Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z]Požádání o práva na Public #1:/NeoriginalniKari

Příspěvekod Karicz » 28 lis 2022, 23:31

Krásný skvělý den, rád bych si chtěl požádat o práva na Public #1

Nick v hre : NeoriginalniKari (*-*)

Nick na fóre
: karicz

Profil na fóre
: karicz-u62609.html

Věk : 16

Steam nick : Kari_czech

Steam ID
: STEAM_0:0:485483908

Hlstats : http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hl ... yer=137746

Nejaké bany alebo prehrešky
( GS, iný portál ): Ano, měl jsem nějáké bany ale bylo to velllmi dávno, že to ani nemám na paměti ale co si tak vzpomínám tak to byla fakt klukovina, v té době se mnou extrémně mlátila puberta a teď mi to je vážně líto.
Ještě dodám jestli si pamatuji tak jsem psal 1den možná nějáké nevhodné věci do chatu a za to se moc omlouvám

Niečo o sebe : Čau, jmenuju se Kari, když jsem začal hrát multiplayer hry. zde to bylo poprvé co jsem potkal nějaké komunikativní lidi, přidal jsem se do klanu *Mafia* což byl podle mně velmi problémový klan. Když se samozřejmně koukám zpětně :D. naučili mně klasické mechaniky 1.6 a celkově jsem se zlepšil. později mně jeden člen z klanu přetáhl na jeden nejmenovaný minecraft server. tam jsem se dostal to nějaké topky, ani nevím jaké :D. tam jsem přežíval tak rok a pak jsem hrál tak 50/50, trošku 1.6 a trochu minecraftu. pak jsem se dostal na nově založený projekt (v tu dobu) jménem beegames https://www.beegames.eu/ tam jsem byl helperem něco přes 3 měsíce a upřímně. bylo tam docela dusno. chtěli po nás aby jsme byli aktivní jako něco (4hmin jedna směna dohromady 12h nahraných za týden) ale nějakým způsobem jsem tam vydržel, důvod odchodu bylo vyhození za neaktivitu ale neaktivita z mého úhlu byla hlavně z toho důvodu že:
-Hlavní helper byl docela arogantní a nebyl vůbec férový
-Slibovali updaty a zatím z naslibovaného vydali módovaný survival (což je jen pár módu na minecraft serveru z whitelistem) po 6 ,měsících
-A celkově tam byla špatná komunita, né v hráčích ale v Admin týmu

každopádně jsem z toho dostal zkušenosti jak se chovat v chatu tak také jak být dobrý admin/helper

Ale také něco k Reálnému životu :D
Studuji nyní na zedníka, jsem v Druhém ročníku a velmi mám rád jídlo. Snažím si užívat život z každého úhlu života a být celkově pozitivní člověk

Prečo by som chcel na GS adminovať? Chci zamezit nevhodnému chování a cheatujícím hráčům. samo o sobě bych chtěl poznat nové lidi co mají zkušenosti v adminování k tomu abych se mohl přiučit zase něco nového


Děkuji moc za čtení a snad se uvidíme
NeoriginalniKari
Karicz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 27 říj 2018, 16:20

[Z]Požádání o práva na Public #1:/NeoriginalniKari

od Rumcajz » 28 lis 2022, 23:31

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Požádání o práva na Public #1:/NeoriginalniKari

Příspěvekod Seweee » 29 lis 2022, 09:18

Admini Tě mezi sebe nechtějí a já upřímně taky ne. K tomu žádná snaha, jen jedno nahlášení a komentování ve stížnosti na admina.

Zamítnuto.
Co může být horší, žít jako zrůda, nebo zemřít jako dobrý člověk?
Uživatelský avatar
Seweee
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 2620
Registrován: 18 zář 2015, 17:44

Re: Požádání o práva na Public #1:/NeoriginalniKari

Příspěvekod Karicz » 29 lis 2022, 09:50

Seweee píše:Admini Tě mezi sebe nechtějí a já upřímně taky ne. K tomu žádná snaha, jen jedno nahlášení a komentování ve stížnosti na admina.

Zamítnuto.

Děkuji za odpověď, do příštího požádání se zkusím zlepšit
Karicz
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 27 říj 2018, 16:20


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků