Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] $ISSYBOYDURDEN/JailBreak

Příspěvekod Lukasek123452 » 03 říj 2022, 18:15

Vaše SID: STEAM_1:0:570387709
Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/index.php?p=banlist&searchText=%24ISSYBOYDURDEN
Popíšte čo sa stalo: Zdravím, dostal jsem ban na jb za wallhack. Byl jsem ve hře asi 10 minut, během toho jsem si dal pár killů a 2 herní mody za CT, tabnul jsem ze hry, tabnul jsem zpět a měl jsem ban. Upřímně nevím, kde admin přišel na WH na jb, ale dejme tomu tedy... věřím, že nejsem jediný kdo používá sluchátka a zvuky. Jedíná situace kterou si uvědomuji, je že jsem střilel přes lasery na discu přes které jsem normalně viděl, nevim jestli přes něj jde vidět normalně, ale mam csgo setting tak, abych viděl přes molotov. Prosím o review totohle banu, protože tohle je vtip, csko hraju pomalu 7 let. V připadě potřeby sharnu PC nebo se obhájím. Diky.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lukasek123452
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 61
Registrován: 21 říj 2016, 23:21

[V] $ISSYBOYDURDEN/JailBreak

od Rumcajz » 03 říj 2022, 18:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: $ISSYBOYDURDEN/JailBreak

Příspěvekod Kaskader108 » 03 říj 2022, 18:29 VIP

Zdravím,

admin byl kontaktován. Prosím počkej na jeho vyjádření.
Pokud se UB žádost nevyřeší do 24h, bude ti udělen dočasný unban.
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44

Re: $ISSYBOYDURDEN/JailBreak

Příspěvekod Decoyyy » 03 říj 2022, 18:47 VIP

Ahoj,
Vzhledem k tomu, že mi nešlo chvilku zapnout demo, tak jedna část bude video a druhá demo, a teď k věci.

Důkaz č. 1) https://youtu.be/HF7a4OAwCI4

0:10 - hned ze začátku nemůžeš mít páru kde je, ale jakmile on zeskočí ze žebříku, flikneš na něho přes stěnu a strilis, pak se to snazis zamaskovat.
1:15 - zase sis predmiril, ale dejme tomu ,ze to je nahoda, prtoze si dobry hrac, silver 3, a tuhle mapu znas dopodrobna.
1:20 - zase pres 2 steny predmiris a flikujes nekam do haje
1:41 - jo, strilel tam, ale proc se presne nepodivat, kde stoji. :D
1:51 - jakmile zabijes toho capka, tak uz nekoukas jestli tam je nekd jinej, zajimave + vidis, ze ti bezi, a aby ses "neprozradil" tak se bezis schovat na disco
2:10 - Je hezke, jak ti tam nechce vejit a ty se pohybujes s krosem s nim. :D + pres to svetlo, idk jake mas detaily, ale ja je mam na high a prd vidim
2:38 - nevím, jak si vedel, ze ti prebehl, asi mas nasa sluchatka a bryle no
3:50 - divas se dolu, ale zahadnym zpusobem vidis cm hlavu typka ktery je pres pul mapy, nice

Důkaz č. 2) http://mysharegadget.com/429876973

2:08 - krasne predmireni :D a pak se pohybujes s crosem zaroven s nim
- tady toho vic nemam, jak rikam, vic veci na videu, bo mi neslo zapnout demo. :/


Shrnutí: Za mě máš WH, celou dobu se nekam koukas + predmirujes, tvuj rank taky odpovida urcite znalosti mapy a vyuziti, co na ni umíš. Si dobrej hrac.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 316
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: [Čeká se] $ISSYBOYDURDEN/JailBreak

Příspěvekod Lukasek123452 » 03 říj 2022, 19:45

0:10 - Pokud se nemýlím, simon řekl že má skočit z modrého (nejsem si jist). Tudiž na základě tohoto, jsem prefiroval na místa kde by mohl být začupěný, vzhledem k tomu, že dlouho nevylezl. [I kdyby řekl že má skočit z zeleného, pochopitelně tam není tolik prostoru aby se mohl schovat nekde jinde, tudiž mi asi logicky dojde kde je.]
1:15 - Předmíření kde? Prosím specifikovat, ja osobně zde nevidím moc příležitosti kam se jinam podívat. Ty díry tam nejsou jen tak. Pochopitelně když je vidim, tak se podívam jestli tam někdo je, a vzhledem k tomu že tam byli asi 4 lidi, tak zde nevidim problem.
"to je nahoda, prtoze si dobry hrac, silver 3, a tuhle mapu znas dopodrobna."
Rank na serveru rozhodně znamená skill a nahrané hodiny. Logicky jde vidět že na serveru nejsem poprvé, ať už z registration datu na webu, nebo map knowledge.
1:20 - AD peek ti nic neříká? Z mého pohledu se tam snažim asi 20 sekund někoho trefit, tudiž to z mého pohledu není uplně flick někam do háje, ale snaha o zabití hrače.
1:41 - 1. clovek - videl jsem ho pul dne 2. clovek - ono kdyz jak jsi sam rekl ze tam strilel, tak jinde asi byt nemohl, kdyz jinde nebyl? Navic jsem proste dal prejizdel obrovskou diru, a u toho jsem ho spotnul.
1:51 - Jasny, takze ja budu potit a koukat jeden uhel na community jb? Asi ne no :D Navíc jsem tam zabil 3 lidi a nikoho dalšiho jsem tam neviděl. Navíc jsem byl sám, tak jsem se šel schovat na disco, jelikož jsem nechtěl být na openu
2:10 - Kdybych mel WH, tak ho urcite necham projit az kdo vi kde. Navic v momente kdy flicknu jsou mu jasne (i na tvem videu) videt nohy. Dále nevím jak se ti mám vyjádřit k tomu že se pohybuju zároveň s ním.. nevěděl jsem že AD peek využívají jenom cheateři
2:38 - Typka jsem jasne videl, jak mi strafenul dovnitr, dal se mezi svetly opet obevi nohy a typek po me strili. Tady bych ty sluchatka ani uprimne nepotreboval. Stačí u toho přemýšlet.
3:50 - Na jasne modrem pozadi beha nemala tecka... toho si snad nejde ani nevsimnout, jde mu vidět polovina těla a navíc moje reakční doba byla asi 10 minut. A k tomu míření do země, každý normalní člověk si vydedukuje že jsem se snažil někoho spotnout




Důkaz č. 2)

2:08 (demo) - Předmíření, viděl jsem jejich ruce, nevim kde vidiš předmíření. Navíc to nebylo předmíření ale dal jsem si cross na místo odkud se skáče na střechu, abych ho zabil jakmile tam doběhne. Mám sensitivitu na 2, tudiž je možné že jsem šel s crossem zároveň s ním, navíc mam na te hře pár tisic hodin, takže nejsem na tolik neschopný, abych nedokázal predictnout rychlost hráče.


Tohle je k tomu hodnocení mých dovedností na základě ranku u game profilu na zakladě aktivity, https://ctrlv.link/tbxL. JB hraju na "novém" účtu, tudiž musim aktivitu nahrávat znovu. Zde je můj main na kterem jsem hrával http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497/hlstats.php?mode=playerinfo&player=40678

Realně nemám potřebu použivat na JB wh. Navíc si myslim že by to vypadalo jinak, kdybych realně to WH měl. A osobně v těchto úsecích nevidím nic špatně. Na jailbreaku mám dohromady přes 300 hodin, a starší mapy znám. Snad toto vyjadření stačí k obhajení mé neviny. Pokud ne tak prosím o další prošetření.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lukasek123452
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 61
Registrován: 21 říj 2016, 23:21

Re: [Čeká se] $ISSYBOYDURDEN/JailBreak

Příspěvekod Kaskader108 » 03 říj 2022, 21:28 VIP

Demo je v CHH sekci, kde se na demo podíváme a rozhodneme zda jsi cheatoval nebo ne.

Pokud by se tvá unban žádost do 24 hodin nevyřešila, tak dostaneš dočasný unban.
Pokud se prokáže že jsi cheatoval, ban se ti opět nahodí.

Zatím se prosím vyhněte spamu a počkejte na vyřešení.
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44

Re: [Čeká se] $ISSYBOYDURDEN/JailBreak

Příspěvekod Vitek11 » 04 říj 2022, 20:10

Čauko,

V CHH sekci jsme se shodli na tom že udělený ban byl neoprávněný, byl ti tedy nahozen unban.

Omlouváme se za vzniknuté komplikace.

Vyřešeno
Uživatelský avatar
Vitek11
CS:GO CheatHunter
CS:GO CheatHunter
 
Příspěvky: 89
Registrován: 30 bře 2016, 19:36
Bydliště: Chceš snad klíče od mého domu?


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků