Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

návrh na přidání atrakce

Příspěvekod syyma » 24 zář 2022, 16:47

Čau, jelikož nemužu najít žádnou diskuzi, kde lidi posílají příspěvky, jako návrh na přidání atrakce, rád bych nějakým způsobem začal.

Atrakce se jmenuje Tekashiho Hrad.
https://ibb.co/mCQJkfW
V podstatě by šlo o to, že se na fotbalové hřiště postaví zdi, kde by hráč měl za úkol projít v co nejrychlejší době tyto "dveře" s tím, že by nevěděl, jaké jsou správné.

Příklad:
Hráč by začínal na červené bráně. Z jeho pohledu, by měl před sebou zeď z bunnyhop platforem. Za nima by byla klasická platforma, která by nebyla viditelná z jeho pohledu. Simon by si podle svého odebral platformy, kde by mezera znamenala dveře.

Je to jednoduché, ale při vytváření atrakce to chvíli trvá. Mně celá atrakce zabrala celé kolo s tím, že jsem ještě spěchal. 70% času zabrala čistě stavba atrakce
Uživatelský avatar
syyma
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 srp 2021, 14:12

návrh na přidání atrakce

od Rumcajz » 24 zář 2022, 16:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: návrh na přidání atrakce

Příspěvekod LadyGulage » 24 zář 2022, 18:04

Musíš umět klikat rychle, takovou atrakci by přidat sice šlo, ale podle mě je lehčí to postavit, přece jen 4 zdi o 7 blocích postavíš za chvíli.

Problém by byl, kdyby se to hráč snažil placnout na hřiště jako celou atrakci, to by hodně lidem stejně nešlo :D ale můj názor
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: návrh na přidání atrakce

Příspěvekod Decoyyy » 24 zář 2022, 18:38 VIP

čau,

Takovou atrakci nepostavís a nezahrajes jen tak za chvíli.
Dneska ji stavěli 3 lidi a po konci atrakce zbývalo nějak 2-3mimuty, a to ještě neberu v potaz, že hráčů bylo poměrně málo. Mit tam dalších 5 hráčů, už by to bylo asi nedohratelne.

Atrakce je dost zajímavá a speciální, proto si myslím, že by se měla stavět raz za čas, tudíž si nemyslím, že by se hodila přidat do stavitelskeho menu+ Teda některé mapy nemusí být uplne na to stavěné.

Decoy
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: návrh na přidání atrakce

Příspěvekod syyma » 24 zář 2022, 21:52

LadyGulage píše:Musíš umět klikat rychle, takovou atrakci by přidat sice šlo, ale podle mě je lehčí to postavit, přece jen 4 zdi o 7 blocích postavíš za chvíli.

Problém by byl, kdyby se to hráč snažil placnout na hřiště jako celou atrakci, to by hodně lidem stejně nešlo :D ale můj názor


Samozřejmě to byl jenom návrh :D , mně osobně by ta atrakce neskutečně bavila v různém podání a myslím, že hráče taky.
Ale jak psal decoy,
dneska jsme to stavěli 3 CTčka a je to časově nesmysl, když ti žije třeba 15 Tček ještě k tomu :roll:

Ale určitě by se to dalo postavit v menším provedení.
Já to zatím stavěl tak, že jsem využíval většinu plochy fotbalových hřišť, což se určitě dá nějakým způsobem změnit, aby se atrakce 2-3x zmenšila. Ani by mě to nedělalo problém, ale nastavit bloky tak, aby platforma za bhop platformou nebyla vidět, ještě nejlépe aby to bylo uzavřené a Tčka to nemohli nějak obechcávat není zrovna nejpříjemnější :D

Ale alespoň děkuju za názor
Uživatelský avatar
syyma
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 srp 2021, 14:12

Re: návrh na přidání atrakce

Příspěvekod PuNko » 24 zář 2022, 22:46 VIP

Pošli screen alebo klip nejaký ako to vypadá, ak by sa to hrávalo často a dalo by sa to prispôsobiť veľkosťou možno by sa to mohlo pridať.

Tak isto ak máte niekto iný návrh na nejakú atrakciu ktorá by mohla byť priamo v staviteľskom menu tak tu kľudne dajte screen a niečo sa môže popridávať.
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: návrh na přidání atrakce

Příspěvekod StarMaster » 24 zář 2022, 23:22 VIP

syyma píše:Čau, jelikož nemužu najít žádnou diskuzi, kde lidi posílají příspěvky, jako návrh na přidání atrakce, rád bych nějakým způsobem začal.

Atrakce se jmenuje Tekashiho Hrad.
https://ibb.co/mCQJkfW
V podstatě by šlo o to, že se na fotbalové hřiště postaví zdi, kde by hráč měl za úkol projít v co nejrychlejší době tyto "dveře" s tím, že by nevěděl, jaké jsou správné.

Příklad:
Hráč by začínal na červené bráně. Z jeho pohledu, by měl před sebou zeď z bunnyhop platforem. Za nima by byla klasická platforma, která by nebyla viditelná z jeho pohledu. Simon by si podle svého odebral platformy, kde by mezera znamenala dveře.

Je to jednoduché, ale při vytváření atrakce to chvíli trvá. Mně celá atrakce zabrala celé kolo s tím, že jsem ještě spěchal. 70% času zabrala čistě stavba atrakce


Ahoj! :D Mne sa ten napad páči :) akurát to tak nejak spraviť aby to nebolo príliš veľké A JE TO! 8-)
"My heart is a 3 point star"

Máš rád mapy? Joinuj sem a hlasuj o nových mapách a reworkoch: https://discord.gg/4PGqt8Htfp

STEAM_1:0:116162903
Uživatelský avatar
StarMaster
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 93
Registrován: 16 pro 2018, 18:23
Bydliště: jb_lego_prison


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků