Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] AnthonyZabijak / Jailbreak

Příspěvekod AnthonyZabijak » 26 led 2023, 09:45

SID: STEAM_0:0:119847981
Sekce, na které chci práva: Jailbreak
Věk: 21 Let
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... ayer=13771
Bany, které jsem dostal: Žádné na GS

Něco o mě:
Jmenuji se Tony, bydlím s přítelkyni v bytě u Prahy. Živím se dělením trenéra Taekwon-Do po Středočeským kraji. Reprezentuji v tomto sportu Českou Republiku, ale popravdě jsem radši hráč ve všech směrech, jak v ringu, hale a nebo počítačové hře. Hodně mě baví pomáhat druhým lidem a přidávat trochu zábavy do toho života. Začal jsem od minulého roku streamovat na Twitchi pod jménem AnthonyZabiják. Právě tam mám 1,386 sledujících. Rád bych udělal na tomto serveru streamy.

Proč právě já:
Hraju CS:GO už více jak 8 let a na serveru GameSites.CZ Jailbreak jsem si užil nejvíce svého času v CS:GO. Aktivně hraju CS:GO minimálně 4-5 hodin denně, ale poslední dobou co jsem se připojil na servery GameSites JB, tak jsem byl hodně překvapený za velký update celkově na rozhraní hráče jak u T tak i u CT. Baví mě opravovat a vylepšovat tuto komunitu. Abych mohl naplno zlepšovat komunitu na GSJB, tak musím mít práva na to, abych mohl mít pořádný a přesný rozhled nad vším co se děje.
Zkušenosti s CS:GO: Velmi pokročilé, hodnocená nejvíce GE.
Případné poznámky: Hráči mě zatím mají velmi rádi, velmi dost často se mi stává ze přijdu na server a hned mě všichni zdraví a ptají se mě na nějaké otázky, třeba ohledně JB. A já zdravím touto přihláškou čtenáře. .o/ <— Mávající panáček BTW :D

S úctou a respektem k A- Teamu
Marko Antonio Machota alias Tony.
AnthonyZabijak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 25 led 2023, 23:56

[Z] AnthonyZabijak / Jailbreak

od Rumcajz » 26 led 2023, 09:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: AnthonyZabijak / Jailbreak

Příspěvekod Parek917 » 27 led 2023, 22:03 VIP

Čau,
jsme rádi, že se chceš přidat do našeho admin týmu. Jsou tady ale určité podmínky, které musí všichni žadatelé splnit. Pro tebe konkrétně platí nahlásit 5 hříšníků do sekce porušení pravidel.

Znovu si můžeš požádat až budeš mít splněné všechny podmínky.


Zamítnuto.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník