Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Zamítnuto] Nadporučík Šváb / Jailbreak

Příspěvekod nadporuciksvab » 23 zář 2022, 20:52

Vaše SID: STEAM_1:0:634690030
Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:634690030&advType=steamid&Submit

Popište co se stalo:
Zdar. já a DeraGonix jsme oba dostali neoprávněně ban za ghosting. Tento report od hráče squeezy na forku jsem si velice dobře prošel a žádný z důkazů nevede přímo k ghostingu, všechno to jsou jen pouhé domněnky a vymyšlené důvody. Souhlasím, že jsem bezdůvodně dával freekily a nadržoval, ale určitě jsem s nikým neghostil, pokud ano, tak mi přece ukažte nějaký přímý důkaz ne? Všechno je to jen ve stylu "no šel přímo za mnou a jeho kamarád byl mrtvý, to je jasný, že to ví od něj", tohle jsou všechno jen pouhé výmysly a hledání důvodů jak mně a DeraGonix uškodit, avšak žádný důkaz, který by měl hlavu i patu, s takovými důkazy si běžte do školky a neotravujte tady. Proti ct banu bych neřekl ani slovo, ale tohle je pouze nenávist k banovaným hráčům jak od hráče, který to nahlašoval, tak i od admina, který v této situaci zaručeně není nestranný a je znatelně přikloněný na jednu stranu. ;)
nadporuciksvab
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 16 zář 2022, 21:07

[Zamítnuto] Nadporučík Šváb / Jailbreak

od Rumcajz » 23 zář 2022, 20:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nadporučík Šváb / Jailbreak

Příspěvekod FuryY » 23 zář 2022, 21:05 VIP

nadporucik-svab-deragonix-mfk-ghosting-jb-3-t255844.html

Deragonix naschvál hodí gunu mallysovi, bum hned víš že jí má a dáváš mu kill.

Hledáš mallyse před celama, najednou se připojí tvůj kámoš a hned víš kde mallys je, následně mu dáš FK. ;) ;)
Obrázek Admin-akademik: 23.6. 2021 - 3.9. 2021
Obrázek CSGO admin: 3.9. 2021 - nyní
Uživatelský avatar
FuryY
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 663
Registrován: 03 dub 2021, 16:22

Re: Nadporučík Šváb / Jailbreak

Příspěvekod nadporuciksvab » 23 zář 2022, 21:09

Kdo řekl, že vím, že má zbraň? Mallysovi jsem dával fk každý kolo, že potom následně řeknu "noo já vím že máš zbraň", to je jen výmluva pro fk, avšak žádný gohosting.

Projdu si mapu a prostě ho najdu, na tom není nic složitého, stále nevidím žádný ghosting.
nadporuciksvab
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 16 zář 2022, 21:07

Re: Nadporučík Šváb / Jailbreak

Příspěvekod Parek917 » 26 zář 2022, 18:01 VIP

Čau,
ban jsi dostal právem. Fury už ti obě situace popsal, takže nemusím nic dodávat. A jak to tak vypadá, tak to s tebou jde pěkně z kopce. Doporučoval bych ti se pořádně zamyslet, jestli v tomhle chování hodláš pokračovat nebo konečně dospěješ.


Zamítnuto.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků