[Zamítnuto] Akademie přihláška [JailBreak]

Příspěvekod Danyto74CZ » 23 lis 2022, 14:44

Nick ve hře: Danyto74CZ

Odkaz na Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198243294136/

Sekce: JailBreak

Věk: 16

Steam ID: STEAM_1:0:141514204

Odkaz na HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=37730

Proč chci akademika: Na JailBreaku mám nahránu už +- 500 hodin měl jsem ještě jeden účet, ale ten mi byl odcizen od té doby hraju na tomto. Také jsem teď nebyl pár měsíců aktivní kvůli škole a technice, které mě zrazovala, poté jsem si ale koupil PC a teď můžu v klidu hrát. Pravidla kvůli tomu co už jsem tu nahrál znám ačkoliv se občas stane situace kvůli které musím pročíst pravidla a proto se chci do akademie a netroufám si ještě na Admina. Akademikem chci být, protože se mi už hodně krát stalo že u CT byl malý kluk, který neznal pravidla a nedokázal být CT natož pořádně SIMONovat nebo CT nefungoval mikrofon atp. A chtěl bych tyto problémy pomoci vyřešit protože když je na JailBreaku klid, pohoda a sranda tak je to lepší než když jeden člověk kazí náladu všem kvůli své neschopnosti.

Něco o mně: Jmenuji se Daniel je mi 16 let jsem z Královehradeckého kraje jsem ve druháku na střední kde studuju maturitní obor kybernetická bezpečnost kde programuju programy a weby a taky se učím jak se bránit proti kyber útokům. Hraji závodně Americký fotbal, který jsem nejdříve hrál za své rodné město a teď jsem odehrál sezonu v Pardubicích. K CSku (GO) jsem se dostal ve 12ti letech a tehdá jsem viděl u jednoho streamera myslím že to byl CzMarv jak hraje JailBreak a když jsem CS měl tak jsem to zkusil a začalo mě to bavit. Ze začátku byl tedy problém se poprat s pravidly CT, ale to se nakonec podalo a nemám s nimi teď problémy. Do komunity jsem zapadl hned jsou tu super a fajn lidi kteří umí pobavit a také poradit, ale i v této komunitě se najdou trollové nebo tvrdohlavý lidi, kteří si stojí za svým a nebo nadávají a proto jsem podal tuto přihlášku aby tu zůstali jen ti fajn lidi.

Moje prohřešky na GS nebo jinde: Nikdy jsem neměl VAC nebo BAN na GS.
Uživatelský avatar
Danyto74CZ
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 30
Registrován: 21 kvě 2017, 15:16

[Zamítnuto] Akademie přihláška [JailBreak]

od Rumcajz » 23 lis 2022, 14:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Akademie přihláška [JailBreak]

Příspěvekod Kaskader108 » 23 lis 2022, 16:03 VIP

Ahoj,
od minulé žádosti se nic nezměnilo.
Splň podmínky a začátkem února si můžeš požádat znovu.
Zamítnuto.
Uživatelský avatar
Kaskader108
CS:GO Správce Akademie
CS:GO Správce Akademie
 
Příspěvky: 1102
Registrován: 19 dub 2018, 16:44


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků