[Přijat] Nábor na Akademika (JailBreak)

Příspěvekod filipeeekk » 27 říj 2022, 15:23

Nick ve hře: BOT ♕ Filípek ♕
Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198965258856/
Sekce: JailBreak
Věk: 18 let
Steam ID: STEAM_1:0:502496564
Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=184085
Proč chci akademika: JailBreak už hraju nějakou tu dobu. Za tu dobu co hraju jsem potkal dost lidí co bych potrestal, protože jsi to zaslouží. Vždy jsem klidný člověk a snažím se situaci vyřešit v klidu bez jakýkoliv problémů, hádek, nadávek a další.... Spravedlnost vždy zvítězí. Jsem vždycky rád, když na JailBreak je klid, pohoda a nejsou tam lidi co by podváděli či vyhrožovali a další věci. Co se týče pravidel JailBreak ohledně FK (FreeKill) a další tak jsem se za tu dobu nějaké ty pravidla naučil.
Některé hráče už jsem nahlásil, protože takové chování na JailBreak nepatří! Jinak prozatím bych zkusil akademika, protože se ještě necítím se stát zde adminem.

Něco o mně: Jmenuji se Filip. Je mi 18 let a studuji Mechanik seřizovač ve Strakonicích. Mechanik seřizovač a jeho náplň a charakteristika oboru je výuka strojírenství se zaměřením především na CNC techniku, 2D kreslení, 3D modelování a tvorba CNC programu.Dříve jsem byl Zámečník na učebním oboru v prvním pololetí, ale měl jsem až moc dobrý známky než ostatní a proto mě nabídli maturitní obor. Samozřejmě že jsem to přijmul, takže ve druhém pololetí jsem byl už maturitní žák.
Momentálně jsem ve druhém ročníku. Správně bych měl být už ve třetím ročníku, ale bohužel měl jsem odklad. Ve svém volném čase rád hraju hry, zajdu jsi ven na čistý vzduch kde jsi vyčistím myšlenky a poslouchám písničky, které mě motivují do života a víme že život máme jenom jeden. Moje koníčky je stolní tenis a běhání nebo jsi i zacvičit, ale v poslední době po mém úrazu kolene nejsem schopen tuto aktivitu prozatím dělat.
Moje prohřešky na GS nebo jinde: Je pravda že jsem někdy dal FK, ale hned jsem situaci vyřešil a napravil to
Uživatelský avatar
filipeeekk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 233
Registrován: 13 kvě 2022, 15:55
Bydliště: Co ti je do toho?

[Přijat] Nábor na Akademika (JailBreak)

od Rumcajz » 27 říj 2022, 15:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Co ti je do toho?

Re: Nábor na Akademika (JailBreak)

Příspěvekod Evangelista » 27 říj 2022, 19:20 VIP

Čest,
přidej si mě na Steamu nebo na Discordu (Prciprinc#3452).
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43

Re: Nábor na Akademika (JailBreak)

Příspěvekod Kaskader108 » 02 lis 2022, 18:29 VIP

Přijat, vítej 8-)
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků