Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Zamítnuto] FREE mute??????

Příspěvekod areuserus » 04 led 2023, 14:35

Název předmětu: GG ALKANE Modrá Dobrá /jailbreak jb2

Vaše SID: https://steamcommunity.com/id/Kocarek/
dělám to poprve takze srry jestli spatně sid
Odkaz banu z banlistu: https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... hText=Modrá+Dobrá

Popište co se stalo: no jako nechapu to proč jsem dostal mute na 720 a to sem nerekl ani NWORD rekl jsem cituji " mrdko rakovinu p " presně tohle jsem napsal ani jsem nenapsal něco aby daný člověk zemrel na nemoc jen jsem do slova tohle napsal rád bych dostal unmute a mute na 1h a ne na 12 hodin C3clony nechapu

vcera jsem rekl asi 3x nword pred serveerem kde byli 2admini ludva a amby a ono nic???? a ted kdyz to neni ani n word tak dostanu na 12h nikdo ani nenapise klid a s daným Hráčem Andrew Tate jsme byli potom uplně v pohodě
areuserus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17 pro 2022, 18:43

[Zamítnuto] FREE mute??????

od Rumcajz » 04 led 2023, 14:35

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: FREE mute??????

Příspěvekod areuserus » 04 led 2023, 14:40

zadam o unban neboli o unmute idk protože realně to je všem jedno a je to prostě jen nadávka o co go hoši????
areuserus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17 pro 2022, 18:43

Re: FREE mute??????

Příspěvekod Amby » 04 led 2023, 14:53 VIP

Vzhledem k tomu, že mě zde zmiňuješ tak se vyjádřím..

O tom, že by jsi přede mnou na serveru řekl nword nevím, nicméně jsi nadávky používal - Ludva tě v chatu upozornil a pak už jsi nenadával.
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: FREE mute??????

Příspěvekod StarMaster » 04 led 2023, 16:27 VIP

Ahoj.
V prvom rade ma teší, že si svoju žiadosť napísal podľa vzoru a skoro správne.
Teraz prejdime na ban samotný.

O tom, že si si ten ban minimálne zaslúžil ma presvedčil tvoj chat na Hlstatoch, dostal si dokonca ešte predošlý ban za nadávky neúnosné + kopec iných a tebe stále nie je do rozumu a ďalej sa správaš ako opica.

Ešte si tu dovolím vytiahnuť perličku, ktorú si napísal len včera: "2023-01-03 18:57:20 DĚCKO VYMRDANE POJEBANE POJEEB SI TATU. Gamesites.cz - JailBreak #5 jb_spy_vs_spy_beta7b"
čo nasvedčuje jedine tomu, že máš naozaj problém so sebaovládaním, a tiež možno iné problémy.

1. Poďme sa ale pozrieť na konkrétnu situáciu

Pripojíš sa na server a prvá vec, ktorú napíšeš, je nie to čo si hore uviedol, ale síce "mrdko na rakovinu c.".
Poďme sa ani nie baviť o tom, aký ban si za to dostal, na rovinu sa ťa opýtam. Príde ti to normálne? Bežne sa ľuďom takto zdravíš? Lebo ak áno, tak by si sa mal MINIMÁLNE nad sebou zamyslieť.

2. Teraz o dĺžke banu.

Tu vo všeobecnosti rozhodujú 2 veci.
Prvou vecou je, či si problémový hráč, na ktorú odpoveď je rozhodne áno.
Druhou vecou je to, ako/akým spôsobom si svoj prehrešok na serveri prejavil, a keďže som už hore napísal, čo si napísal, tak za mňa tu bol mute na mieste. Každý admin alebo hráč môže brať takýto textový prejav inak a preto ti nezaručujem, že iný admin by ti za to dal rovnaký ban, či dokonca prehrešok, pretože čo sa nadávok týka, je to veľmi subjektívna vec. Každý z nás je jedinečný, a používa rozdielne slová či prejavy každý deň, a kým ty to možno berieš ako srandu, ostatným sa to páčiť nemusí a zase naopak. Ale mne takéto správanie normálne nepríde.

3. Teraz k tvojej obhajobe
areuserus píše: presně tohle jsem napsal ani jsem nenapsal něco aby daný člověk zemrel na nemoc jen jsem do slova tohle napsal


To čo si napísal sa dá pochopiť tak rôznymi kontextmi, že je úplne jedno či do svojho textového prejavu nenapíšeš sloveso typu skap, zdechni, umri a pod.. Ty toho hráča nepoznáš, nevieš čím si prechádza, rovnako ako to nevieme my o tebe, rešpektujeme každého hráča ako jedinečnú bytosť a ty by si mal robiť to isté. Čo by si robil, keby ten človek naozaj má rakovinu a trebars by to bola slabšia psychická osobnosť a potom by kvôli tebe začal robiť veci, ktoré tu ani nechcem uvádzať? Ako by sa asi cítil? Kto by za to potom zobral zodpovednosť? Tu sa jednoducho nie je o čom baviť.
Kto si ty aby si niekoho nazýval "mrdko na rakovinu"?
Ani ja ani nikto z nás nie je boh, nikto z nás nemá dôvod súdiť druhého, a každý sa máme vzájomne rešpektovať.
Navyše, podľa steamu hráč Andrew Tate ani nie je v tvojich priateľoch, je v poriadku keď si toto hovoríte do PM, na ulici, to ma nezaujíma, ale prišiel si to robiť na náš verejný server, kde si rôzni hráči z teba môžu brať príklad a potom im to príde normálne.

4. Teraz k údajnej situácii, ku ktorej sa vyjadril aj Amby
areuserus píše:vcera jsem rekl asi 3x nword pred serveerem kde byli 2admini ludva a amby a ono nic???? a ted kdyz to neni ani n word tak dostanu na 12h

Neviem či si to vôbec uvedomuješ, ale práve si sa tu priznal, že si úmyselne a vedome porušoval pravidlá...

Amby píše:O tom, že by jsi přede mnou na serveru řekl nword nevím, nicméně jsi nadávky používal - Ludva tě v chatu upozornil a pak už jsi nenadával.

Amby tu pekne napísal, ako vyriešil Ludva celú situáciu, ak máš dôkaz o opaku, tak ho najprv dodaj. Admini tiež nie su stroje, môže im niečo uniknúť, ale garantujem ti, že keby si naozaj pred nimi 3 krát povedal Nword, už máš 12 h ban.

5. A nakoniec k tomuto
areuserus píše:zadam o unban neboli o unmute idk protože realně to je všem jedno a je to prostě jen nadávka o co go hoši????


Tak v prvom rade asi keď si dostal ban tak to asi neni všetkým jedno xD
Ide o to, že som ti dal ban za to, že som si myslel, že sa iba nevieš chovať, ale pri písaní tejto odpovede som zistil, že se vôbec nevieš chovať, a preto už sa konečne uvedom a začni sa chovať ako civilizovaný človek 21. storočia.
Už som ti hore napísal, čo si o tomto celom myslím, takže ak si si to náhodou neprečítal, tak si to teraz bež prečítať.

6. Návod ako nedostať ban

Dám ti návod, ako nedostať ban, tento návod má len 1 stranu a v tej 1 strane je 1 veta.

Chovaj sa slušne, rešpektuj ostatných, dodržuj pravidlá všetky, toto sú slová, ktoré ťa ochránia od banov všetkých ;)

Maj sa.
"My heart is a 3 point star"

Máš rád mapy? Joinuj sem a hlasuj o nových mapách a reworkoch: https://discord.gg/4PGqt8Htfp

STEAM_1:0:116162903
Uživatelský avatar
StarMaster
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 93
Registrován: 16 pro 2018, 18:23
Bydliště: jb_lego_prison

Re: FREE mute??????

Příspěvekod Heppsak » 04 led 2023, 18:02 VIP

Ahoj,
za své chování na serverech sis vysloužil týdenní mute ban. Doufám, že si během této doby uvědomíš, jak se máš chovat.

Zamítnuto
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32

Re: [Zamítnuto] FREE mute??????

Příspěvekod areuserus » 05 led 2023, 14:51

děláš si srandu???????????? takže kdbych tu nic nenapsal tak nic nedostanu??????? jebe vám naser si gustiku odemne ti na VIP neprijde ani koruna jebe vám????????? strasna zabava toto najednou vám nadávky vadí
areuserus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17 pro 2022, 18:43

Re: [Zamítnuto] FREE mute??????

Příspěvekod areuserus » 05 led 2023, 14:54

hoši mně je to celkově jedno na jb jsem se vrátil jen z nutnosti hrál jsem tu od 2018 kde snad ty nadávky byli OK ale ted je to uplně mentálně popíči

nesnesitelné:

nový admini ktery nejsou ani potreba
free mutes a bans ( ano je tu asi 1mil prispevku on zacatku skolniho roku)

za ty 4 / 5 roku co tu jsem jsem ban za nadavky v životě snad nedostal a to hraju furt za stjenym učtem za co jsem mute bany dostal byl posraný mute 1týden?? pochopil bych těch 12 hodin ale more jste uplně popíčený?
areuserus
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 11
Registrován: 17 pro 2022, 18:43

Re: [Zamítnuto] FREE mute??????

Příspěvekod Heppsak » 05 led 2023, 17:56 VIP

Svojí žádostí jsi na sebe krásně upozornil, tak jsem se mrkl na zoubek tvého chatu a nestačil jsem se divit. Myslím si, že za týdenní trest můžeš být ještě rád.

Jakmile po skončení banu uvidím, že pauza od psaní nepomohla, dostaneš ban na měsíc a vylejvat srdíčko si budeš moct jinde, ale tady ne. V žádném případě nebudeš urážet ostatní hráče.
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník