Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Z] pacient/žiadosť o unban

Příspěvekod pacientos11 » 01 říj 2022, 18:30

Vaše SID:STEAM_1:1:639181326
Odkaz/screen banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... xt=pacient
Popíšte čo sa stalo: Bol som Simon povedal som hráčom aby išli na schody a petr aby išiel na čiaru, následne som povedal aby doplnili sem a vystrelil som na zem mimo čiary a schodov, následne všetci išli na ten výstrel bolo asi 7 hráčov potom som ich zabil lebo som si bol istý že som povedal aby doplnili k vystrelu, skončilo mapa a pre istotu som sa chcel ospravedlniť ale už bola zmena mapy pán admin DdDdDdDdD mi písal na začiatku mapy že čo mu k tomu MFK poviem ale ja som si to nevšimol že mi to písal potom povedal do mikrofónu že pacient tak nič? ale ja som nevedel o čo sa jedná čiže som sa mu k tomu nevyjadril a dal mi ban pritom som si bol istý že som povedal doplňte sem a pán admin DdDdDdDdD mi povedal že to bolo vidiet že to bol úmyselný MFK ospravedlňujem sa ak som dal MFK ale úmyselný nebol!
pacientos11
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2022, 17:15

[Z] pacient/žiadosť o unban

od Rumcajz » 01 říj 2022, 18:30

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: pacient/žiadosť o unban

Příspěvekod Decoyyy » 01 říj 2022, 18:37 VIP

Ahoj,

Jen ze začátku, takže píšeš, že sis byl jistý, že to MFK nebyl, ale píšeš, že ses chtěl omluvit? Dívný.

A teď moje vyjádření....

Poslal si nás na schody a petra na čáru a přehltl příkaz "Pojďte/doplňte sem", vetšina ti rozuměla "pojďte sem", dokonce i CT. A zabil si tam všechny..

Další mapu jsem se tě asi 10x ptal, ať už voicem nebo chatem, co mi řekneš k tomu, že si řekl "Pojďte sem" a dal mfk.
Bohuzel tvá reakce byla slovy " Dobry MFK " a dál ignoroval -> Následně si dostal ban...

Za mě kdyby si neignoroval a omluvil se, misto tohodle slova, tak ban nemáš... Ale ty sis stál za svým, přes to, že ti ti X hráčů řeklo, že si to udělal špatně. Za mě vše,

Decoy.

PS. Vše mám nahraný, takže pokud kompetentní budou potřebovat, klidně je sem dodám.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: pacient/žiadosť o unban

Příspěvekod pacientos11 » 01 říj 2022, 18:48

Takže Decoy na tej druhej mape som si nevšimol že si to písal na začiatku a ešte k tomu že som povedal že dobrý mfk tak to nebolo vobec myslene važne a hej ct povedalo až potom ako som ich zabil že co som povedal a ja že doplnte sem a on že jaj ze mne sa zdalo ze si povedal že podte sem a nepíš že si to hovoril 10x ked si tam asi 3x napisal neco co som si nevšimol a hovorim ti to normalne teraz ze som si to nevsimol a este hram tu 3 roky a mfk som nedal schvalne ani raz.
pacientos11
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2022, 17:15

Re: pacient/žiadosť o unban

Příspěvekod pacientos11 » 01 říj 2022, 18:52

"Jen ze začátku, takže píšeš, že sis byl jistý, že to MFK nebyl, ale píšeš, že ses chtěl omluvit? Dívný."

Tak si myslim že som povedal že doplnte sem tak asi to nebolo umyselne:)
Ak som povedal že podte sem tak sa ospravedlnujem druhý krat..
pacientos11
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2022, 17:15

Re: pacient/žiadosť o unban

Příspěvekod Decoyyy » 01 říj 2022, 19:20 VIP

Banlist mluví za vše....

Jestli sis všiml nebo ne, je v celku jedno. Psal jsem ti x krát do chatu a mluvil jsem i do voicu. To by si, omlouvám se za tohle slovo, "5iq" člověk uvědomil, že po něm někdo něco chce.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: pacient/žiadosť o unban

Příspěvekod pacientos11 » 01 říj 2022, 19:36

xD dobre teda asi došli slová no ja som ti povedal že to nebolo umyselne a ospravedlnil som sa :)
pacientos11
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 01 říj 2022, 17:15

Re: pacient/žiadosť o unban

Příspěvekod KiziaR » 02 říj 2022, 10:58 VIP

Ahoj, Decoy se tě snažil navést na omluvu, která od tebe měla přijít.
Osobně si i myslím, že Decoy zde i ztrácel čas, jelikož si ho ignoroval. Ten voice chápu, warmup je plný střílení a je možné, že ho nešlo slyšet.
Ale pokud tě admin "prosí" o omluvu, tak bys na to reagovat mohl. Psal sis dál do chatu aniž bys četl jeho zprávu, to mi nepřijde reálné.

Ban ti zůstává, příště si dej pozor a doporučuji se omluvit.

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků