Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Vyriešené] furien

Příspěvekod GRAFICKK » 21 led 2023, 16:29 VIP

[=] Dostal jsi trest od admina: un*
[=] Na serveru: Gamesites.cz ^Furien #1
[=] Doba trvani trestu: 720 minut
[=] Duvod trestu: Nadavky [Opakovane]
[=] Zabanovany nickname: grafickzz
[=] Zabanovane ID: STEAM_0:0:165437591

nepřišlo upozornění ani kick :?:
Navíc daný admin jakoby na serveru ani nebyl.
Kurvy, chlast a chlebíčky, to jsou moje koníčky
Uživatelský avatar
GRAFICKK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 17 srp 2022, 15:46
Bydliště: Barber

[Vyriešené] furien

od Rumcajz » 21 led 2023, 16:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Barber

Re: furien

Příspěvekod FROZENNko » 21 led 2023, 17:20 VIP

Nadávat mi takto chlapče fakt nebudeš. Navíc, asi bych mohl mnohem víc používat svůj bind na chat (on/off) bo jsem se podíval do tvého chat logu a i za jednu větu co si na mě použil cituji tento pičus nedělá nic. bych ti ten ban za 12 hodin nechal. (Ano moje chyba, že jsem si toho nevšiml dřív těch nadávek, přiznávám) Jen to tu ukážu jak hezky se umíš chovat ZDE

Každopádně by sis možná i mohl vysloužit ban do hry na den za "obcházení" viz ZDE
KLIK

Každopádně, že mi budeš nadávat opravdu upozornění nepotřebuješ


Kdybych na něco zapomněl, dodám.
Uživatelský avatar
FROZENNko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 174
Registrován: 19 bře 2018, 23:49
Bydliště: Támhle za rohem

Re: furien

Příspěvekod GRAFICKK » 21 led 2023, 19:53 VIP

Škoda, že je to můj první ban za nadávky ;) a zajímavý je, že ban jsem dostal jen já i když tě tam buzerovalo více lidí, mnohem víc než já ;)
Kurvy, chlast a chlebíčky, to jsou moje koníčky
Uživatelský avatar
GRAFICKK
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 30
Registrován: 17 srp 2022, 15:46
Bydliště: Barber

Re: furien

Příspěvekod eXtr3mer » 25 led 2023, 16:25

FROZENNko píše:Nadávat mi takto chlapče fakt nebudeš. Navíc, asi bych mohl mnohem víc používat svůj bind na chat (on/off) bo jsem se podíval do tvého chat logu a i za jednu větu co si na mě použil cituji tento pičus nedělá nic. bych ti ten ban za 12 hodin nechal. (Ano moje chyba, že jsem si toho nevšiml dřív těch nadávek, přiznávám)

Vidím tu odkaz na hlstats, vidím tam aj nejaké nadávky, ale úplne nerozumiem tomuto vyjadreniu... Začo teda dostal hráč ban?
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: furien

Příspěvekod FROZENNko » 25 led 2023, 19:25 VIP

eXtr3mer píše:Vidím tu odkaz na hlstats, vidím tam aj nejaké nadávky, ale úplne nerozumiem tomuto vyjadreniu... Začo teda dostal hráč ban?


Bylo to tak, že jsem potřeboval jít někoho spectovat, zda nemá scripty nebo hacky. Během toho i někdo chvíli kempil a jelikož jsem to neřešil, bo jsem sledoval toho daného hráče, tak jsem byl hned provokován tím, že si ve spectu "honím" jak též tento člověk napsal TU (+ ještě jsem řešil něco mimo pc). Jelikož jsem byl jediný admin na serveru, tak jsem přece nemohl stíhat proklikávat hráče, který kempí a který ne, protože tam třeba kempil chvilku a já než bych se tam naklikl, tak on by už hrál normálně. Wolfisko, který rád provokuje, dostal kick. A abych se dostal k banu, tento hráč dostal ban za to, že mi napsal toto TU a já už fakt neměl náladu něco poslouchat (číst), tak jsem zasáhl tvrdě. Ano, přiznávám, že za jednu větu dát takový mute je i možná zbytečné, ale i přes ty nadávky předtím si myslím, že i tak těch 720m bylo na půl oprávněné. Z půlky mutu se omlouvám, že to bylo na 720m ale já opravdu nemám rád, když si lidi myslí, že admin je nějaký robot. Jsem člověk jako každý druhý a nemůžu reagovat na povel či sledovat ve vteřině víc věcí. BONUS: A ano i já si chci někdy zahrát a i během hraní sleduji, zda někdo kempí ale přeci když jsem na druhý straně mapy, tak nevidím na tu druhou stranu já.

Snad moje vyjádření je dostačující.
Uživatelský avatar
FROZENNko
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 174
Registrován: 19 bře 2018, 23:49
Bydliště: Támhle za rohem

Re: [v riešení] furien

Příspěvekod eXtr3mer » 26 led 2023, 13:50

Aj keď si myslím, že mute hráčovi neuškodilo, tak musím povedať, že ban bol určite unáhlený a veľmi prísny, čo nakoniec admin sám uznal. Celá situácia sa dala vyriešiť lepšie a admin na to bude upozornený.

Vyriešené
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků