I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] uplna neschopnost life

Příspěvekod areuserus » 01 led 2023, 12:33

sorry ale nebudu tady 30minut kopirvat nejaky vzor ani dodavat demo mne je to vlastne uplně u prdele jestli dostanu ban nebo nedostanu protože mne to už jako važně nebaví hraju tu od roku 2018 coz byla celkem sranda uplne v pohodě ale 2022kam to spěje váse diskuzni forum stiznost na adminy je větší a větší a gustik si toho snad ani nevšímá predem rikam ze podle mne nepotreubujete nove adminy mate dan rub a jarypa a tyhle gigachady ktery sou uplne v pohodě až na ty nové..... life tu vidím uplně nově JEN JEDNOU SEM HO OMYLEM ZABIL NEMEL SEM TUSENI JESTLI OPRAVNĚNE NEBO NE ALE Z ME SKUSENOSTI MI BLOKOVAL CESTU ZEO tak mi dal ban na 4h k ct jako za fk kterej to fakt nebyl takhle si jenom roli admina zhorsujes

uplnej pád gamesites tohle nemuzete napsat ani sproste sllovo bez toho aby vám tam 5kidu nenapsalo Klid!!!!!

vám vadí slam jo? vsak je to uplně normalní věc pres pisnicky chapu ze earape ne ale normalni pisnicky sou uplne v pohodě myslim i sound board a spol

jen varuju že jestli mi punko tenhle prispevek smaze jako minule tak se na gamesites už nikdy nevrátím protoze to je uplně dojebané

nick- ModráDobrá

hodnota na gamesites asi 600 i s vip co uz nemam zeo

jinak jsou tu i pozitiva kromně tech hackru kterych je i ted pomerne dost a sou to furt samý lidi naučte se IP ban prosím protoze mi nepride ze to pouzivate

vysvetleni situace dnes - life naschval kuchal šachtu a potom mi jeste lezl do cesty kterou nasledne blokoval ja sem ho zabil a on mi potom dal ban a leavl snad uz mi neodpovedel jen to že prej kdybych nemel zadne poznamky to nevim co myslel protoze sem napsal max to ze jestli du na forko . ´ a jak rikam je mi jedno jestli dostanu unban protoze mi osobne hrat cs na 4h nevadí zeo

za mne jste šli do kelu a uplně zbytečne

ps je mozne ze pisu sracky ale mozna ne

tedy od roku 2018 se to pěkně zmenilo a nemyslete si kur. ze ban na 24h nekomu vadí lol


vyplivam z toho ze jeste par takovych veci bro a ja koncim sice vam to je jedno jeden hrac ale verte ze nebudu jediny kdo si na tohle bude stěžovat

myslete si ze jsem kid ale to ti co realne delaji nabor na cokoliv tak jsou také ¨třeba takový čenda :)

smazte mi prispevek a tohle je fakt masakr rikam
areuserus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17 pro 2022, 18:43

[Zamítnuto] uplna neschopnost life

od Rumcajz » 01 led 2023, 12:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: uplna neschopnost life

Příspěvekod byLife » 01 led 2023, 12:39 VIP

Byl jsem v cele s šachtou kterou jsem rozbil a ty si mě začal hitovat, tak jsem stál a čekal co bude, měl jsem vd
Ubral si mi asi 10hp, nehrotil jsem to, jen jsem si požádal o doplnění HP a koupil si hasák, pořád si se ke mně přibližoval, tak jsem si říkal, že využiju situace, ale počkám na hp
Následně si řekl, ať neblokuju šachtu, tak jsem šel pryč ke vchodu a čekal tam
Vyběhl si na mě a začal si střílet

2023-01-01 12:09:51 kdybys neměl hloupé řeči, tak jsem ti nechtěl dát ani move, jen bych si počkal na vd. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3
2023-01-01 12:08:54 Kdybys neměl tyhle řeči. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3
2023-01-01 12:07:51 tak si měl říct, že jdeš pryč. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3
2023-01-01 12:07:51 mohl jsem být kde chci. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3
2023-01-01 12:07:33 nemusím, měl jsem vd jak říkáš. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3
2023-01-01 12:07:29 stál jsem na místě, ty si šel ke mně. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3
2023-01-01 12:07:24 šel jsem k východu a čekal. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3
2023-01-01 12:07:20 vždyť si řekl, že to nebudeš blokovat, tu šachtu, tu jsem neblokoval. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3
2023-01-01 12:07:05 proč si mě zabil ?. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3
2023-01-01 12:06:51 fa dopln. Gamesites.cz - JailBreak #6 jb_summer_jail_v3


Začal jsem ti vysvětlovat situaci a ty si byl do voice arogantní jakobys věděl všechno nejlépe.. Dokonce si řekl, že já se k tobě nebezpečně přiblížil a přitom jsem stál na místě.. ( Jediný kdy jsem se nebezpečně přiblížil bylo, když si stál v rohu a já kolem tebe prošel, abych neblokoval tu šachtu )
Dobrý, neřešil jsem to, říkal jsem si OK, dostanu VD, nebudu to hrotit, nedám ti move, ban, nic.. Jen jsem ti napsal: " Kdybys neměl tyhle řeči"
dobrý, hrálo se dál, nic jsem nepsal, neptal se, čekal jsem na nové kolo a moje vd, pak si napsal něco ve smyslu: ,, Tak co lajfe, už jsem na fórku?"
Tak jsem ti ten ban za fk prostě dal
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3164
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: uplna neschopnost life

Příspěvekod areuserus » 01 led 2023, 12:43

Protoze si blokoval vchod
proto sem ti dal kill jestli mi nedas unban tak si ten cas udelam a dodam info :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))






ps: to ze si admin neznamena ze si god
areuserus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17 pro 2022, 18:43

Re: uplna neschopnost life

Příspěvekod areuserus » 01 led 2023, 12:54

WTF NENAPSAL CO MELES JA SEM NAPSAL JESLTI DU NA FORKO NIC VIC NIC MIN
areuserus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17 pro 2022, 18:43

Re: uplna neschopnost life

Příspěvekod areuserus » 01 led 2023, 12:57

ok ja to mrdam naserte si gamesites i gustik uplna píčovina tohle
areuserus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17 pro 2022, 18:43

Re: uplna neschopnost life

Příspěvekod Evangelista » 01 led 2023, 17:11 VIP

Ahoj,
vůbec nechápu, o čem tady píšeš. Půlku stížnosti, kterou nemáš ani podle vzoru, hodnotíš naše servery a druhou půlku už píšeš něco málo k věci. Jelikož je to slovo proti slovu, tak dodej důkaz.

Čeká se...
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43

Re: uplna neschopnost life

Příspěvekod areuserus » 01 led 2023, 20:09

píčo a proč bych to měl dělat já dá mi kill neprávem a abych byl sproštěn viny tak píčujete abych dodal dukazy a musel stahovat posrany demo chapes ze tohle byste mohli delat treba vy more
areuserus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17 pro 2022, 18:43

Re: uplna neschopnost life

Příspěvekod Evangelista » 01 led 2023, 22:01 VIP

Ty jsi ten, který si stěžuje, tak nám musíš poslat důkaz, ve kterém podle tebe admin pochybil. Pokud se s námi chceš bavit tímto způsobem, tak už radši stížnost nikdy nepodávej. Beru to tedy tak, že demo nedodáš.

Zamítnuto

Pro jistotu zamykám
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků