I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]neschopnost

Příspěvekod prase258 » 28 zář 2022, 11:52

# 2 "30kg cementu na ksichte" 192 STEAM_0:1:598703541 0 17:48 13 0


04:00 píše katijka hráči lofas že bude hrát schody do nebe, protože věděla že brzy dostane ban na chat, následně "hraje hru" kde když někoho vyvolá má napsat slovo jablko, podle mě stupidita, jen se ho chtěla samozřejmě zbavit. Hraje se to další kolo.

14:50 napíše Tčko do chatu slovo mrdko, další hráč mi napíše že mám ebolu a ať jdu do pi**, zeptám se pak proč nedostal ani upozornění, ale bez reakce, následně další hráč napíše "píčovina" a až teď přišlo 1. upozornění, po chvíli se jeden hráč zeptá "proč dává simon tak po piši kola" na což odpovím že s malým iq se špatně něco vymýšlí a dostanu kick. Takže si vlastně můžu nadávat na serveru jak chci ale když napíše že má někdo malé iq je to horší než nadávky?

demo - http://leteckaposta.cz/870049146
prase258
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 58
Registrován: 10 pro 2021, 17:31

[V]neschopnost

od Rumcajz » 28 zář 2022, 11:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: neschopnost

Příspěvekod Seso » 28 zář 2022, 12:17

Ahoj,
nevidim nic zle na tom, ze sa simon rozhodne dat hru, kde na vyvolanie nicku maju napisat slovo "jablko". Simon nie je povinny sa obmedzovat napriklad tym, ze neda schody do neba iba kvoli tomu, ze sa jeden zo zivych veznov nedokaze spravat a ma ban na chat. Je to len a len hracova chyba. Navyse, to spravila iba jedno kolo, takze problem v tom nevidim.

Priznam sa, ze demo som nepozeral. Ak je ale pravda, ze ti niekto neico take napisal a ja som ho nepotrestal/si to nevsimol, tak sa ti ospravedlnujem. Nemam oci vsade a uz vobec nie, ked musim davat pozor na hru, pocuvat simona, plnit atrakcie, citat kazdu spravu a este vas niekolkonasobne upozornovat, pretoze sa neviete spravat. Ty si po niekolkych upozorneniach a mojich pokusoch ukludnit situaciu na serveri, zbytocne prihadzoval do ohna a tak si dostal kick.
Moje upozornenia:
1 2 3 4

Prajem ti prijemny zvysok hrania.
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 748
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: neschopnost

Příspěvekod prase258 » 28 zář 2022, 12:45

no ale ani jedno z těch upozornění nebylo pro mě, chápu že nemusíš vysloveně každého hráče jmenovat, ale za jednu narážku dostat kick mi příjde i tak dost přes čáru.
prase258
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 58
Registrován: 10 pro 2021, 17:31

Re: neschopnost

Příspěvekod Kozlak » 28 zář 2022, 14:24 VIP

V atrakci, kterou zmiňuješ problém nevidím. Není Simonův problém, že hráč porušoval pravidla a dostal chatban.

Pokud nadáváš v moment, kdy Admin někoho upozornil, tak se může stát, že ten kick dostaneš. Ideální stav na serveru je, když admin dokáže hlídat všechno, včetně toho, kdy koho a jak upozorňoval. Tohohle ideálního stavu nelze vždy docílit, obzvlášť když se vícero hráčů hádá v chatu.
Za ty přehlédlé nadávky se ti Seso omluvil. Pro klid nás všech, příště si odpustíš takovéhle výplody, aby si předešel problémům.

Nějaký opodstaněný důvod, aby stížnost byla oprávněná nevidím.

Vyřešeno.
Primum non nocere.
Uživatelský avatar
Kozlak
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1494
Registrován: 22 říj 2020, 12:20
Bydliště: Plzeň


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků