Zde můžete najít rady a návody k hře TF2

VIP bonusy na OrangeX4 (a jak je vypnout)

Příspěvekod MamlasDavid » 03 srp 2020, 15:35

Dobrý den přeji, chtěl bych se zeptat zdali by šli vypnout VIP bonusy na OrangeX4. Nejvíce se mi asi nelíbí delší nesmrtelnost po spawnu (což je otravné pokud chcete rocket/sticky jumpovat) a triple jump za scouta (což mi dává výhodu nad ostatními scouty). V !menu jsou jen 3 nastavení a to ragdolly (které mám stejně vyplé), third a first person (což taky nepoužívám) a nakonec !robot (což může být občas použito jako vtip, ale na klasické tryhardění to moc není. Chtěl bych aby byla možnost buď vypnout VIP bonusy úplně, a nebo aby bylo !menu rozšířené o jak jsem zmínil nesmrtelnost a triple jump. Další lehce otravná věc jsou čepice (někdy i s velmi viditelnými efekty) na budovách. Pokud jsem teď za dementa a tyto zmíněné výhody jdou nějak vypnout, prosím napište mi abych do příště veděl a nemusel psát takovéto příspěvky. Děkuji a přeji pěkný zbytek dne. :) :D
MamlasDavid
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 03 srp 2020, 15:26

VIP bonusy na OrangeX4 (a jak je vypnout)

od Rumcajz » 03 srp 2020, 15:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: VIP bonusy na OrangeX4 (a jak je vypnout)

Příspěvekod jsemPeta » 05 srp 2020, 13:39 VIP

Jelikož mi přišlo už víc zpráv ohledně spawn-protection, tak to asi hodíme do menu a každý si to pak nastaví, tak jak mu to bude vyhovovat.

edit: Nové jmenu nahozeno
https://steamcommunity.com/profiles/76561198416100763/
Uživatelský avatar
jsemPeta
TF 2 Hlavní Admin
TF 2 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 219
Registrován: 07 srp 2018, 14:45

Re: VIP bonusy na OrangeX4 (a jak je vypnout)

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 15 lis 2022, 03:30 VIP

jsemPeta píše:Jelikož mi přišlo už víc zpráv ohledně spawn-protection, tak to asi hodíme do menu a každý si to pak nastaví, tak jak mu to bude vyhovovat.

edit: Nové jmenu nahozeno


Ten spawn-protection je byl nastaveny spravne podla mna bolo udelano proti chytrakom ktory radi porusovali pravidlo spawnkillingu a spawncampingu

Co tyka VIP chelo by asi update Vyhod
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia


Zpět na Rady a Návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků