I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] BETA Trejtr

Příspěvekod chaaz » 17 srp 2022, 23:48

id
.dem

Dobrý den, přátelé a kamarádi,
jak je všem známo, již velmi vyspělý a reformovaný alfa traitor se vrátil po vac banu za detected paste a po několika incidentech zde na herníchstránkách zpět na post admina a hned v mých prvních minutách strávené s tímto adminem sám situace na serveru nezvládá. Pojďme se tedy podívat na některé z nich:

7:00 alfa mluví z invis specu, to by opravdu neměl... následně kickne x nevinných lidí:DDDDddd stál jsem tam já a jirka, nechápu, proč kicknul ty ostatní
12:54 stojím na t pasti; alfa mi řekne, ať okamžitě přestanu, jelikož buguji mapu :skull:
19:00 alfa traitor baití a ja ztrácím karmu.

O tom, jak ubírá nebo neubírá karmu a nekickuje lidi, jež nadávají stejně jako ti, kteří již za nadávky trest dostali, zde nemluvím, to už mu snad bylo řečeno. (to bych časoval asi dlouho, ale přiložím dvě dema 1 \ 2, pokud by se někdo chtěl podívat například na to, jak drží hráče v grabu bezdůvodně desítky vteřin apod.)
Díky cc
                         graduated IB Student
             [ eGo Admin & Head CH2017-2020, 2022-? ]

                            http://axiome.ga
                              hvh masta
Uživatelský avatar
chaaz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 srp 2021, 00:19

[V] BETA Trejtr

od Rumcajz » 17 srp 2022, 23:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: BETA Trejtr

Příspěvekod chaaz » 18 srp 2022, 09:11

Oprava, baiting byl o celou minutu dřív, tudíž kolem 18.10
                         graduated IB Student
             [ eGo Admin & Head CH2017-2020, 2022-? ]

                            http://axiome.ga
                              hvh masta
Uživatelský avatar
chaaz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 srp 2021, 00:19

Re: BETA Trejtr

Příspěvekod Trejtr » 18 srp 2022, 12:11

Zdar


7:00 Tady uznávám svojí chybu, tady mi nedošlo z toho všeho bordelu co jste tam všichni dělali ma serveru že jsem v invisu.
Kicknul jsem pouze jednoho nevinného (ukliknul jsem se o číslo vedle), kterýmu jsem se ihned omluvil do PM, na steamu... toho druhýho jsem viděl jak to dělá.(i po varování)

12:54 I když jsi T, na tý pasti nemáš jentak stát 30 sekund aby to řvalo na celou mapu, nemluvě o tom co za neskutečný bordel jsi tam dělal i ty že, k čemuž se sám přiznáváš
18:10 Bohužel jsem se uklikl, nevím jak ty ale na mojí myš stačí lehounce zatlačit a už registruje zmačknutí, tady jsem se ti omluvil, že to nebylo naschvál tak nevím co řešíš. Prostě ti je smutno že už jsi zrušenej hádám


K tomu jak neubírám karmu, jako sorry ale nebudu ji nikomu odebírat zbytečně, když to vidím tak samozřejmě odebírám, ale když se tam hádaj o tom jestli to byl random nebo ne, nemám jak to vyřešit takže dám max upozornění. (Neboli podle banovacího pořádku že ano :) já bany za ghosting jentak nerozdávám a narozdíl od tebe vím co ghosting je xdd )

To jsem zvědavej jak někoho držím v grabu bezdůvodně. Myslíš že třeba čekám až mi odepíše do chatu a mezitím ho grabuju aby mi ho nezabili nebo když někomu vysvětluju situaci?

Když už narážíš na můj VAC, já aspoň nevlastním cringy stránky o mně samotném.
Uživatelský avatar
Trejtr
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 338
Registrován: 23 led 2019, 20:58
Bydliště: TTT

Re: BETA Trejtr

Příspěvekod chaaz » 18 srp 2022, 12:48

Co má co společného moje troll stránka a tvůj vac ban? XDD Aspoň jde vidět, že se někdo chytá; je to jako linktree, co je tedy za problém?

Smutno, že jsem zrušen určitě ne, ba naopak; sám jsi vzdychal kolem 19.20, jak je to na hovno řešit tyhle hovna dokola a dokola a když už se snažíš a jsi nejaktivnější admin, který snad jediný banuje s bubaisem, který se přijde raz za čas podívat, čo sa robí, stejně nejsi doceněn (o důvodech zrušení si můžeme klidně popovídat, není problém)

Omlouvám se za spam, jen nevidím absolutně žádnou spojitost v některých argumentech. Dále se vyjadřovat nebudu, vyčkáme na odpověď někoho z SA+.

Hezký den
                         graduated IB Student
             [ eGo Admin & Head CH2017-2020, 2022-? ]

                            http://axiome.ga
                              hvh masta
Uživatelský avatar
chaaz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 srp 2021, 00:19

Re: BETA Trejtr

Příspěvekod Trejtr » 18 srp 2022, 13:01

chaaz píše:Co má co společného moje troll stránka a tvůj vac ban? XDD Aspoň jde vidět, že se někdo chytá; je to jako linktree, co je tedy za problém?

Smutno, že jsem zrušen určitě ne, ba naopak; sám jsi vzdychal kolem 19.20, jak je to na hovno řešit tyhle hovna dokola a dokola a když už se snažíš a jsi nejaktivnější admin, který snad jediný banuje s bubaisem, který se přijde raz za čas podívat, čo sa robí, stejně nejsi doceněn (o důvodech zrušení si můžeme klidně popovídat, není problém)

Omlouvám se za spam, jen nevidím absolutně žádnou spojitost v některých argumentech. Dále se vyjadřovat nebudu, vyčkáme na odpověď někoho z SA+.

Hezký den

Samozřejmě už také píšu poslední věc. Já nevidím absolutně žádnou spojitost v 3 roky starým VACU a této stížnosti.
Jasný jasný troll. Asi jsi se hádám na youtube podíval na kurzy HTML a hned jsi toho musel využít :lol: . Žádný problém v tom není, jen je to kinda funny.
Ale no, říkal jsem že jste hrozný že naschvál děláte bordel furt dokola (jak malý děti, teda spíš jak opice) co si tak pamatuju a ty další kecy že jsem nedoceněn? Cože, to kde jsi vzal :lol:

Stručně v časech 7:00 a 18:10 jsem udělal chybu za což se ještě jednou omlouvám.
Uživatelský avatar
Trejtr
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 338
Registrován: 23 led 2019, 20:58
Bydliště: TTT

Re: BETA Trejtr

Příspěvekod chaaz » 18 srp 2022, 13:24

tak pamatuju a ty další kecy že jsem nedoceněn? Cože, to kde jsi vzal :lol:

Mluvil jsem o sobě, ty narcisu:DDDDD Plus si najdi význam slova nedoceněn, nemělo by tě to urazit, ba naopak. Zkus si to souvětí přečíst znovu, je to ve třetí osobě; možná ti to dojde.

Hledat si kurz začátečnického html, když mám cheat v cpp a loader v c#? Tu mi něco nehraje... umím i sourcepawn, jenž je zkomolenina cpp, ale to jsem nikomu neřekl.

My; bordel? Kdo my? Vycasuj mi, kde dělám kromě výtahu bordel.
                         graduated IB Student
             [ eGo Admin & Head CH2017-2020, 2022-? ]

                            http://axiome.ga
                              hvh masta
Uživatelský avatar
chaaz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 122
Registrován: 21 srp 2021, 00:19

Re: BETA Trejtr

Příspěvekod GuHHH666 » 18 srp 2022, 14:32 VIP

Tak za 1. Tohle není debatní kroužek od toho máte pm.

7:00 admin si nemusel uvědomit, že je v invisu a jakmile to zjistil tak z něj šel. Ohledně toho neoprávněného kicku tak jakožto bývalí admin víš, že je hodně lehké se překliknout v menu ...

12:54 Moc dobře jakožto bývalý admin víš, že na tom nemáš bezdůvodně stát. Byl někdo v tom umyvadle ? Ne ... Takže si tam na tom neměl co stát... A to že to je T past a ty jsi T neznamená, že budeš zbytečně dělat na serveru kravál.

18:10 Tady je jediná taková vyloženě špatná situace, kde tě vybaitil. Jestli se uklikl nebo ne tady řešit nebudu.

A traitor bude příště míň arogantní, když odpovídá na stížnost ...

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků