I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]whhh +cement jb

Příspěvekod bedrichzhul » 30 led 2023, 21:37

20:50-21:00-jasně vidět že to neskočil a nic s tím neudělal :D
21:10-další to nedal a dostal kill
21:26-další to nedal ale to už admin neviděl ale jen enri, jasně vidět že to nedal a taky přežil.
21:50-píšu že to nedali
22:23-ct píše že to nikdo nedal, ale nikoho nezabil ani nic neřekl jakoby :D

Proč dostal kill jen ten druhý? Měli umřít všichni nebo se pletu?

Proč nikdo nesledoval hru a nikdo s tím nic nedělal, dokud sem to nenapsal do chatu.

24:34-další chyba enriho říkal že po splěnní atrakce mají jít na ten blok , hráč šel za prvý na jiný blok a za druhý pak z něj stejne odešel, měl dostat určitě kill, Admin nevím jestli nesledoval hru.

+cement
36:17- katka mi dala fk-on ji zabanoval že dala mfk ale ona zabila jen mě pokud se nepletu a když se podívate ze všech pohledů tak to byl opravdu fk, padl simon rozběhl sem se a ona po mě začala střílet.
Cement psal že si nebyl jistý, ale když sem se ted díval z jeho pohledu tak jsem prostě šel a že ona tam stojí a začne do mě střílet, tak nevim no :D

Za mě to mělo být vd.

Kdyžtak časy jsou z HLTV-
30. 01. 19:03 jail_humor_2k20 20312-2301301903-jail_humor_2k20.dem.zip
Uživatelský avatar
bedrichzhul
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 75
Registrován: 20 úno 2015, 20:56

[V]whhh +cement jb

od Rumcajz » 30 led 2023, 21:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: whhh +cement jb

Příspěvekod Seso » 30 led 2023, 21:47

Ban za MFK dostal hrac, pretoze sa snazil o MFK, jedine, co ho od toho odradilo bola moja rychla reakcia a slay, co ej vidno aj z dema. VD som ti nenahlasil, pretoze dana situacia sa odohrala naozaj rychlo a nebol som si isty, ci si sa nahodou nepokusal dane CT napadnut alebo si sa nebezpecne nepriblizil. Predsa len tam bezalo asi 10 veznov a situacia sa odohrala moc rychlo.
Kedze som si situaciou nebol isty, tak som sa ti ospravedlnil a snazil situaciu vysvetlit. Sustredoval som sa najma na CT a co najrychlejsi slay aby zbytocne neumreli dlasi hraci. Spravil som vsetko, co bolo v mojich silach.
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 750
Registrován: 09 led 2016, 19:31

Re: whhh +cement jb

Příspěvekod Whh » 30 led 2023, 21:59 VIP

Ahoj,

k první situaci s long jumpem. Na prvního hráče co skákal jsem koukal a přišlo mi v ten moment že to dal (na demu je vidět že to bylo o centimetry). Potom druhý dostal kill v pohodě, jak měl. U třetího hráče jsem byl už dávno u granátu v díře, takže to jsem vážně neviděl. Jakmile jsi napsal do chatu a následně i CT, tak jsem napsal CT, proč to neřekl simonovi, že mu to měl hned říct. Dřív než se ale stihlo něco v chatu vyřešit, už hráč měl PP. Pak se další kolo Enrique omluvil, takže bych to bral jako v vyřešený. Samozřejmě se hráčům, kteří tímto byli znevýhodněni omlouvám, měl jsem u prvního hráče lépe koukat.

V druhé situaci dostal hráč v 25:00 kill, proto jsem to nijak nehrotil. Nikdo nebyl znevýhodněn či nikdo nedostal FK.

PS: Myslel jsem to jak jsi psal do chatu, že mě nahlásíš na fórum myslíš ze srandy. Je vidět že jsem se mýlil. Jsem rád že tu máme tak aktivní hráče, kteří chtějí na serveru dělat pořádek. Už se těším, až budu řešit tvé nahlášení porušení pravidel v PP ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09

Re: whhh +cement jb

Příspěvekod AJayy » 31 led 2023, 00:40 VIP

První situace - Whh se měl lépe koukat ale nedivím se opět že si toho nevšiml. Přijde mi spíše úsměvné CTčko které vidí jak to nikdo nedal a simonovi to neoznámí ani. Ve druhé situaci hráč nakonec dostal kill, takže nevidím problém v ničem.

Cement udělal opravdu vše co bylo v jeho silách.

Na serveru se Enrique dokonce ještě omluvil pokud špatně viděl, Whh se zde omluvil také, a tudíž považuji za vyřešené.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník