Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Tensay » 05 zář 2020, 22:28

Ahoj, chcel by som sa opýtať či by neišlo urobiť niekedy na JB ADMIN večeri, proste že sú u CT Admini a robia večer, atrakcia, sranda..., viem že každý Admín nemá čas alebo sa mu zrovna nechce ale bolo by to asi fajn a myslím že by to bavilo aj viacerých hráčov :)

e. Knedlík: Nápad dobrý, len by bolo treba domyslieť pár detailov. Myslím si ale, že by to šlo zrealizovať. Podobné akcie tu už párkrát aj boli. Premyslím to a dám vedieť.

e.Marí: Halo a ja jako simon každý den nonstop ti nestačím jo? :lol:
=======================================================================================
Uživatelský avatar
Tensay
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2020, 16:39

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

od Rumcajz » 05 zář 2020, 22:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Enkop » 21 lis 2020, 02:12

Chcem sa opýtať či by na JB nešlo zvýšiť fps aspoň na tých 144FPS, človek čo má 144HZ tak tam vidí dosť rozdiel, a keď niekto hrá na 144HZ a prejde na nižšie tak je to dosť divné.... ťažko si oko na to zvyká.

e.asdf: Spýtaj sa nato niekoho z Vedenia, ktorý na to majú moc.
https://soundcloud.com/signatetechno/tech-essence-episode-26-live-at-enjoyclub-1102021
IG--> @feesdominik
Evip : JB1,JB2, F1
Uživatelský avatar
Enkop
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 70
Registrován: 28 led 2018, 14:12
Bydliště: Liptov

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Tensay » 07 pro 2020, 19:50

Tak čo ten nápad s Admin večermi? A ano Mari sem tam postačíš aj ty :D
=======================================================================================
Uživatelský avatar
Tensay
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 164
Registrován: 05 srp 2020, 16:39

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Patoslav » 14 pro 2020, 18:20

Zdravím, chcel by som sa spýtať či by sa na Jailbreak do posledného priania (pp) dalo pridať knife duel je už na Vás koľko hp budú mať hráči
„Ak sa ti nepáči, kde si, pohni sa, nie si strom.“
Uživatelský avatar
Patoslav
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 19 lis 2020, 14:37

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod ghostik2077 » 15 pro 2020, 19:13

Super nápad . Rad by som mal v "pp" na výber knife duel.
Uživatelský avatar
ghostik2077
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 pro 2020, 18:23

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod byLife » 15 pro 2020, 20:28 VIP

Patoslav píše:Zdravím, chcel by som sa spýtať či by sa na Jailbreak do posledného priania (pp) dalo pridať knife duel je už na Vás koľko hp budú mať hráči


Jsi na GS stará garda stejně jako já tak určitě víš, že tohle tady zaznělo už Xkrát, ale zatím to nikdy nedopadlo :D
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod aomi » 22 lis 2021, 15:20

Milí kolegové a hráči,

Dostal jsem fakt geniální nápad, a tak se s Vámi o něj musím podělit. Jak jistě víte, tak velice rád hraji na JailBreaku a tu už se dostáváme k dané věci. Nemohl jsem si nevšimnout, že herní animace/pohyby jsou již několik let zastaralé, a to si myslím, že je veliká škoda. Já tedy osobně navrhuji přidat jeden nový pohyb s názvem "Starořímský pozdrav", který určitě oživý celý server a každý hráč se poté bude cítit jako samotný Julius Caesar, až ho ostatní pozdraví pomocí téhle animace. Zde Vám i posílám ukázku, jak by to asi mělo vypadat ve hře (zaměřte se na ty 3 muže, kteří jsou na levé straně obrázku). https://ctrlv.cz/z9zj

S přáním hezkého dne

aominee
Hlavní údržbář serverů
/id/standupcountjump/
Uživatelský avatar
aomi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 lis 2021, 12:09

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod eXtr3mer » 22 lis 2021, 16:20

aomi píše:nový pohyb s názvem "Starořímský pozdrav"

Na to zabudni...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod aomi » 22 lis 2021, 17:27

Nevidím jediný důvod proč to nepřidat. Dříve lidé zdravili tímhle způsobem i obyčejné krále a na jb znám mnoho hráčů, kteří si zaslouží být oslavováni. Nejvíce se tohle gesto proslavilo u již zmíněného Juliuse Caesara, ke kterému se ještě přidávala slova "Ave Caesar". Jediný problém asi bude jen ten, že to neumíte udělat, protože tu nemáte dostatečně kvalifikované lidi. XDXDXD
/id/standupcountjump/
Uživatelský avatar
aomi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 lis 2021, 12:09

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod eXtr3mer » 22 lis 2021, 19:22

aomi píše:Nevidím jediný důvod proč to nepřidat. Dříve lidé zdravili tímhle způsobem i obyčejné krále a na jb znám mnoho hráčů, kteří si zaslouží být oslavováni. Nejvíce se tohle gesto proslavilo u již zmíněného Juliuse Caesara, ke kterému se ještě přidávala slova "Ave Caesar". Jediný problém asi bude jen ten, že to neumíte udělat, protože tu nemáte dostatečně kvalifikované lidi. XDXDXD

O Caesara vôbec nejde... Aspoň zo seba nerob hlupáka, pretože to čo tu predvádzaš nie je vtipné, ale smutné ;)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod aomi » 22 lis 2021, 19:42

To nemělo být vtipné a ani smutné. Tohle je můj návrh a já se pouze ptám a dokonce si i troufám hádat, protože jsem frajer, takže nevím co je za problém. Hledej si v tom co chceš, ale historii nezměníš a s jejím utajováním také nic neuděláš. Chápu, že ti GS neplatí ani korunu za tuhle těžkou dřinu, ale tohle na mě nezkoušej dědo. Kdybych chtěl, aby něco vyznělo vtipně, tak bych na to nejspíše natočil nějaké video. :D
/id/standupcountjump/
Uživatelský avatar
aomi
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 lis 2021, 12:09

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod ReXy » 27 úno 2022, 23:51 VIP

Ahoj , mám takový návrh na jb mod (jako třeba přestřelka atd..) Dalo by se udělat mod boxovaci? CT vs T? + Soundtrack WWE, díky. :mrgreen:
Mužeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.
Love what you do, do what you love.
Uživatelský avatar
ReXy
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 2557
Registrován: 13 dub 2015, 12:12
Bydliště: Pandora

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod 19th » 19 bře 2022, 17:36

Měl by jsem pár návrhů co se týče JB.

1. Povolte víc FPS. Aspoň na 150.
2. Udělejte simon menu, když nejsou vězni, ať se hráči můžou učit třeba se simon menu, se simon blocky, ale asi by se to zneužívalo k bugovani mapy atd.. takže asi v to nedoufám.
3. Nešlo by udělat, že by šli vidět staty jak v HNS na JB serverech? Tím myslím přesněji skákání z blocku na block, že by se mi vlastně ukázal "stat" z té vzdálenosti a tím by se třeba zadala vzdálenost kterou musí skočit daný hráč.

8-)

e. VB: Zatím nic takového není v plánu.
19th
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 90
Registrován: 09 úno 2022, 19:24
Bydliště: Moravák

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod byLif3 » 31 kvě 2022, 19:40

Jakožto hráč od 2017 bych měl pár návrhů jak zlepšit kvalitu gameplaye pro ostatní hráče.

1. Opravte si konečně FPS lock, konkrétní je totálně na píču, hráče s větším pingem to zastavuje, konkurence má příkaz /fps s výběrem 60, 100, 120, 144, FPS lock na HNS funguje dobře a je to dobrý pro hráče s vícehertzovým monitorem. A není to vážně těžké nakodit, věřte mi. ;)

2. Opravte si map voting system. Tenhle je snad víc domrdaný jak FPS lock, votnu mapu1, po mapě mapa2 a mapa3 můžu votnout mapu1. Pak se stačí jen divit, proč se hrajou ty samé mrdky a mažou se dobré mapy jen kvůli tomu, že se nevotujou.

3. Opravte si celé PP. Bugovaní HP napojovaním do spectu u Armagedonu a "Duel proti vsem dozorcum", vesta nemizí, bugovaní nábojů, healing a další super body, kterých je milion. :)
Není moc chytré řešit všechno banovaním a server bez admina vám sere na nahlášení do PP kvůli tomuhle (čest výjimkám co nahlašujou každou píčovinu (Akademici)).

4. Nahazujte normalní mapy. To co se nahodilo 2 týdny zpátky o půlnoci, asi no comment.. :D :D Všechny mapy hned na první stránce GameBanana.com. Jsou daleko lepší mapy, stačí si je seřadit podle oblíbených/nejvíc stahovaných. Taky nechápu co vám tolik trvá je testovat, hodně map se už hrálo jinde a nebylo nic nahlašeno. :D Mapa se nahazuje tak 10 vteřin a pak maže dalších 10 vteřin (pokud se bude testovat jen na JB 1).

Já chápu, že CS situace je každým rokem horší, vy na to serete a vymluvíte se na to tak, že se vám nechce nebo se s tím nebude dělat nic protože "1.6", no celá JB komunita není jen Vedení, HLSA a SA, chtělo by to občas poslechnout i hráče a tohle vám nemůže zabrat víc jak měsíc. :mrgreen:
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Re: Návrhy od hráčů - Jailbreak

Příspěvekod Martyyn » 11 srp 2022, 20:22

co takhle přidat zpátky nějaké staré mapy... pyramid byla super

e. VB: Pyramid byla fajn, ale měla dost bugů, nicméně některé staré mapy můžeme probrat.
Martyyn
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 09 kvě 2022, 10:30

PředchozíDalší

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků