I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] Ban Neprávem

Příspěvekod sajmik11xd » 23 lis 2022, 19:39

TTT / Guláš
Odkaz na Steam profil admina - NEMAM JAK SEHNAT KDYZ MAM BAN
Popis situace - Dostal jsem ban za AHHAHA nevhodný nick nevím co na tom nicku je nevhodné.
Důkaz - https://ctrlv.cz/EdNe
sajmik11xd
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 06 zář 2022, 20:12

[Zamítnuto] Ban Neprávem

od Rumcajz » 23 lis 2022, 19:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban Neprávem

Příspěvekod ChatCoolGame » 23 lis 2022, 21:13 VIP

Zdar,
moc dobře víš, proč si ten ban dostal. Na serveru akorát provokuješ a děláš bordel. Rovnou jsem ti nahodil týden do hry, abys měl čas na zamyslení se nad sebou.

Guláš příště zvolí lepší reason banu.

Zamítnuto.
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: [Zamítnuto] Ban Neprávem

Příspěvekod sajmik11xd » 23 lis 2022, 21:41

Provokuju tak že jsem si dal třeba nick: Mnau Mnau, haf haf miluju kocicky, miluju hurycana nebo miluju skipra?
Dobra provokace a to že tady ministr guláš simpuje holky neznamená provokace třeba když dam random hit ChiChi tak ne že dostanu varovaní ale instantně ban. Potom jsem třeba napsal že jestli je zakázané mluvit o ChiChi a jestě že se mi libi nikdo mi neodpovědel tak jsem se zeptal Osta a dostal jsem mute nevim jestli je tohle provokace ale tak asi vy to máte v hlavě jinak. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
sajmik11xd
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 06 zář 2022, 20:12

Re: [Zamítnuto] Ban Neprávem

Příspěvekod GuHHH666 » 24 lis 2022, 18:53 VIP

Moc dobře víš, že si akorát provokoval, akorát ses snažil naštvat admina, aby udělal něco za co si na něho budeš moct podat stížnost.

A určitě bezproblémový hráč nejsi. Jestli si myslíš, že nevidíme historii tvojich banů, tak se hodně mýlíš. Kdybys pořád nedělal bordel na serverech, tak by se k tobě admini třeba chovali jinak.

S tím, že si v minulosti měl tak 30 banů, tak ještě můžeš být rád, že jsi nedostal měsíc rovnou. Takže dělej tak, aby si ten měsíc, popřípadě permu nedostal.

Mohl by ses akorát nad sebou trošku zamyslet a přestat dělat bordel, takhle si akorát jdeš pro permu. A já se s takovýma hráčema nemíním babrat. Přesně tenhle typ hráčů je proč ttt jednu dobu umíraly.

Lock.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků