Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

"Vyberte si políčko.."

Příspěvekod Tomasek159 » 30 pro 2022, 21:40

Ahoj, je tu podľa mňa dosť nelogický problém a vysvetlím prečo nelogický.

Simon dá príkaz vyberte si políčko, vyberte si blok, vyberte si farbu.

A klasicky novému hráčovi napadne, že sa naň rovno presunie, lenže kto vie, tak systém na GS je tak nastavený, že to musíte vybrať napísaním do chatu. Ale prečo? Aký to má význam, podľa mňa je nelogické, aby pri príkaze "Vyberte si stupienok" odpisovali hráči do chatu "henten", "ten vzadu", "ten vpredu" a podobne a no proste to podľa mňa nedáva zmysel.

Chcem sa teda spýtať hlavných adminov, či by šlo upraviť toto nelogické pravidlo a logicky to nejako upraviť, lebo mi nedáva zmysel, aby sa takto vyberal nejaký blok, item, stupienok apod.. Či už aby sa to vyberalo rovno tým, že na to ten hráč naskočí, to je už jedno, len nech sa na to vymyslí nejaký logický systém, ďakujem.
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

"Vyberte si políčko.."

od Rumcajz » 30 pro 2022, 21:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: "Vyberte si políčko.."

Příspěvekod jarypo » 30 pro 2022, 21:46 VIP

V příkazu "Vyberte si políčko / barvu / blok" není nic o tom, že by na daný objekt měli hráči jít.
Simon může v klidu říct "vyberte si políčko tím, že na něho půjdete."

Jakmile noví hráči na tenhle příkaz umřou, nebo dostanou nevýhodu se naučí, že vybrat = napsat do chatu.
To je úplně stejně jako se všemi pravidly. Hráč se to učí především hraním.
Obrázek
Uživatelský avatar
jarypo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 čer 2019, 11:50
Bydliště: Karviná

Re: "Vyberte si políčko.."

Příspěvekod Tomasek159 » 30 pro 2022, 22:13

áno veď to je jasné, ja som sa to tiež naučil až postupne hraním, ale príde mi len nelogické zakaždým písať do chatu pri takomto vyber. Ešte aj tak nelogicky, že 7 hráčov napíše do chatu "tam ten" a Simon to v poriadku uzná :D
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Re: "Vyberte si políčko.."

Příspěvekod Amby » 30 pro 2022, 22:15 VIP

Ahoj,
v kontrastu s příkazem "vyberte si číslo 1 až 6" (při hodu kostkou) je jasné, že má hráč vybrané číslo napsat.

Pokud by tedy v druhém případě měli na políčka po příkaze "vyberte si políčko" jít, tak by to již nebylo jednotné - obecně si myslím, že tím jak je teď příkaz jednotný to dává více smysl. Nemusí se pak řešit situace, kde by hráči nevěděli, jestli mají napsat, nebo tam jít.

Navíc je to již zažitá věc a je to tak jako u ostatních pravidel tak, že to pokazíš jednou, ale příště už víš.

Toť můj názor.
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: "Vyberte si políčko.."

Příspěvekod Tomasek159 » 31 pro 2022, 02:12

Aha, myslel som, že viac ľudí je skôr v tom, že tam automaticky idú, lebo dosť ľudí sa v tom mýli čo viem, dokonca aj skúsení hráči som videl, že tam automaticky vybehli a simon im musel dať nevýhodu, aj keď vedia, že mali napísať. No je to na vás jak si to rozhodnete, ja som dal iba taký návrh. :D
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Re: "Vyberte si políčko.."

Příspěvekod byLife » 31 pro 2022, 10:54 VIP

Tohle pravidlo tady už je X let a nikdo si nikdy nestěžoval, hráč párkrát umře a poté mu musí dojít co udělal špatně, stejně jako u každého jiného pravidla, stačí pravidelně hrát
Každý mód má svoje pravidla a každý mód musí člověk hrát, aby ho pochopil, jb je jen o něco těžší než zbytek
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: "Vyberte si políčko.."

Příspěvekod Twixo38 » 31 pro 2022, 12:17 VIP

Špekulant :roll:
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: "Vyberte si políčko.."

Příspěvekod Tomasek159 » 31 pro 2022, 16:16

áno chápem, o to mi ani nejde že nováčika to zaskočí, mne o nováčika nejde, skôr o to že je to iba také nelogické, aký význam má keď hráč napíše "henten blok si vyberám" chápete, proste aký význam má ten príkaz? :D To mi nejde do hlavy, samozrejme by som nemenil niečo, čo sa hráč naučí postupným hraním, to mi je jasné, ja som ten návrh dal, lebo to je nelogické.
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23

Re: "Vyberte si políčko.."

Příspěvekod byLife » 31 pro 2022, 19:02 VIP

Tomasek159 píše:áno chápem, o to mi ani nejde že nováčika to zaskočí, mne o nováčika nejde, skôr o to že je to iba také nelogické, aký význam má keď hráč napíše "henten blok si vyberám" chápete, proste aký význam má ten príkaz? :D To mi nejde do hlavy, samozrejme by som nemenil niečo, čo sa hráč naučí postupným hraním, to mi je jasné, ja som ten návrh dal, lebo to je nelogické.


Jestli ti přijde "nelogické" jen tohle, tak jsi šťastný člověk :lol:

100 lidí, 100 názorů, nikdy se nevyhoví všem, bohužel
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: "Vyberte si políčko.."

Příspěvekod Tomasek159 » 31 pro 2022, 19:46

byLife píše:
Tomasek159 píše:áno chápem, o to mi ani nejde že nováčika to zaskočí, mne o nováčika nejde, skôr o to že je to iba také nelogické, aký význam má keď hráč napíše "henten blok si vyberám" chápete, proste aký význam má ten príkaz? :D To mi nejde do hlavy, samozrejme by som nemenil niečo, čo sa hráč naučí postupným hraním, to mi je jasné, ja som ten návrh dal, lebo to je nelogické.


Jestli ti přijde "nelogické" jen tohle, tak jsi šťastný člověk :lol:

100 lidí, 100 názorů, nikdy se nevyhoví všem, bohužel


To zas áno chápem, akože samozrejme je viac nelogických vecí, ale práve táto mi napadla. Bol to iba taký nápad, každopádne ďakujem za odpovede. ;) :D
CS:GO Akademik 11. 01. 2023 - xx. xx. xxxx.
Uživatelský avatar
Tomasek159
CS:GO Akademik
 
Příspěvky: 150
Registrován: 18 pro 2020, 20:23


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků