[P] Etpou/akademie

Příspěvekod Etpou » 07 srp 2022, 21:25 VIP

Nick ve hře: Etpou

Odkaz na Steam profil: Steam

Sekce: Jailbreak

Věk: 13 :?

Steam ID: STEAM_1:1:644921411

Odkaz na váš HLstats: Hlstats

Proč chci být akademik: Začnu trošku jinak. Do akademie se NECHCI dostat kvůli tomu abych huntil bodíky nahlašoval do sekce pp za každou blbost a nepomáhal při situacích na serveru/neřešil situace na serveru ale místo toho rovnou dával hráče na forum abych získal bodíky :twisted: proto abych měl co nejrychleji dokončenou akademii protože vím: hotová akademie ≠ admin.
Do akademie se CHCI dostat kvůli tomu abych se více naučil pravidla získal více zkušeností a později až budu starší a moudřejší se stal adminem.

Něco o mně: Jmenuji se Dan Pocházím ze Středočeského kraje a bydlím v celkem velké vesnici kousek od Prahy. Hraju víceméně všechny žánry her až na pár výjímek :) Nedávno jsem se začal učit hrát golf a do toho chodím nezávodně hrát Florbal. Mám rád motorky a až budu starší tak bych si nějakou chtěl koupit. Rád boostím moje low elo kamarády ve valorantu viz :arrow: tu 8-) Mám doma kočku a občas se chová víc jako pes než kočka :lol: Jailbreaky jsem už dřív hrál ale dostal jsem VAC ban :cry: a tak jsem přestal. Jailbreak jsem tento březen znovu začal hrát a baví mě to víc než předtím.

Moje prohřešky na GS: Mute na 12 hodin za to že jsem pokoušel všelijak napsat nword :roll: NEGRamot NE gr apd. už jsem se polepšil a podobné blbosti dělat nebudu. ;) Banlist
Uživatelský avatar
Etpou
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 119
Registrován: 16 bře 2022, 14:19

[P] Etpou/akademie

od Rumcajz » 07 srp 2022, 21:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Etpou/akademie

Příspěvekod Parek917 » 08 srp 2022, 10:11 VIP

Čau,
přidej si mě na steamu.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34

Re: Etpou/akademie

Příspěvekod Parek917 » 08 srp 2022, 12:27 VIP

Přijat, vítej 8-)
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků