Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] cun / JB

Příspěvekod gamesites158 » 11 lis 2022, 20:14

Nick na serveru: cun
SID: STEAM_0:0:546222257
Sekce: JailBreak
Věk: 16 let
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=145849
Bany, které jsem dostal: Nepamatuju si že bych někdy nějaký dostal.
Něco o mně: Jmenuju se Tomáš, chodím na SŠ oboru Stavebnictví, mám jednoho staršího bráchu co hraje fotbal. Bydlím v Ústeckém kraji a mám rád rap.
Proč právě já: Práva jsem tu už měl, také jsem kontroloval sekci PP, ale JB a celkově hry mě přestaly bavit. Momentálně se ke všemu vracím a moje chuť k hraní a i k pomáháním lidem tady na serveru je větší a větší. Myslím si že JB pravidla ovládám velmi dobře a komunikovat s lidma mi nikdy problém nedělalo.
Zkušenosti s CS:GO: Hraju to už nějakou dobu myslím že někdy začátkem roku 2018 (předtím jsem hrál ještě 1.6 JB) a a tu dobu jsem se stihl dostat na rank LE + FaceIT lvl 6.
cau
Obrázek
---------------------------------------------------------------------------------------Obrázek
Uživatelský avatar
gamesites158
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 282
Registrován: 19 led 2019, 19:40
Bydliště: Brazílie

[Z] cun / JB

od Rumcajz » 11 lis 2022, 20:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Brazílie

Re: cun / JB

Příspěvekod Evangelista » 12 lis 2022, 22:12 VIP

Ahoj,
jsem rád, že se chceš vrátit do admin týmu, ale takhle to nepůjde. V květnu jsi byl zrušen za neaktivitu a teď si žádáš po týdnu hraní, přičemž jsi do podání žádosti neměl ani splněnou povinnou aktivitu. V chatu jsem ti za ten necelý týden našel dost nadávek. Jestli se chceš znovu stát adminem, tak se v chatu vyjadřuj slušně, udělej pár PPček a ukaž mi, že jsi aktivní a že máš zájem.
Znovu si požádej na začátku nového roku.

Zamítnuto
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků