Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V]extremer/perma

Příspěvekod Telecipowa » 20 led 2023, 16:22 VIP

http://www.gamesites.cz/amxban/jailbrea ... hp?bid=906
To, že jsem za nadávky dostal ban, ok. Nechápu ale, proč mám hned permu, když jsem neměl ani jeden ban za nadávky prodlouženej. Chtěl bych nějaký vyjádření a věci typu, že jsem bývalej admin mě moc nezajímaj, chci pořádnej důvod.
You need people like me. You need people like me so you can point your f*****’ fingers and say, “That’s the bad guy.” So what that make you? Good? You’re not good. You just know how to hide, how to lie.
Uživatelský avatar
Telecipowa
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 31 říj 2015, 15:10

[V]extremer/perma

od Rumcajz » 20 led 2023, 16:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: extremer/perma

Příspěvekod eXtr3mer » 22 led 2023, 11:29

Už pred resetom si mal niekoľko predĺžených banov, momentálne máš permu k CT a niekoľko banov za nadávky, ktoré som si bohužiaľ nevšimol skôr, takže som predĺžil až tento :) Možno by som aj uvažoval nad skrátením, keby si nedostal rovnaký ban aj na NS, kde si tento ban obchádzal... Teba síce nezaujímajú veci typu, že si bývalý admin, ale mňa zase nezaujíma bývalý admin, ktorý sa nevie správať :)
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: extremer/perma

Příspěvekod Telecipowa » 23 led 2023, 20:12 VIP

Tím několik prodloužených banů před resetem je myšleno jeden, kterej ani nebyl za nadávky? Jsou tady i tací, kteří měli před resetem na chat permu, po resetu mají banů za nadávky požehnaně a stále permu nemají, například tenhle pán http://www.gamesites.cz/amxban/jailbrea ... hp?bid=880
Příjde mi to trochu jako dvojí metr, ale tak to je jenom můj skromnej názor.
Jak vidím, tak to stejně nemá moc cenu tady o něčem diskutovat, svojí pravdu si očividně prosadíte vždycky.
You need people like me. You need people like me so you can point your f*****’ fingers and say, “That’s the bad guy.” So what that make you? Good? You’re not good. You just know how to hide, how to lie.
Uživatelský avatar
Telecipowa
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 79
Registrován: 31 říj 2015, 15:10

Re: extremer/perma

Příspěvekod eXtr3mer » 25 led 2023, 00:40

Problém je v tom, že ako bývalý admin dobre ovládaš pravidlá a hráči sa na teba častokrát stále spoliehajú, niektorí možno ani nevedia, že už nie si admin. Tým, že úmyselne porušuješ pravidlá, tak ovplyvňuješ aj iných hráčov a škodíš tak im aj serveru :)
Toľko k tomu dvojitému metru...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků