I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z] TTT Nesnasim tu hru - free odebrání karmy + mute

Příspěvekod Travoushh » 09 bře 2023, 19:42

Název tématu [Server / Nick admina]: Nesnasim tu hru
Odkaz na Steam profil admina: STEAM_1:1:511402096
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]:
BAŽiNA
3:22 - jdu po zvuku glocku od traitora
3:26 - otáčím se druhým traitorem co tam zabíjí
3:31 - střílí po mně první traitor, tak ho zabíjím a otáčím se za druhým, kterýho hned zabíjím taky
4:40 - adminko se ptá proč jsem ho zabil, tak jsem mu vysvětlil, že 5 vteřin předtím, než jsem ho zabil tam on sám zabil innocenta
16:20 - slyšel jsem pana adminka jak začaljako první po někom střílet, tak jsem ho zabil. Hra mi za to vzala 30 karmy a adminko mě potrestal další -10 karmou.
17:00 - vysvětlil jsem adminovi, že když po někom začal střílet, tak jsem ho pochopitelně považoval za traitora, nejsem jasnovidec. Admin jako vysvětlení použil to, že do chatu psal, že Nixo byl traitor. Jakoby to nemohl napsat jakýkoliv traitor o innocentovi co právě zabil :D :D

Křivda je víceméně jediná situace při které ztrácím svoji chladnost, tak mi v 17:25 vyletělo z pusiny že je admin koště debilní, za tato slova se omlouvám

Následovalo to, že admin psal, že už jsem dal random a random hity, poprosím o vyčasování kdy k tomuhle došlo, protože se to nestalo. Vymýšlel si důvody, aby omluvil svoje chybný kroky.

18:45 - říká, že už jsem dostal upozornění za random hity, nic takovýho se samozřejmě nestalo, myslel nejspíš to, jak se mě v čase 4:40 ptal proč jsem ho zabil, to ale není varování - bylo to legitimní, jiný varování se za tu mapu nestalo
19:00 - obhajuje se tím, že psal Nixo T, ale to přece neznamená že je innocent, doučte toho kluka, že toto může klidně psát i traitor o mrtvým innocentovi - toto dokazuje jeho nekompetentnost

MRAKODRAP
1:40 - kubobubem se ptal že co se stalo, není tam slyšet ani vidět žádný náznak provokace, tak mi dal admin mute na 10 minut, jen tak, proč ne žejo

FUN ČÁST
4:20 - Adminko přišel do patra k nepřehledné situaci A PŘÍMO PŘED MÝMA OČMA zastřelil innocenta - úplně stejná situace, za kterou mi vzal karmu, sobě ale z pochopitelných důvodů nene, adminko si může dovolit. Pokrytec

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
http://leteckaposta.cz/972183341
pro jstotu y tady
https://www.uschovna.cz/zasilka/HW9ZG8VTUSDEFRFJ-K4T/

Požaduju omluvu a oddělání mutu z banlistu, díkec
Poziční hlasová komunikace down
Travoushh
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 56
Registrován: 24 říj 2019, 16:43

[Z] TTT Nesnasim tu hru - free odebrání karmy + mute

od Rumcajz » 09 bře 2023, 19:42

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT Nesnasim tu hru - free odebrání karmy + mute

Příspěvekod LadyGulage » 09 bře 2023, 22:50

Abych to shrnul,

1. Těch pár minut na začátku jsem se tě prostě zeptal, nic víc, protože mi to přišlo zvláštní.

2. v té bažině už na několik lidí upozornění bylo, nemůžu si celou mapu opravdu pamatovat, komu jsme upozornění dali a komu ne. Jelikož po mě T 2x vystřelí ze silent awp, ještě to napíšu do chatu, že kdo to je, následně ho zabiju a ty mě jen tak dozadu zabiješ bohužel není můj problém. Jestli se dobře pamatuju, tak dokonce jsem po něm střílel, mezi tím jsem to stihl napsat, a poté střílel znovu. Jak sám uvádíš cituji Jakoby to nemohl napsat jakýkoliv traitor o innocentovi co právě zabil Říct to může a ty dokud to tělo není označené s tím nic neuděláš a když nevíš, tak nemáš zabíjet. (Snad to dává celé smysl)

3. Není provokace, že stále spamuješ do chatu moje vyjádření ohledně toho? A že se do toho Kubo začne jen tak zapojovat? Nevidím důvod asi tak.

4. Ano, též se mi stane, že se leknu a někoho zabiju, tak to je, ale když ti řeknu že jsem zabil T, a ty místo omluvy řekneš ALE jak mám vědět že strilis po T atd... Stačilo se normálně omluvit, říct sorry, myslel jsem že strilis po inno, a ne se začít obhajovat s tím že jak to máš vědět. Viz bod 2

Kdyby něco nebylo srozumitelné tak na steamu mě máte ;)

Pac a pusu

chodit plakat na fórum no...
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: TTT Nesnasim tu hru - free odebrání karmy + mute

Příspěvekod GuHHH666 » 09 bře 2023, 23:33 VIP

3:22-4:40 Tady absolutně nevím co řešíš. Adminovi akorát připadalo, že si dal random, tak se tě normálně zeptal, natož si mu to vysvětlil a všechno bylo ok

16:20-17:30 Od guláše padlo jasné info na traitora, tudíž si mu dal random. A to, že nevíš jestli náhodou není T atd., tak na to je jednoduchá odpověď, pokud si nejsi jistý jestli je T nebo I, tak nemáš co zabíjet. Dále k tomu odebrání karmy a odůvodnění, že jsi dostal už upozornění. Absolutně admina chápu, protože když je toho na serveru více a že toho většinou více bývá při takovém počtu hráčů, tak se jde jednoduše ztratit v tom kdo byl a nebyl upozorněn. Tudíž tady v tom taky nevidím žádnou pointu.

1:40 Nevím absolutně co tu chceš řešit. Říkáš to tam tak po desáté a divíš se, že dostaneš mute za provokaci ???

4:20 Vidím tam první random, za což by bylo normálně upozornění a další věc je, že to přirovnáváš k tomu tvému randomu, ale jak si sám napsal, tady ta situace byla nepřehledná, jenomže v tvojem případě to bylo přehledné celkem dost.

Absolutně nevím, co tady řešíš .......
Zamítnuto
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites

Re: TTT Nesnasim tu hru - free odebrání karmy + mute

Příspěvekod Travoushh » 10 bře 2023, 12:16

GuHHH666 píše:3:22-4:40 Tady absolutně nevím co řešíš. Adminovi akorát připadalo, že si dal random, tak se tě normálně zeptal, natož si mu to vysvětlil a všechno bylo ok

16:20-17:30 Od guláše padlo jasné info na traitora, tudíž si mu dal random. A to, že nevíš jestli náhodou není T atd., tak na to je jednoduchá odpověď, pokud si nejsi jistý jestli je T nebo I, tak nemáš co zabíjet. Dále k tomu odebrání karmy a odůvodnění, že jsi dostal už upozornění. Absolutně admina chápu, protože když je toho na serveru více a že toho většinou více bývá při takovém počtu hráčů, tak se jde jednoduše ztratit v tom kdo byl a nebyl upozorněn. Tudíž tady v tom taky nevidím žádnou pointu.

1:40 Nevím absolutně co tu chceš řešit. Říkáš to tam tak po desáté a divíš se, že dostaneš mute za provokaci ???

4:20 Vidím tam první random, za což by bylo normálně upozornění a další věc je, že to přirovnáváš k tomu tvému randomu, ale jak si sám napsal, tady ta situace byla nepřehledná, jenomže v tvojem případě to bylo přehledné celkem dost.

Absolutně nevím, co tady řešíš .......
Zamítnuto


Na videu je jasně vidět že z mýho pohledu jsem slyšel jen jak začal střílet frajer s famasem - reflexivně jsem zabil agresora, protože byl z mýho pohledu jedinej kdo střílel, tudíž to přece nemůže být random. I když to chcete brát jako random, tak jsem dal první a jediný, za to mi nemá být odebrána karma - hra už mi vzala 30. Dostáváme k mýmu výš zmíněnýmu bodu - poprosím o vyčasování kdy koho admin varoval, protože to se na daným demu nestalo ani jednou, zatímco vy to tady prezentujete, jakoby každý kolo varoval dva lidi. Za celou mapu nevaroval vůbec nikoho. Vymyslel si "strašně moc varování," aby mu prošla jeho chyba.

Admin jednoznačně pochybil. Takto se tady zastávat svých kamarádů navzdory faktům, co to je vole. Zlatej ve všech situacích objektivní Železobeton, zavzpomínej a vem si příklad. Gudlak
Poziční hlasová komunikace down
Travoushh
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 56
Registrován: 24 říj 2019, 16:43


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků