I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Stížnost z části oprávněná] (Guláš) zneužívání grabu

Příspěvekod Argon » 18 led 2023, 13:02

uifgdhboiq(Guláš) zneužívání grabu
Server: Jb3

Steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198983069921/


Popis situace: 24:30-admin si vzal do grabu hrace z ct jen protože nepochopil proč ChiChi dostal/dostala Vd a ostaní ne
31:30-admin vzal do grabu hrace na atrakci jestě předtím než mu řekl o co pujde a že v atrakci bude na 100% zabit
33:00-admin vzal do grabu hrace za kuchaní do jeho zad ačkoliv to hru nějak nenarušovalo, maximalně to vyrušovalo
simona ale da se to vyřešit jinak než jeho grabem a nasledným zabitím

Odkaz na demo: https://easyupload.io/wjoe75
Argon
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 18 dub 2019, 08:21

[Stížnost z části oprávněná] (Guláš) zneužívání grabu

od Rumcajz » 18 led 2023, 13:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: uifgdhboiq(Guláš) zneužívání grabu

Příspěvekod LadyGulage » 18 led 2023, 15:14

24:30 - vzal jsem si ho, aby se na mě zaměřil a neignoroval mě, když jsme mu to kolo předtím říkali, že měli zůstat v cele, dokonce si myslel, že měli dostat Vd hráči, které jsem zabil na čáře

31:30 - neprotestoval, byla to sranda, kdyby to hráči velice vadilo, tak by mi to řekl, ale přišlo mi spíš, že se toho i chytil(uznávám chybu)

33:00 - ???? pořád mluvil do simonování, nevěděl ani pomalu, co se děje, udělal jsem z toho moovu větší zábavu, což ty nepochopíš a divíš se, proč tě banuju?

Nejdřív, než budeš nahlašovat takové blbosti, tak se zamysli aspoň nad svým chováním(ex1 ex2) :lol: (nepotřebuju po tobě odpověd)
Sám děláš neustále bordel a provokuješ ať už např. Mattiase na TTT, tak samotné adminy a myslíš si, jak moc jsi vtipný, a pak nahlašuješ toto? :lol:

Úsměvné

Netvrdím tu, že bych grab vyloženě použil tak, jak mám, ale nebylo to nic hrozného.
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: uifgdhboiq(Guláš) zneužívání grabu

Příspěvekod Argon » 18 led 2023, 17:36

Tak samozřejmě uznávám že rad a poměrně často provokuju jak adminy tak i ostatní hráče a kvuli provokacím dostavam kicky nebo mute v poslední době jen od tebe a to v podstatě za každou blbost takže tímto ti chci ukazat že ja taky mužu řešit každou blbost a přešlap co udělas :roll: s přadním hezkeho dne Argon
Argon
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 18 dub 2019, 08:21

Re: uifgdhboiq(Guláš) zneužívání grabu

Příspěvekod Evangelista » 22 led 2023, 12:51 VIP

Ahoj,
pojďme si to teda shrnout.

24:30 - Grab byl sice absolutně zbytečnej, ale asi dokážu pochopit frustraci admina z X1TONa, protože hráč jakýmsi způsobem admina otravoval a nechoval se úplně správně. Nicméně se mi pořád nelíbilo to, jakým způsobem Guláš hráče grabnul a zahodil. I přes to, že s tím hráč souhlasil, má admin zachovat klidnou hlavu a nemá s ním házet po mapě.

Argon píše:24:30-admin si vzal do grabu hrace z ct jen protože nepochopil proč ChiChi dostal/dostala Vd a ostaní ne

Díval jsem se na minulé kolo a hráč dobře věděl, proč všichni umřeli, jelikož jim to minulé kolo sám do mikrofonu vysvětloval.


31:30 - Tady byla situace v pořádku. Admin sice mohl říct, co CTčko čeká, ale jak ho začal grabovat, tak už mu asi došlo, co ho čeká a nijak se tomu nebránil, ba naopak si to užíval.

33:30 - Osobně bych X1TONa movnul taky, protože přes několik upozornění od admina, o čemž dobře věděl, provokoval a skákal adminovi neustále do řeči. Nicméně zde Guláš pořád použil grab neadekvátně. Příště hráče normálně movne a nebude dělat na serveru takovouto „srandu.“ Další výtka směrem k adminovi by směřovala na jeho chování, protože se mi moc nelíbilo, že na hráče zbytečně křičel. Taky mě celkem zarazilo, že Guláš jaksi zapomněl, že po movu se mažou zbraně.

Argon píše:33:00-admin vzal do grabu hrace za kuchaní do jeho zad ačkoliv to hru nějak nenarušovalo, maximalně to vyrušovalo
simona ale da se to vyřešit jinak než jeho grabem a nasledným zabitím

No jenom za kuchání do zad to nebylo. Hráč skákal simonovi několikrát do příkazů, přičemž byl upozorněn, což mu evidentně nestačilo.

Guláš příště místo tohoto způsobu movování/grabování zatne zuby a pokusí se s hráčem jednat více v klidu a nebude si z něj takhle dělat srandu + si dá pozor na to, aby smazal zbraně. Zase Argon když něco nahlašuje, tak by za to mohl admina na serveru např. upozornit a ne jenom čekat na to, až bude moct rychle podat stížnost.

Stížnost z části oprávněná

PS: Pokud tě baví hráče a adminy provokovat, tak bych tě rád upozornil, že nás baví dávat prodloužené/perma bany lidem, kteří se neumí chovat.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků