Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] unban pls

Příspěvekod Sasukeeee » 09 lis 2022, 17:59

Sid STEAM_1:1:595001435

odkaz na banlist: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... mid&Submit


popište co sa stalo
no asi pred 2 tyzdnami som ghostil lebo sme hrali ff a typci rebelovali tak som napisal willymu ze ma typek gunu
potom sa to zistilo tak ze willy poslal wingovi mfk a bol tam moj ghosting. neviem co je na tom zle mu poradit ked sme chceli hrat ff lebo bolo okolo 23:40 tak sme to nikto nehrotili. + mi potom wingo napisal ze asi ban nedostanem ze som mal dostat warning a teraz po 2 tyzdnoch alebo po tyzdni dostanem ban? som si myslel ze to je uzavrete. neviem preco by som mal dostat ban ked sme hrali ff este by som aj ten pochopil ale problem je ze skoro kazdy ghostuje ale nemate dokazy preto im ban nedate dost nefer heppsak pls neber to tak vazne bolo 23:45 vtedy si uz spal pekny den kuci
Sasukeeee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 21 led 2022, 17:17

[Vyřešeno] unban pls

od Rumcajz » 09 lis 2022, 17:59

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: unban pls

Příspěvekod Heppsak » 09 lis 2022, 18:18 VIP

Ahoj,
jsem rád, že jsi se aspoň přiznal a nechodíš kolem horký kaše.

Na serveru se hrálo úplně normálně, Willy dával příkazy, které všichni poslouchali. Řekl bych, že hraní jen tak pro zábavu vypadá o dost jinak.

Co se týče varování, tak by možná přišlo vhod, ale jelikož jsi takovej ten hráč, co se chová dost na hraně, tak jsi musel čekat, že na tebe někdy ta klec prostě spadne. Je mi jasný, že jsi to schválně napsal Willymu do soukromého chatu, protože jsi nechtěl riskovat to, že by to viděl admin. V chatu rád provokuješ ostatní, semtam ti uletí nadávka a teď se mi potvrdilo, že přece jen tak čistě nehraješ.

Ban přišel později z důvodu, že se nahlášení od admina nejspíš přehlédlo.
Kdyby to bylo před 2 týdny, tak bych už přemýšlel nad tím, jestli to má vůbec cenu. Jelikož je to necelý týden, tak by to dle mého brát ještě šlo.

e. Hráč si koupil UB, vyřešeno.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: unban pls

Příspěvekod Sasukeeee » 09 lis 2022, 18:20

Heppsak píše:Ahoj,
jsem rád, že jsi se aspoň přiznal a nechodíš kolem horký kaše.

Na serveru se hrálo úplně normálně, Willy dával příkazy, které všichni poslouchali. Řekl bych, že hraní jen tak pro zábavu vypadá o dost jinak.

Co se týče varování, tak by možná přišlo vhod, ale jelikož jsi takovej ten hráč, co se chová dost na hraně, tak jsi musel čekat, že na tebe někdy ta klec prostě spadne. Je mi jasný, že jsi to schválně napsal Willymu do soukromého chatu, protože jsi nechtěl riskovat to, že by to viděl admin. V chatu rád provokuješ ostatní, semtam ti uletí nadávka a teď se mi potvrdilo, že přece jen tak čistě nehraješ.

Ban přišel později z důvodu, že se nahlášení od admina nejspíš přehlédlo.
Kdyby to bylo před 2 týdny, tak bych už přemýšlel nad tím, jestli to má vůbec cenu. Jelikož je to necelý týden, tak by to dle mého brát ještě šlo.



je sranda ze keby to je hocikto tam mu ban nedas mas nieco proti mne ale tak chapem beres to ako svoju pracu nemas co ine na robote maj pekny den cs
Sasukeeee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 21 led 2022, 17:17

Re: unban pls

Příspěvekod Sasukeeee » 09 lis 2022, 18:58

Sasukeeee píše:
Heppsak píše:Ahoj,
jsem rád, že jsi se aspoň přiznal a nechodíš kolem horký kaše.

Na serveru se hrálo úplně normálně, Willy dával příkazy, které všichni poslouchali. Řekl bych, že hraní jen tak pro zábavu vypadá o dost jinak.

Co se týče varování, tak by možná přišlo vhod, ale jelikož jsi takovej ten hráč, co se chová dost na hraně, tak jsi musel čekat, že na tebe někdy ta klec prostě spadne. Je mi jasný, že jsi to schválně napsal Willymu do soukromého chatu, protože jsi nechtěl riskovat to, že by to viděl admin. V chatu rád provokuješ ostatní, semtam ti uletí nadávka a teď se mi potvrdilo, že přece jen tak čistě nehraješ.

Ban přišel později z důvodu, že se nahlášení od admina nejspíš přehlédlo.
Kdyby to bylo před 2 týdny, tak bych už přemýšlel nad tím, jestli to má vůbec cenu. Jelikož je to necelý týden, tak by to dle mého brát ještě šlo.



je sranda ze keby to je hocikto tam mu ban nedas mas nieco proti mne ale tak chapem beres to ako svoju pracu nemas co ine na robote maj pekny den cs




mozte to zrusit
Sasukeeee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 21 led 2022, 17:17


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník