I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] TTT Vajbující číča - neoprávněné kicky/muty

Příspěvekod syyma » 17 zář 2022, 20:20

Název tématu [Server / Nick admina]: Vajbující číča

Odkaz na Steam profil admina: čiči

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]:

Všichni si v klidu hrajeme, nebereme hru nijak vážně, děláme občas srandy. Přijde Číča, tak to přepojíme na TTT#2, jelikož jsme věděli že bude vyhrocený s pravidly.
Číča se přepojil za náma, tak jsme šli back na TTT#1, kde bohužel šel do spectu. Číča se nějak rozjel a začal nahazovat nesmyslné kicky/muty.

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
3:00 - Kazzin - nadávky - kick bez upozornění

4:00 - napsal jsem mu, jestli to nechce odpojit, protože nám prostě kazil všchechnu srandu

8:50 - začneme se znovu připojovat na ttt#1

9:00 - jijiklo napsal 2x nword, následovně dostal mute, ačkoliv mohl dostat upozornění.
Číče jsem řekl, že je ubohý být ve spectu a s tím, že jde jenom huntit kicky/muty/bany
"Tak ty jsi ubohý dopíči".
Dostal jsem 720 minut, za velký nadávky
Jijikluv mute
můj mute

10:35 - kazzin dá random kill jako detektiv, hned na to dostane -100, bez jakéhokoliv vysvětlení/upozornění
[GOTV] Admin Vajbující číča odebral 100 karmy hráči Kazzin Senpai © ☠.

hned na to, mu začnou ostatní hráči říkat, co udělal za chybu, že je braindead a takové věci.
rozdal 3x mute za provokaci(vlastně ho všichni upozorňovali, že je opice, protože se to takhle nemá dělat.
znovu bez upozornění.
kaneki
lukynos
kazzin

V další mapě(nebudu časovat ani posílat demo, protože snad není potřeba) uběhlo lukynosovi 10 minut od mutu a začal se ptát číči, proč vlastně mají všichni mute za spam/provokaci, mezitím, co Peťuldo spamoval voice
(voice chat - nebreč xkrát, mluvil si sám pro sebe)
jelikož mu to číča nechtěl vysvětlit, lukyn se ptál víc a víc, až dostal mute za opakovanou provokaci

Chápu, že některé kicky/muty byly oprávněné, ale většina z nich měla začít napomenutím hráče nějakým způsobem.
Nevím teda jak to u gs funguje teď, ale admini by snad měli mít napsanou nějakou sekci nebo pár vět o tom, co a jak dělat v podobných situacích.
demíčko here
Uživatelský avatar
syyma
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 srp 2021, 14:12

[Zamítnuto] TTT Vajbující číča - neoprávněné kicky/muty

od Rumcajz » 17 zář 2022, 20:20

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT Vajbující číča - neoprávněné kicky/muty

Příspěvekod catjam » 17 zář 2022, 21:52 VIP

Ahoj,
upřímně jsem nečekal, že to přijde ale dobře. Začneme tedy hned od začátku.

Všichni si v klidu hrajeme, nebereme hru nijak vážně, děláme občas srandy. Přijde Číča, tak to přepojíme na TTT#2, jelikož jsme věděli že bude vyhrocený s pravidly. Číča se přepojil za náma, tak jsme šli back na TTT#1, kde bohužel šel do spectu. Číča se nějak rozjel a začal nahazovat nesmyslné kicky/muty.

Nebudu lhát, nikdy mi nepřišlo, že bych hrotil pravidla, nicméně joinuju za vámi, protože si chci zahrát TTT a na serveru kde jsou jen 3 lidi se to moc nedá. Už tak jste měli zbytečné narážky a chtěl jsem vědět, jak se o mně budete bavit, když mně neuvidíte na serveru. No bohužel.

3:00 - Kazzin - nadávky - kick bez upozornění

Jednoduché upozornění kickem.

9:00 - jijiklo napsal 2x nword, následovně dostal mute, ačkoliv mohl dostat upozornění.

Očividně není třeba upozorňovat někoho, kdo má psaní a říkání takových věcí na denním pořádku viz. tu, tu nebo tu. Navíc nebyl jediný, nicméně mluvili jste přes sebe, takže teď nevím kdo to přesně byl, ale je to jednoduše dohledatelné.

Číče jsem řekl, že je ubohý být ve spectu a s tím, že jde jenom huntit kicky/muty/bany
"Tak ty jsi ubohý dopíči".
Dostal jsem 720 minut, za velký nadávky

Nebyl to jediný důvod, proč jsi dostal ban. Už na demu v čase +- 1:40 jsem tě upozorňoval. Snažím se být ke všem co nejvíce spravedlivý, ale když se jedná zrovna o vás tak rozlišovat v tu chvíli jak, kdy, kdo, co, jak, řekl je nemožné.

10:35 - kazzin dá random kill jako detektiv, hned na to dostane -100, bez jakéhokoliv vysvětlení/upozornění
[GOTV] Admin Vajbující číča odebral 100 karmy hráči Kazzin Senpai © ☠.

Ano, Kazzin je detektiv, zmrazí si mě, označí si mě za innocenta. Úmyslný random, ideální případ na -100 karmy.

hned na to, mu začnou ostatní hráči říkat, co udělal za chybu, že je braindead a takové věci.
rozdal 3x mute za provokaci(vlastně ho všichni upozorňovali, že je opice, protože se to takhle nemá dělat.
znovu bez upozornění.
Přesně jak říkáš, začali jste provokovat a upozorňovat každého, ať neříká to co zrovna říká, je ve vašem případě nesmysl.

V další mapě(nebudu časovat ani posílat demo, protože snad není potřeba) uběhlo lukynosovi 10 minut od mutu a začal se ptát číči, proč vlastně mají všichni mute za spam/provokaci, mezitím, co Peťuldo spamoval voice
(voice chat - nebreč xkrát, mluvil si sám pro sebe)
jelikož mu to číča nechtěl vysvětlit, lukyn se ptál víc a víc, až dostal mute za opakovanou provokaci

Když my, tak on taky... Takhle to totiž funguje. Nepřišlo mi, že by to nějak více vadilo hře, nemám důvod to tedy řešit. Lukyn provokoval dál, dostal taktéž i další ban za provokaci na 4 hodiny.

Chápu, že některé kicky/muty byly oprávněné, ale většina z nich měla začít napomenutím hráče nějakým způsobem.
Nevím teda jak to u gs funguje teď, ale admini by snad měli mít napsanou nějakou sekci nebo pár vět o tom, co a jak dělat v podobných situacích.

No očividně i ty si myslíš, že ty kicky a muty mohli být oprávněné, v tom případě nechápu, proč teda ztrácíš čas touto stížností. Přesně jak říkáš, máme sepsané postupy, jak a co banovat, ovšem případům jako jste vy se dá udělat i výjimka.

Díky catjam
„Každý svého banu strůjcem.“
Uživatelský avatar
catjam
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 956
Registrován: 09 led 2021, 20:12

Re: TTT Vajbující číča - neoprávněné kicky/muty

Příspěvekod JeffyGS » 19 zář 2022, 12:36 VIP

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
3:00 - Kazzin - nadávky - kick bez upozornění

Admin hráče upozornil kickem, kdybych tam byl já, tak bych mu dal rovnou mute.

4:00 - napsal jsem mu, jestli to nechce odpojit, protože nám prostě kazil všchechnu srandu

A co to má dočinění ve stížnosti? :roll:

9:00 - jijiklo napsal 2x nword, následovně dostal mute, ačkoliv mohl dostat upozornění.
Číče jsem řekl, že je ubohý být ve spectu a s tím, že jde jenom huntit kicky/muty/bany
"Tak ty jsi ubohý dopíči".
Dostal jsem 720 minut, za velký nadávky
Jijikluv mute
můj mute


Admin se zachoval správně.

10:35 - kazzin dá random kill jako detektiv, hned na to dostane -100, bez jakéhokoliv vysvětlení/upozornění
[GOTV] Admin Vajbující číča odebral 100 karmy hráči Kazzin Senpai © ☠.


Admin se zachoval správně.

hned na to, mu začnou ostatní hráči říkat, co udělal za chybu, že je braindead a takové věci.
rozdal 3x mute za provokaci(vlastně ho všichni upozorňovali, že je opice, protože se to takhle nemá dělat.
znovu bez upozornění.
kaneki
lukynos
kazzin


Bany byli oprávněné, být já na serveru dostanete delší.
Jenak, díky tvé stížnosti Kazzin dostal mute na 2 dny za n-word, nadávky a provokace :) https://banlist.gamesites.cz/csgo/ttt/index.php?p=commslist&advSearch=STEAM_1:0:98916148&advType=steamid&Submit

Nakonec bych dodal, že se chovejte na serveru slušně a nebudete dostávat bany.
Příště už budou přísnější, admin rozhodně nepochybil ani u jedné situace.

Zamítnuto
Uživatelský avatar
JeffyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1788
Registrován: 03 zář 2013, 17:00
Bydliště: Trutnov


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků