I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod LockheedMartin » 07 bře 2023, 17:29

Zdravím všechny chytré adminy. Dneska se stalo opravdu něco neuvěřitelného :(
Tohle co si admin jménem ❤Just Domgamer❤ dokázal dovolit na JB Vás ohromí :!:


Steam admina : https://steamcommunity.com/id/domgamer2003/

Část první
❤Just Domgamer❤ jako téčko hraje fotbal a potom , co dají góla se zastaví na místě a dívá se, jak druhý tým mu sebral míč na středové čáře a dal góla. Prostě nechápu tento 0IQ play. Chápu, kdyby se snažil rychle vrátit zpátky , ale pan admínek tam jenom čumí a stojí na místě. Potom si požádá o mikrofon , protože si myslí, že když bude stát na místě, že se z toho všichni poserou.No začal mluvit kraviny. Já mu tak 5 krát říkal, že měl být rychlejší. On si mě potom grabnul a dal mi move LOOL. :lol: :lol: :lol:

Část druhá
Pan admínek šel za simonem asi o 5 sekund později, než měl. CT to oznámilo simonovi ,ať mu dá nevýhodu. Samozřejmě co by to nebylo za ❤Just Domgamer❤ ,aby si nezažádal o mikrofon. CT mu řeklo, že sledoval tak, jak měl. Protože před tím admínek říkál CTčkům, ať dáváme pozor. No takže CT řeklo, že ho poslechlo a začalo hru více sledovat.A hádejte , co se stalooo HAHA.
PAN ❤Just Domgamer❤ movnul CT a řekl mu, že teď to bude sledovat z Tček. Tohle je fakt absurdní, tohle chování adminů na JB by nemělo být tolerováno. Admin si zaslouží vykopnout z Admin teamu.

Čas dema: 42:50, všechno se odehrálo v jednom kole :roll:
Demo: https://easyupload.io/o2wzeg
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

[Vyřešeno] ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

od Rumcajz » 07 bře 2023, 17:29

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod LockheedMartin » 07 bře 2023, 17:36

Poprosil bych adminy, aby tam potom přidali. "Stížnost oprávněna" Děkuji moc <3 :D
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod owngs » 07 bře 2023, 20:45

martin ty si pekny mentalny atlet
owngs
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 28 úno 2023, 11:29

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod Domgamer » 07 bře 2023, 20:50

Ahoj,

chtěl bych Ti moc poděkovat za Tvoji krásnou pohádku, bohužel pohádky většinou postrádají fakta, proto je nyní přidám.

Nejdříve bych se rád vyjádřil k "první části":
Teroristé hrají fotbal zatímco je sleduje 5 ct. Z Tvého pohledu je jasně patrné, že vidíš, jak hráči podvádí, i přesto nic neřekneš a následně, když situaci začnu řešit se simonem, začneš vyrušovat do voice chatu. Já jsem si Tě vzal do grabu, abych Tě požádal, aby jsi přestal vyrušovat a zároveň Ti připomenul, že i Ty máš popel na hlavě, protože jsi měl nejlepší výhled, ale ani to Tě nezastaví a pokračoval jsi se svými poznámkami, proto jsem tě přesunul, aby hra mohla pokračovat dále.

Nyní krátce k "druhé části":
Po zhlédnutí dema musím uznat, že jsem opravdu šel později a měl jsem dostat nevýhodu. Zároveň je ale nutné říci, že, jak je vidět na demu, můj hlavní problém nebyl s nevýhodou, nýbrž s přihlouplou arogancí Tvého kamaráda Gumballa, který se již nemístně vyjadřoval při první situaci. Move zde nemusel přijít, ale vzhledem k tomu, že vás oba moc dobře znám a vím, že rádi znepříjemňujete hraní ostatním, jsem přistoupil i k přesunutí Gumballa (koneckonců, i on měl svůj díl viny na první situaci, která vše začala)

Doufám, že jsem Ti aspoň částečně objasnil situaci z mého pohledu a přeji pěkný večer,
Just
„Láska způsobuje bolest. Ale taky bolest léčí. Láska prostě bolest je. Láska vám může srdce naplnit, pak zlomit a to zlomené srdce zase vyléčit. Láska je slepá-a láska taky otvírá oči. Z lásky se vám může chtít umřít-ale taky můžete pro lásku chtít žít“
Uživatelský avatar
Domgamer
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 33
Registrován: 20 kvě 2017, 14:21
Bydliště: Asi doma, nevím

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod LockheedMartin » 07 bře 2023, 21:18

jasně patrné, že vidíš, jak hráči podvádí


Hráči nepodváděli, jenom ty jsi tak hloupý a stojíš na místě, ještě před tím, než si vůbec protihráči vzali míč, konec konců pokud budeš bránit, nebo čekat na místě jako ňouma je tvoje věc. Mne je jedno jestli umřeš nebo budeš mít PP. ;)

Já jsem si Tě vzal do grabu, abych Tě požádal, aby jsi přestal vyrušovat a zároveň Ti připomenul, že i Ty máš popel na hlavě, protože jsi měl nejlepší výhled, ale ani to Tě nezastaví a pokračoval jsi se svými poznámkami, proto jsem tě přesunul, aby hra mohla pokračovat dále.

HAHAHAHAHA
Teď mi přesně vyčasuj, kde jsem po tom grabu měl ty samé poznámky :lol: Jediné co jsem řekl je "Jupí" a "Neviděl" A potom byl přesun. :lol:
Sereš si na svojí tupou hlavu.
Je fakt vidět, že ještě musíš lhát ,aby to neznělo tak, jak to má znít.

Zároveň je ale nutné říci, že, jak je vidět na demu, můj hlavní problém nebyl s nevýhodou, nýbrž s přihlouplou arogancí Tvého kamaráda Gumballa, který se již nemístně vyjadřoval při první situaci.


Mého kamaráda? Kde si vzal informaci, že je to můj kamarád? Další lež LOOL, to už fakt není možné tohle.
Jediné co Gumball řekl je to, že bude dávat větší pozor, jak si sám říkal. Ty ses urazil a dal si mu move? Příště tedy radši drž pysk a neřikej CT co mají dělat , když tě to potom urazí.

Move zde nemusel přijít, ale vzhledem k tomu, že vás oba moc dobře znám a vím, že rádi znepříjemňujete hraní ostatním, jsem přistoupil i k přesunutí Gumballa


Nemusel??? Nemohl si chtěl říct. "Znepříjemňujete hraní" Říká někdo, kdo kvůli tomu, že stál na místě, přerušil celou hru a skoro všichni T ti říkali, ať jdem hrát ale ty tupá palice, jsi to furt řešil, takže nevím, kdo doopravdy kazil hru :lol: .

Příště se zamysli nad tím, co píšeš a nelži tolik prosimtě. ;)
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod LockheedMartin » 07 bře 2023, 21:24

owngs píše:martin ty si pekny mentalny atlet


Díky ;)
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod Domgamer » 07 bře 2023, 21:42

Ještě jednou ahoj,

promiň, ale opravdu neklesnu na Tvoji úroveň, abych se tady s Tebou dohadoval nebo vulgárně nadával. Pokud chceš konstruktivní diskusi, určitě mi napiš pm, ale nebudeme zde nadále spamovat topic a počkáme na vyjádření někoho odpovědného.

Just
„Láska způsobuje bolest. Ale taky bolest léčí. Láska prostě bolest je. Láska vám může srdce naplnit, pak zlomit a to zlomené srdce zase vyléčit. Láska je slepá-a láska taky otvírá oči. Z lásky se vám může chtít umřít-ale taky můžete pro lásku chtít žít“
Uživatelský avatar
Domgamer
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 33
Registrován: 20 kvě 2017, 14:21
Bydliště: Asi doma, nevím

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod LockheedMartin » 07 bře 2023, 21:56

Domgamer píše:Ještě jednou ahoj,

promiň, ale opravdu neklesnu na Tvoji úroveň, abych se tady s Tebou dohadoval nebo vulgárně nadával. Pokud chceš konstruktivní diskusi, určitě mi napiš pm, ale nebudeme zde nadále spamovat topic a počkáme na vyjádření někoho odpovědného.

Just


Fakt hezký argument :D To se mi líbí , když admin už nemá žádné argumenty a musí to vzdát, protože tuhle debatu prohrál na plné čáře. Nebyl bych vulgární, kdyby si tady nelhal a nemlel úplné kraviny. K tomu co jsem ti psal takovou dobu, napíšeš tohle? Tohle je vyjádření admina? Byl bych rád, aby si mi na to odpověděl a nesnažil se tomu vyhnout . Vím, že jsem tě mejma argumentama zdevastoval a ty už nevíš jak byses z toho vykroutil. Až tak dobrý jsem. 8-)

Takže ještě jednou, byl bych rád, aby admini viděli tvojí odpověd na to, co jsem ti napsal.
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod LockheedMartin » 07 bře 2023, 21:59

promiň, ale opravdu neklesnu na Tvoji úroveň,


Nechápu vůbec, na koho si tady hraješ. Na mojí úroveň? Já jsem snad ten, který tady lže? :lol:
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod owngs » 08 bře 2023, 01:36

15 rocny chalanko poukazuje na komplexy zo zivota :lol: :lol:
owngs
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 14
Registrován: 28 úno 2023, 11:29

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod LockheedMartin » 08 bře 2023, 06:27

owngs píše:15 rocny chalanko poukazuje na komplexy zo zivota :lol: :lol:


Neni tobe nahodou tak 10? Kdyz se seres nekam, kam nemas :)
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod LockheedMartin » 08 bře 2023, 17:52

HALOOO

Odpověz už

❤Just Domgamer❤
5 vakcín proti covidu,Xe/XIM,VICE a BBC news, BLM,Vegan, Stop benzinu, aktivista proti klimatické změně , Biden 2024!
Uživatelský avatar
LockheedMartin
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 77
Registrován: 18 pro 2021, 12:15

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod PuNko » 08 bře 2023, 18:24 VIP

už sa tu vyjadrí len SA+ s verdiktom, lock
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: ❤Just Domgamer❤ / 2free movy (komplexy ze života)

Příspěvekod Heppsak » 08 bře 2023, 19:13 VIP

Ahoj,
situace na serveru se mi zdá zbytečně vyhrocená.

K první situaci - hráči by se po gólu měli co nejrychleji vrátit zpět na svou polovinu, aby se mohlo pokračovat ve hraní. Neleze mi do hlavy, z jakého důvodu se admin zastavil a čekal. Nicméně když pominu tohle, tak i další hráč z červeného týmu, který celou dobu běžel, se nestihl těsně vrátit. Nikdo z CTček to nezaregistroval, protože půlka z nich zřejmě koukala někam jinam a zbytek to asi moc nezajímalo.

Když to admin začal řešit, tys začal jako jediný říkat, že má bejt rychlejší. Přičemž ani hráč, co se nezastavil, to nestihl. Tudíž tvoje věta, kterou jsi 5x zopakoval, jak sám píšeš, byla úplně zbytečná. Hádám, že právě za tenhle tvůj výstup jsi dostal move. Já osobně bych ti to asi nedal, ale když teda vidím, jak se chováš tady na fóru, tak se tomu snad i nedivím, jestliže je to tvoje normální chování i na serverech.

Problém nastává tehdy, když je tam asi půlminutová prodleva, kdy Simon řekl, že si po téhle situaci neví rady. Očekával bych, že admin, který situaci řešil, mu poradí, jak má pokračovat dále, aby se hra dohrála. Odpověď se mu bohužel dostavila po poměrně dlouhé době.

K druhé situaci - z dema to opravdu vypadá, že admin vyšel pozdě. Admin píše, že měl problém s Gumballovou arogancí, přičemž pokud se na to podíváme, Gumball jen nahlásil oprávněnou nevýhodu a právě admin s tím měl problém, který vyústil až v to, že ho přehodil k T. Přijde mi, že se oba navzájem k sobě chovali trochu arogantně, takže si myslím, že je nespravedlivé, aby Gumball dostal trest v podobě přehozu.

Admin opravdu situace řešil nešťastně a dalo by se říct, že si za některé věci může sám.
Příště se nebude zastavovat na straně protivníka a způsobovat tak chaos na serveru. Pokusí se taktéž víc zapracovat na reakcích, aby dokázal plnit příkazy včas a nemusel pak přehazovat bezdůvodně CTčka.
V případě, že se o tom chce admin pobavit, může mi napsat na tsku.

A být tebou, Martine, bych zapracoval na svém chování.

Vyřešeno
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků