I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] gulas/jarypo divousove

Příspěvekod lukasek03 » 30 zář 2022, 10:52

gulas:
https://steamcommunity.com/id/GSgulasek
http://mysharegadget.com/460584633
23:35 zadne upozorneni ani nepromluvil nic, sekl jsem se tam o typka protoze nebyl nb kdyz jsem sel za nim
a fakt to umyslny nebylo, je trapny usoudit ze jo honestly
35:35 hraje si afkuje
46:35 grabne, nemoovne
46:45 furt grabuje typka a nemoovuje
jsem to koukal v 4x ale typek tam nekolikrat grabnul a nedal hned move jak mne

jarypo:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198970510587
http://mysharegadget.com/966202119
36:00 pozde si typek cupl, ostatni to tez videli a neznam je
36:50 neunesl to
Uživatelský avatar
lukasek03
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 12 říj 2021, 22:36

[V] gulas/jarypo divousove

od Rumcajz » 30 zář 2022, 10:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: gulas/jarypo divousove

Příspěvekod lukasek03 » 30 zář 2022, 13:03

podotykam ze mi jarypo hodil ban na jeden den, a to jsem ho jeste mohl zabit a nemusel jsem vubec ohlasovat nevyhodu
Uživatelský avatar
lukasek03
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 12 říj 2021, 22:36

Re: gulas/jarypo divousove

Příspěvekod jarypo » 02 říj 2022, 12:07 VIP

Ahoj,

Pokud chceš zabíjet/dávat nevýhody za to, že někdo splní příkaz o sekundu později, tak nemáš u CT co dělat. JB je o srandě a ne o tom, že umřeš za nějakou blbost. Dále se na serveru neumíš se svojí partou chovat. Neustále nějaké urážky, nadávky , provokace, atd. Jednoduše ze začněte chovat jako dospělí / skoro dospělí lidé a budou se tak k vám chovat i ostatní.
Obrázek
Uživatelský avatar
jarypo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 čer 2019, 11:50
Bydliště: Karviná

Re: gulas/jarypo divousove

Příspěvekod lukasek03 » 02 říj 2022, 12:25

jarypo píše: Pokud chceš zabíjet/dávat nevýhody za to, že někdo splní příkaz o sekundu později, tak nemáš u CT co dělat.

je na ct aby posoudilo jestli to bylo pozde nebo ne
jarypo píše:JB je o srandě a ne o tom, že umřeš za nějakou blbost.

co to meles
jarypo píše: Dále se na serveru neumíš se svojí partou chovat. Neustále nějaké urážky, nadávky , provokace, atd. Jednoduše ze začněte chovat jako dospělí / skoro dospělí lidé a budou se tak k vám chovat i ostatní.

co to meles
Uživatelský avatar
lukasek03
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 12 říj 2021, 22:36

Re: gulas/jarypo divousove

Příspěvekod LadyGulage » 02 říj 2022, 14:52

23:35 tak očividně hrajeme atrakci, kde jeden hráč je slepý atd... a hraje se to na čas. Ty nejen že kaziš atrakci mně jakožto simonovi ale i Tčkům... není jediný důvod proč by si tam lezl.. (jakože fajn, mohl jsem tě upozornit, ale zrovna ty moc dobře víš, jak se máš chovat)
35:35 idk proč, ale sometimes se mi freezne hra a nemůžu nic dělat třeba 40s + hraju na intru, takže občas něco musím řešit i mimo hru, neříkej že ty nikdy neafkuješ :lol:
46:35 graboval jsem ho proto, aby to simon nezapl a zbytečně neumřel jeden z hráčů (následně jsem mu to po 2. grabu napsal do chatu a už tam nelezl), nijak hru nekazil jako ty :)

Chovej se tak jak máš a nechoď brečet na forko :roll:
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: gulas/jarypo divousove

Příspěvekod lukasek03 » 02 říj 2022, 16:09

LadyGulage píše:23:35 tak očividně hrajeme atrakci, kde jeden hráč je slepý atd... a hraje se to na čas. Ty nejen že kaziš atrakci mně jakožto simonovi ale i Tčkům... není jediný důvod proč by si tam lezl.. (jakože fajn, mohl jsem tě upozornit, ale zrovna ty moc dobře víš, jak se máš chovat)

ale ti rikam, ze to umyslne nebylo ja se tam chtel jen kouknout, potom jsem se uz ani hejbat tech 10sekund nemohl vubec kdyz nebyl nb


LadyGulage píše:Chovej se tak jak máš a nechoď brečet na forko

co to meles muj ja to mel napsane za 5minut, jenom kdyz delas toho admina tak trestej vsechny rovne a stejne, ne jak si uminis.
Uživatelský avatar
lukasek03
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 39
Registrován: 12 říj 2021, 22:36

Re: gulas/jarypo divousove

Příspěvekod KiziaR » 02 říj 2022, 17:03 VIP

Ahoj, ke Gulášovi.. Ani na jedné situaci nevidím nic špatného.
1. timer: Nemáš tam vůbec co chodit, chceš se dívat? Dívat se můžeš z povzdálí.. Né se záměrně bugovat do Tčka.
2. Může se to stát, žádný admin za toto hráče nikdy nemovne, pokud ano, nechci to vidět.
3. Po prvé ho grabul aby tam nešel. Následně Simon říkal, že tam mohou jít dva. Tudíž tam hráč opět šel, ale Guláš ví, že to buguje, proto přišel i druhý grab.

K Jarypovi.. Ano, čupl si výrazně později od ostatních, protože T hráči si čupli okamžite po příkazu. Proto ti přišlo, že mu to trvalo. Nemáme žádný určený čas na splnění příkazu, ale rozumné CT tohle přehlédne a bude hrát hru dál.
Neviděl jsem celé demo, takže nevím jak si se choval na serveru, ale ban bych zde nedával.
Ban ti skončil a už se s tím nedá nic udělat.
Jarypovi bude domluveno a dostane černý puntík.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků