toco co som cital viem pochopit naco chce poukazat a ak to je tak jak pisal tak si obv.

Zaroven nepisal ze sa vkuse pozeras do steny ale ze si nechavas hracov vo svojom FOV (vo svojom zornol poli) narazal na ESP aby si vedel monitorovat situaciu.

Kazdopadne ja tu mam docastny unaban uz nejaku dobu asi 1-2 roky nejak sa nato zabudlo mozno sa na teba usmeje stastie.
Ci si alebo neni si zapaty netusim nevidel som ta hrat.
Tak isto sa sem nemam vyjadrovat ale sak neni som prvy ani posledny.

Drzim palce aby sa cheater Chaz pomylil!

e.Angel: Dočasný unban se nedá přepsat. Takže se to nechává takto.
Uživatelský avatar
OrIoN7531
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 323
Registrován: 03 úno 2013, 18:50

Re: hurisp / TTT

Příspěvekod skrize » 06 srp 2022, 10:32

Tak za 30 minút hry nájdeš 4 divné situácie tak na tom nič divné není... každý dá za hru nejaké divné momenty :lol:
Uživatelský avatar
skrize
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 125
Registrován: 11 dub 2021, 12:53

Re: hurisp / TTT

Příspěvekod fraud » 07 srp 2022, 10:59

Ahoj,

V CHH sekci jsme se shodli na tom, že na demu jsou cheaty.
Ban ti byl tedy dán oprávněně a je znovu nahozen

Tvoje možnost --> chces-unban-ihned-t185980.html

Vyřešeno
Uživatelský avatar
fraud
CS:GO CheatHunter
CS:GO CheatHunter
 
Příspěvky: 256
Registrován: 30 srp 2020, 14:59


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník