Zde pište, pokud si myslíte, že jste dostali neoprávněný ban

[V] Fraud/Tib - ban neprávem

Příspěvekod WillyOnlyJB » 07 lis 2022, 15:24

Ahoj,
za co jsem dostal prosím ban, nemůžu se přestat smát, promiň Tibe tvoje ego to neustálo tak sis povolal Frauda není problem, chci vidět demo kde cheatuju děkuji :)
Obrázek
Obrázek
WillyOnlyJB
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 30 zář 2022, 17:07

[V] Fraud/Tib - ban neprávem

od Rumcajz » 07 lis 2022, 15:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Fraud/Tib - ban neprávem

Příspěvekod WillyOnlyJB » 07 lis 2022, 15:38

Teď naprosto vážně a seriozně, jak mi to mohlo ucukávat když jsem měl vypnuto a WH? Nebuďte vtipní na 1v1 mapě kde je pár beden za kterými se mohl schovávat a to, že jsem jedno kolo mířil tam kde je, nečekaně když hrajeme 30 kol tak je šance, že nějaké kolo se trefím do jeho spawnu :D Nebuďte mad prosím, tibe je mi tě reálně líto, že si myslíš, že jsem hackoval. Před hrou jsem si šel zaklikat proti botům, protože mají stejný movement jako ty tak to těžké moc nebylo trefit tvoji hlavu. A k tomu, že mě Fury spectil, proč by spectil i tebe když jsem byl já sus? Nechci kecat ale CHH sekce tady stojí celkem za botu když mi dáte ban za úplnou random sračku. Thats it
Prosím chci demo i od Tiba vyčasuju kdy jsem dostal "sus" hlavy abyste mu mohli dát permu taky, díky.
Fkin joke :| :lol: :lol: :lol: :lol:
Přílohy
obrázek_2022-11-07_153410012.png
Obrázek
Obrázek
WillyOnlyJB
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 30 zář 2022, 17:07

Re: Fraud/Tib - ban neprávem

Příspěvekod AngelOfDarkness » 07 lis 2022, 16:19 VIP

Otevřel jsem topic, kde jsi se řešil a až tam budou další verdikty, tak ti sem napíšeme.

Psát sem už nic nemusíš.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Fraud/Tib - ban neprávem

Příspěvekod WillyOnlyJB » 07 lis 2022, 17:36

Obrázek
Obrázek
WillyOnlyJB
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 71
Registrován: 30 zář 2022, 17:07

Re: Fraud/Tib - ban neprávem

Příspěvekod Tokop » 09 lis 2022, 18:04 VIP

Po přezkoumání dema dalšími Cheathuntery došlo k neshodě na jednotném verdiktu. V tomto případě vždy rozhodujeme individuálně. V drtivé většině případů to dopadá zrušením banu a omilostněním hráče, ale vzhledem k tomu, že se otevřeně hlásíš k tomu, že cheatuješ a podvádíš v jakékoliv hře se dá „kromě Gamesites“, neshoda vícero CHH, minulost na GS atd., tak jsme se rozhodli ti dát ban na všechny herní turnaje skrze GS Ligu, než budeme přesvědčeni, že je dobrý nápad a prospěšné pro turnajovou sekci a ostatní účastníky tě nechat hrát. Můžeš tomu přispívat tím, že se na GS budeš chovat slušně a nebudeš dostávat žádné další bany. Vzhledem k situaci ti byly navráceny kredity za nedávné CS:GO turnaje (360 kreditů) na tvé konto. V případě jakýchkoliv otázek se můžeš kdykoliv obrátit na kohokoliv z vedení turnajové sekce.

Vyřešeno.
Jelikož trend životopisů z Gamesites v podpisech na forku neustupuje, tak přidávám i vlastní:
Obrázek
Obrázek
                Obrázek
Uživatelský avatar
Tokop
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 549
Registrován: 30 srp 2017, 01:37


Zpět na Unban žádosti

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků