I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z]Rajty/JB

Příspěvekod Salii11 » 03 úno 2023, 04:36

15:00 - Ct sa zbytocne priblizuje k tcku a adminovi to je jedno
15:50 - Pustite klavesnicu, vratte sa, chodte k tycke .. nikto nic nerobi, admin nereaguje
16:30 - Wifishop da gol, cize ma mat loptu druhy hrac .. zasa berie loptu wifi a admin nezasahuje ..
16:40 - Umiera hrac, ktory sice futbal opustil, ale wifi nemala zit uz davno, cize mal mat pp ten druhy hrac ... adminovi to je ukradnute
23:00 - Hraci maju byt na zadnej stene v cele, jeden hrac je v boxe ... vsetky ct v ratane pana admina to vidia, admin do hry nijak nezasahuje :)
24:30 - Rajty si cupne, ked maju ist za nim normalne, sice sa spyta ct preco hru nesleduje .. ale preco uz potom simonovi nepovie, ze ma mat vyhodu, ked ct realne vie o ktoreho vazna ide ? Admin nechava hru bezat v svoj prospech .. Navyse, cele to videl aj simon, ktory mu nadrzuje .. :)
26:00 - Zaco admin hodil o zem hraca ?? Ct strazilo vd, ktore je na atrakcii, akurat isiel hore, aby mal lepsi vyhlad a rajty ho hodi o zem ????
30:30 - Hraci maju ist na blok, nasledne dvaja hraci z bloku odstupia, admin to vidi, ct to vidi ... admin do hry nezasahuje :)
32:30 - Hraci maju ist na stredovu ciaru na futbale, jedneho co tam nejde zabiju, druheho co tam nejde tak toho nechavaju zit ... admin absolutne neriesi nadrzovanie
33:30 - Hrac deagle, ktory mal mat u seba vyhodil .. ct mu nehlasia ani nevyhodu, ani nedostava kill ... admin to neriesi
34:20 - Simon blbo vysvetlil atrakciu .. ale kazdopadne, prvy hrac co opustil po tomto stupidnom prikaze blok tak mal zomriet, pretoze hrac uz na bloku stal ... bohuzial admin do hry nijak nezasahuje a umiera hrac, ktory mal mat pp ...
35:40 - Simonova atrakcia bola vysvetlena tak, ze len boxnu do stolu, presne oznacil do ktoreho budu hraci boxovat ..
35:55 - Tu ma ist hrac rajty boxovat do stolu, lenze on nikam nejde, vsetky ct to vidia a rajty to neriesi v svoj prospech :)
36:20 - Admin sice riesi to, ze maju povedat mena a nie len "dalsi" .. ale to, ze hrac dostane fk mu je uplne jedno :)
37:00 - Ct dava reakciu na skok a ziadne ct nevidi toho hraca co je von z boxu, ct v ratane simona ho vidia, takze absolutne nemaju tusenia, ci neskocil prave on prvy ... admin to neriesi
37:10 - Hrac co dostal napriek tomu vyhodu boxne a simon mu stale vyhodu nechava napriek poruseniu zakazov .. admin nereaguje
39:55 - Tu nasleduje chat ...
(VIP) *-.N.A.V.R.C.-* : dej me kam chces ty ubrecene decko:D
*DEAD* BlackSVK : tvoj otec
(VIP) *-.N.A.V.R.C.-* : ja jsem
*DEAD* BlackSVK : nedo ro beny
... Odkedy su urazky do rodiny banovane na 10 min?
40:35 - Nove kolo .. Black ma dostat vd, ct ziadne vd nehlasia .. admin to bohuzial opat neriesi
41:50 - Hraci sa nemaju na stoloch hybat, simon vidi, ze mu T zo stola dokonca spadlo a vratilo sa ... simon mu nevyhodu nedava, admin to neriesi ..

Salivan VALVE_0:0:1741763507

Dokaz
Salii11
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 úno 2023, 02:01

[Z]Rajty/JB

od Rumcajz » 03 úno 2023, 04:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Rajty/JB

Příspěvekod Rajtyy » 03 úno 2023, 13:22 VIP

15:00: viděl jsem to až ve chvíli, kdy se CT už postavilo na tyčku, kdyby to dělal znovu tak grab by byl na místě
15:50: Oba dělali to stejné, čiže netřeba zasahovat
16:30: Tam se motalo CT, wifi gol nedala, simon následně řekl vemte si balon a hrajte.
23:00: ?
24:30: ?
26:00: Jo, to že šel hlídat CTčko by mohl být argument, moc to ale z pohledu CT nevypadalo, když si do té doby VDčka nevšímal a po cestě na ten stupínek se na něj ani nepodíval.
30:30 Běžte na bloky, to je jedno na který. Po druhé když opustili, ještě jsem se doptával a simon měl pravdu v tom, že říkal, že klidně mohou opustit blok.
32:30: Jeden šel stále za simonem, dostal kill, druhého si podle všeho Ctčka nevšimly.
33:30: Ve vyhození deaglu nevidím problém, když už bylo po atrakci a podle všeho tam měl ještě náboje.
34:20: Je tam schovaný blok, první hráč, který se na něj postaví přežívá. Myslím že blok na kterém stáli úplně schovaný nebyl. Bylo jasné co tím simon myslel.
35:40: Nešťastně vysvětleno, pak ovšem simon dodává, že kdo rozbije poslední stůl tak umírá.
35:55: Vzhledem k tomu, že simon postupně hlásil jména, tak to bylo ze začátku ok. To proč Black dostal kill jsme se tam bavili o tom celkem dlouho, načež Navrc tam tvrdil něco, já jsem tvrdil něco, Tčka tvrdili taky něco a o moc moudřejší jsem z toho nebyl. Tak jsem doporučoval shlédnout HLTV a kdyžtak hodit do PP (Kde to mimochodem nikde nevidím doteď)
37:00+37:10: Sorry niceho takoveho jsem si nevsiml, v chatu jsme celou dobu řešili předešlou situaci.
39:55: To, že jsem dal kratší ban na 10 minut mělo svůj smysl, který svůj účel splnil a dále byl na serveru klid.
40:35Celou dobu mi tvrdily CTčka každou chvíli něco jiného a byl jsem z dané situace zmatený a nedokázal jsem si být na 100% jistý jak to ve skutečnosti mělo být. Proto jsem psal do chatu ať se stáhne hltv a nahlásí do PP.
41:50: Stále jsme se v chatu snažili vyřešit tu situaci s těmi stoly. Samozřejmě podle dema CTčka nadržovaly.
2023-12-26 16:29:16 <AFK> Sm4iL [JB]
hej zda se mi to nebo tento simon si hned po probuzeni nalil 2 gambrinuse kvuli kocovine ze vcera
Uživatelský avatar
Rajtyy
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 675
Registrován: 20 črc 2020, 18:09

Re: Rajty/JB

Příspěvekod AJayy » 04 úno 2023, 15:47 VIP

Vzhledem k tomu, že nejsi člověk který na tom serveru byl přítomen, tak nevidím důvod to zde nějakým způsobem dál řešit. Rajtyho na případné podstatné chyby upozorním, pokud je zde najdu.

Zamítnuto.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1211
Registrován: 16 čer 2018, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků