I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Alkoholem proti drogám / Neopravneny mute

Příspěvekod AwpOnly » 17 říj 2022, 16:47 VIP

Název tématu [Server / Nick admina]: Alkoholem proti drogam / JB 5

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198181520339

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Hral som si normalne na JB, normalne som sa bavil s kawaltskim a ostatnimi v chate celu mapu BEZ ZIADNEHO UPOZORNENIA / KICKU alebo akehokolvek ineho banu za mapu. Nasledne som napisal v ramci srandy ''hovne'', bolo to ciste zo srandy, kedze sa s kawaltskim poznam, cakal som, ze to zobere zo srandy alebo ak by to nezobral zo srandy, tak som cakal max. upozornenie. Admin sa rozhodol pre mute a preto si myslim, ze je tento mute neopravneny a celkom prehnany. Mute by mi ani tak nevadil, kedze bol len na 10 min, ale vzhladom k tomu, ze som reformed a na serveri sa chovam UKAZKOVO, tak ma tento mute celkom rozhorcil.

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: Neni potreba, napisal som ''hovne'' a hned na to insta mute. Za mapu som nebol za nic upozorneny a ani kicknuty. Admin sa urcite prizna, ze to tak naozaj bolo, popripade dodam demo
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1660
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

[Vyřešeno] Alkoholem proti drogám / Neopravneny mute

od Rumcajz » 17 říj 2022, 16:47

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Alkoholem proti drogám / Neopravneny mute

Příspěvekod AwpOnly » 18 říj 2022, 17:05 VIP

Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1660
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Alkoholem proti drogám / Neopravneny mute

Příspěvekod Kawaltski » 18 říj 2022, 19:21

Lidi, které považuju za kamarády, tedy že se s nimi "znám" jak ty píšeš, by mě nenahlašovali, nebudem si mazat med kolem huby, ale my dva si zas tak blízcí nejsme, jak si myslíš. :P

Nejdříve si provokoval hráče Petr553, ale nebylo to zas tak hrozné, tak se to dalo překousnout. Poté, co jsem tě zabil asi po 5x, protože neumíš rebelovat, jsi mi napsal bote (vtipný je, že ty jsi ten co umíral :D ). A když jsem tě zabil už po několikáté jsi mi napsal hovne. Za mě mute na místě ;)

Ty jsi stejně reformed tak jako Babišova vláda :roll:
Proč bych měl mít chytrej telefon, když mi volají samí debilové.
Uživatelský avatar
Kawaltski
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 136
Registrován: 21 srp 2019, 17:09
Bydliště: Umbrella Corporation

Re: Alkoholem proti drogám / Neopravneny mute

Příspěvekod AwpOnly » 18 říj 2022, 19:31 VIP

"Bote" neni nic hrozneho a ked si ma na to neupozornil tak asi ti to nevadilo. Ak by toto bral kazdy admin za provokaciu tak s banom hraje 1/3 serveru. Nasledne som ti napisal "hovne", to uz mohlo byt nieco, co by sa ti nemuselo pacit, takze az tu by som cakal upozornenie. A ked som ako ty hovoris ,,provokoval" petra preco neprislo uz tam upozornenie? Petrovi to zjavne tiez nevadilo ked si tam zacal nadavat na mamu.. :lol:
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1660
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Alkoholem proti drogám / Neopravneny mute

Příspěvekod AwpOnly » 18 říj 2022, 19:42 VIP

Huh, pardon za spam, ale si uz nepamatam co pisem v chate.. Petrovi som nic skoro ani nenapisal, nic hrozneho, ale ak to je podla teba tak hrozne mohlo uz vtedy prist k upozorneniu aby sme sa nehadali. Nadavky a pod. som tam nepisal. On zacal a ja sa branil. Kazdopadne ani v tejto situacii neprislo k upozorneniu :)
Uživatelský avatar
AwpOnly
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1660
Registrován: 17 dub 2019, 21:21

Re: Alkoholem proti drogám / Neopravneny mute

Příspěvekod Parek917 » 24 říj 2022, 18:29 VIP

Čau,
když se podívám na tvůj chat z celé mapy, tak sis těch 10 minut opravdu zasloužil. Každopádně tam mělo přijít od admina minimálně upozornění.

Kawaltski si dá příště větší pozor a bude respektovat banovací pořádek.


Vyřešeno.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků