I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] admin zneužívá práva

Příspěvekod saskedxd » 05 úno 2023, 15:05

https://youtu.be/g95enuKjV8A
takhle se chová admin
(vím že to není podle vzoru jen chci ukázat chování jednoho admina )
saskedxd
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 led 2023, 19:38

[Vyřešeno] admin zneužívá práva

od Rumcajz » 05 úno 2023, 15:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: admin zneužívá práva

Příspěvekod LadyGulage » 05 úno 2023, 16:51

Byli jsme na serveru 3, (tebe nepočítám), a s Džouzefem z toho máme srandu :lol:

  • Uvědomuji si, co mi bylo řečeno o grabu, ale tak myslím si, že když tam jsme 3 a hrajeme správně, podle pravidel, ale trošku si to takto okořeníme, tak by to nikomu vadi nemuselo.

Ty sám si nic nenamítal (jak to je vždy a všude), hráče jsem chtěl nechat, aby mě i zabil, jelikož taky to tak mělo dopadnout, inu chtěl, abychom skočili oba do lávy, co je na tom. Já i oni 2 jsme se bavili, jestli ty ne, tak si příště můžeš vybrat z 3 dalších serverů, kde ty lidi hrají.

Nevim no, dělejte co musíte :( Už ani sranda na těch serverech být kvůli lidem (bylo 23:30 cca) jako ty nemůže, kdyby si tu hrál pár let zpět, to by si mohl nahlašovat každý den :lol:
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: admin zneužívá práva

Příspěvekod Heppsak » 06 úno 2023, 17:53 VIP

Ahoj,
na serveru vás bylo dost málo a podle tvého videa nikdo nic nenamítal, tudíž nevidím důvod ke trestání admina. Kdyby byl server plný, už by to bylo horší, ale tohle není ten případ.

Chápu, že občas působí zvláštně, když admini použijí grab na něco jiného, než řešení problémů v rámci JB, ale je fajn se čas od času pobavit. Pokud máš s něčím problém, řeš to nejlépe přímo na serveru s daným adminem, kde si to můžete vyříkat. V případě, že se i tak neshodnete, je vhodná chvíle na podání stížnosti, aby se na to podívali SA+.

Samozřejmě doufám, že admini mají rozum a ví, kde je hranice při používání svých admin práv.

Vyřešeno
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků