Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] Žádost o práva na Zombie Blood #1

Příspěvekod zivnak7 » 28 zář 2022, 17:16 VIP

Ahoj, chtěl bych ještě jednou požádat o práva na Zombie Blood #1. Minulou žádost jsem chtěl zamítnout z toho důvodu že jsem si myslel že nebudu mít na to čas, ale něco se zrušilo takže bych ješte jednou rád požádal o práva. Díky moc.

Nick ve hře: zivnak14
Nick na fóru: zivnak7
Profil na fóru : ucp.php
Věk : 17
Steam nick : zivnak7
Steam ID : steam :STEAM_0:0:528667288
Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_2025/h ... ayer=87308
Nejaké bany alebo prehrešky ( GS, iný portál ): Na steam účtu nemám žadný a na nonsteam účtu nějaký ban mám za
nadávky, ale ponaučil jsem se a moc mě to mrzí, už nikdy nadávat nebudu, dokážu hrát i bez toho aniž bych nadával.

Něco o sobě: Jmenuji se Adam, je mi 17 let. Jsem ze Středočeského kraje. Rád hraju na hudební nástroje, jezdím na
motorce, rád hraju cs 1.6 atd.
Prečo by som chcel na GS adminovať? : Chtěl bych práva z toho důvodů abych pomohl adminům a portálu banovat hráče kteří
cheatujou a porušují pravidla. Nebo abych nemusel furt někoho nahlašovat, abych to mohl zařídit sám.

Děkuji za přečtení této žádosti. A přeji hezký zbytek dne/noci. Doufám že žádost dopadne kladně a že budu moct
pomáhat adminům a portálu.
zivnak7
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 06 črc 2022, 23:15

[Z] Žádost o práva na Zombie Blood #1

od Rumcajz » 28 zář 2022, 17:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o práva na Zombie Blood #1

Příspěvekod Niggas » 29 zář 2022, 15:02

Ahoj, podla steamu aj non-steamu si po dlhšom čase začal hrať len pred pár dňami + ani tvoje správanie na servery nieje zrovna ukážkové. O tom, že jeden deň chceš práva, za dva dni už nechceš a na ďalší deň zas chceš ani nehovorím. Nevidím jeden argument, prečo to s tebou momentálne skúšať, takže zamietnuté.
Generálny tajomník zombie.

http://www.youtube.com/watch?v=buVta82W5p4
Uživatelský avatar
Niggas
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 956
Registrován: 23 led 2013, 14:58

Re: Žádost o práva na Zombie Blood #1

Příspěvekod zivnak7 » 29 zář 2022, 19:55 VIP

Niggas píše:Ahoj, podla steamu aj non-steamu si po dlhšom čase začal hrať len pred pár dňami + ani tvoje správanie na servery nieje zrovna ukážkové. O tom, že jeden deň chceš práva, za dva dni už nechceš a na ďalší deň zas chceš ani nehovorím. Nevidím jeden argument, prečo to s tebou momentálne skúšať, takže zamietnuté.


OK v pohodě, chápu.
zivnak7
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 06 črc 2022, 23:15


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků