Volná debata o CSku a všem, co vás zajímá.

Upřimné názory

Příspěvekod byLif3 » 04 říj 2022, 19:05

Když už se tady sotva objeví zajímavej topic, tak to trošku oživíme! 8-)
Do tohodle topicu můžete vyjadřovat své názory na adminy, servery a celkově na portál.
Názory adminů nebudeme brát vážně, snad je jasný proč. :mrgreen:
byLif3
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2022, 09:39

Upřimné názory

od Rumcajz » 04 říj 2022, 19:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Upřimné názory

Příspěvekod Telecipowa » 04 říj 2022, 23:03 VIP

Hraju převážně jenom JB, takže budu mluvit o tomto módu.
Překvapuje mě, že i po tolika letech se tu najdou hráči (jak admini, tak běžní hráči), kteří tu hru musí hrotit jak kdyby šlo o život a jakékoliv sebemenší porušení příkazu je okamžitě kill, jak kdyby neexistovaly jiné alternativy. Příjde mi, jak kdyby si přišli na JB prostě jenom zafragovat (od toho tu je celkem dost jiných serverů). Ale to je jenom pár individuí.
Bohužel se v poslední době na JB nenachází moc lidí, kteří by svým "sajmonováním" dokázali zaujmout celý server a většina kol skončí po první atrakci, protože půlka hráčů umře už po cestě tam. Ale jakmile má simona někdo, kdo dokáže vymyslet fajn atrakce, tak je hned atmosféra na serveru lepší.
You need people like me. You need people like me so you can point your f*****’ fingers and say, “That’s the bad guy.” So what that make you? Good? You’re not good. You just know how to hide, how to lie.
Uživatelský avatar
Telecipowa
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 31 říj 2015, 15:10

Re: Upřimné názory

Příspěvekod Enrique » 08 říj 2022, 15:01 VIP

Překvapuje mě, že i po tolika letech se tu najdou hráči (jak admini, tak běžní hráči), kteří tu hru musí hrotit jak kdyby šlo o život a jakékoliv sebemenší porušení příkazu je okamžitě kill, jak kdyby neexistovaly jiné alternativy.

;)
Benger pileo funale piloso palmae et compote
Uživatelský avatar
Enrique
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 121
Registrován: 19 led 2021, 13:11
Bydliště: JB


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků