Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Toxicka Katijka

Příspěvekod Velbloud88 » 23 zář 2022, 21:23

Pisem dva posty. Nechcelo mi to odoslat, takze:

Bavil som sa vela krat s inymi hracmi o Katijke. Takmer kazdy ma na nu rovnaky nazor ako ja. Je strasne toxicka. Uraza hracov, zasadne si na nich, potom ich hituje a ubera im tak HP a nasledne nedoplnuje. Mam velmi zle (niekolko nasobne) skusenosti s touto osobou, ci uz som bol obetou sam ja alebo som bol svedkom, ked robila zle inemu hracovi, ktory sa spraval slusne.

Raz dokonca bol pritomny admin (uz neviem ktory) a opytal sa jej, preco hituje a ona mu povedala len ze "sorry usiel mi prst". Admin nekonal. Pisal som mu, nech nieco robi, ale dalsi hrac mi napisal, ze ten admin je jej kamos, ze on ju nepotresta.

Som alergicky na jej osobu a jej arogantne spravanie. Je mi zle z jej hlasu. Vacsinou radsej idem prec, ako nahle je u CT.

Je to jedna toxicka, vulgarna, zakerna osoba. O vulgarite su dokazy aj tu na fore, ak ste si nevsimli, dam link.
Velbloud88
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 23 zář 2022, 20:50

Toxicka Katijka

od Rumcajz » 23 zář 2022, 21:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Toxicka Katijka

Příspěvekod Velbloud88 » 23 zář 2022, 21:25

Pokracovanie:

Podla mna tato žiaľžena ma velmi smutny zivot a chodi si riesit komplexy na JB. Jej PC pravdepodobne neutiahne lepsie hry, tak sa zasekla na vyse 20rocnej starej hre (nech mi nikto normalny nevravi, ze keby ma lepsi PC, tak travi cas vacsinovym hranim 1.6ky).

Raz som jej povedal, ze hra v kuse cele dni CS, ze je zrejme bez prace a bez planov na den. Zacala byt velmi agresivna, dostal som FK a odvetila mi, ze ide do prace poobede. Ale hadajte co. Poobede zas hrala -_-

Velmi sa vytesuje, ak moze dat niekoho na forum za hocijaku banalitu (zrejme si tak len vyplna cas). Navyse komu aj tak vadi smiesny 4hod ban, alebo hoc aj tyzdenny? Mozno len ak jej by vadil.
Velbloud88
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 23 zář 2022, 20:50

Re: Toxicka Katijka

Příspěvekod Kozlak » 23 zář 2022, 21:32 VIP

Ahoj, dodej prosím důkazy o nevhodném chování a o kažení hry, které zde zmiňuješ.
Primum non nocere.
Uživatelský avatar
Kozlak
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1494
Registrován: 22 říj 2020, 12:20
Bydliště: Plzeň

Re: Toxicka Katijka

Příspěvekod Velbloud88 » 23 zář 2022, 21:41

Nebavi ma natacat dema, hram hru pre potesenie a zabavau a nie pre zalovanie a nasledne pridavanie si nudnej roboty. Nejde mi o to, aby ste ju potrestali. Ktovie ten vie. Ona sa snazi spravat pred adminmi ako normalna. Ale tu je jej vulgarita k***t na fore:
sbohem-t253751.html

Nastastie mam dobry PC a tak mam na vyber zo vselijakych hier. Rad si zahram aj tento stary CS, ale nebudem travit zivot pri jednej hre ako obmedzenec a zit zivot len a len pre jednu hru.

Milujem CS 1.6, najdu sa tu aj skveli ludia, ale takyto žiaľhráči ako je Katijka, velmi skodia tejto uzasnej hre.

"Tesim" sa na vyjadrenie aj od Katijky.
Velbloud88
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 23 zář 2022, 20:50

Re: Toxicka Katijka

Příspěvekod Kozlak » 23 zář 2022, 21:45 VIP

Moc nerozumím tomu, na co tedy sepisuješ tento příspěvek. Chceš, aby s hráčkou bylo nějakým způsobem naloženo, ovšem nedodáš žádné důkazy. Bez důkazů nemůžeme bohužel nic dělat.

Ten příspěvek můžeš poslat správkyni akademie, ale předpokládám, že tento její topic viděla předtím, než ji nabrala.
Primum non nocere.
Uživatelský avatar
Kozlak
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1494
Registrován: 22 říj 2020, 12:20
Bydliště: Plzeň

Re: Toxicka Katijka

Příspěvekod Katijkaa » 23 zář 2022, 21:46

http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_65833/ ... ayer=67466 lepši pc ale aj tak ked si na jb tak si do každeho rypneš xddddd :?
Uživatelský avatar
Katijkaa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2019, 13:28

Re: Toxicka Katijka

Příspěvekod Velbloud88 » 23 zář 2022, 21:56

Nemyl si ma so sebou. :) Rypes ty. A toto je uz moc, ze Katijka reaguje chvilu po tom ako bola tema zalozena :D ach, niekto tu ma fakt ubohy zivot. Keby tu niekto pisal o mne tak si to vsimnem mozno za 3 mesiace.

Prispevok som napisal len preto, nech sa to vie. Ked si to budu v buducnosti citat dalsi hraci, nech vedia, ze nie su sami. Snad sa Katijka zmeni, to by bolo najlepsie. Ale moc ruzovo to u nej nevidim.
Velbloud88
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 23 zář 2022, 20:50

Re: Toxicka Katijka

Příspěvekod Velbloud88 » 23 zář 2022, 22:12

Poprosim zrusit tuto temu. Aj tak to nema vyznam. Pls, admin. Diky.
Velbloud88
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 23 zář 2022, 20:50

Re: Toxicka Katijka

Příspěvekod childhood » 23 zář 2022, 22:50 VIP

kamo, nechapu proc me zminujes zrovna na moji stiznosti, jestli te neco sere tak odejdi z portalu, ez peze
Obrázek

dame rap battle?
childhood
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 113
Registrován: 09 srp 2022, 20:35
Bydliště: Brno


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků