Zde můžete najít rady a návody k CSku.

Neukládání dema

Příspěvekod Derakh12 » 16 bře 2023, 06:41 VIP

Ahoj! Potřeboval bych pomoc s ukládáním dem.

Popis problémů: Natočím demo, vypnu demo ale demo se mi neuloží v PC. Dělá mi to takto poslední asi 3 týdny a prostě je to hodně problematické s mým postem tady. Ovšem největší sranda je že se mi každé první demo uloží..

Příklad: Natočím za mapu 3 dema, ovšem uloží se mi jen 2 dema (první a poslední). Nebo když natočím 2 dema, tak se mi neuloží to druhé..

Neví někdo prosím co s tím?
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 896
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Neukládání dema

od Rumcajz » 16 bře 2023, 06:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Neukládání dema

Příspěvekod strafemachine » 16 bře 2023, 09:09 VIP

Po zadaní príkazu record menodema ti správne vypíše do konzole "Recording to menodema.dem?
Takisto keď dáš stop, vypíše ti completed demo?
Píše to tak prvé, druhé aj tretie demo?
Uživatelský avatar
strafemachine
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25 led 2013, 14:08
Bydliště: Bratislava

Re: Neukládání dema

Příspěvekod Derakh12 » 16 bře 2023, 10:06 VIP

Když zapnu nahrávání dema, tak mi to vyhodí hlášku o začátku točení, stejně tak i jeho ukončení funguje spolehlivě.
Demo bez problémů zapnu a i vypnu. Píšou mi to všechna dema.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 896
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Neukládání dema

Příspěvekod strafemachine » 16 bře 2023, 11:05 VIP

Deje sa toto úplne zakaždým kedy natáčaš demá?
Môžeš skúsiť následovné?
-Začať točiť demo1, zastaviť ho.
-Začať točiť demo2, zastaviť ho.
-Začať točiť demo3, zastaviť ho.

Hneď potom bez vypínania hry rovno do konzole viewdemo demo1 či ide, potom viewdemo demo2 či ide a potom viewdemo demo3.
Uživatelský avatar
strafemachine
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25 led 2013, 14:08
Bydliště: Bratislava

Re: Neukládání dema

Příspěvekod Derakh12 » 16 bře 2023, 14:08 VIP

Ano, děje se to pokaždé nebo často.

Toto sem už zkusil. Když sem ihned dál wievdemo tak sem demo měl, ale ve složce uloženo nebylo
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 896
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Neukládání dema

Příspěvekod strafemachine » 16 bře 2023, 15:35 VIP

Tak mi ešte napadajú 2 veci..
1. Vráť sa o jednu zložku späť z cstrike a do vyhľadávania napíš .dem, či sa náhodou z nejakého záhadného dôvodu neukladá demo niekde inde.
2. A viac pravdepodobná možnosť je že v zložke kde sa demo má nachádzať klikni v hornej časti na "View" a zaškrtni "View hidden files" (Zobraziť -> Zobraziť skryté položky) či sa súbor dema náhodou nezobrazí.
Uživatelský avatar
strafemachine
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25 led 2013, 14:08
Bydliště: Bratislava

Re: Neukládání dema

Příspěvekod Derakh12 » 16 bře 2023, 18:45 VIP

Dema se mi do žádné jiné složky neukládají a ani zobrazení skytých souborů nepomohlo.
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 896
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

Re: Neukládání dema

Příspěvekod strafemachine » 16 bře 2023, 21:43 VIP

Hmm.. Chcel som napísať či ti náhodou nerobí nejakú paseku s .dem súbormi antivírus no keď ti raz jedno uloží tak to problém nebude. Obávam sa že to znie ako niečo, kedy tvoj windows user pod ktorým si prihlásený nemal právomoc uložiť súbor (demo) na druhý krát, niečo ako spam protekcia no tam opäť nehrá do kariet to, že prvý krát to ide, druhý nie a tretí opäť ide. Až teraz som si poriadne prečítal tvoju predošlú odpoveď a píšeš že keď si spravil 3 demá tak ti pred vypnutím hry demo spustiť šlo príkazom viewdemo no v zložke nebolo. Rád by som spravil test, kedy (ideálne ak máš 2 monitory) otvoríš zložku kam sa ti demá ukladať majú (cstrike) pri čom daj zoradiť súbory podľa času kedy boli upravené / vytvorené a na druhom monitore otvoríš CSko. Následne v CSku začni record demo1, akonáhle klikneš enter pozeraj do zložky či sa demo v real-time vytvorí. Potom sprav to isté znova ako demo2 a pozeraj či sa vytvorí. Stále sa zahrávam s teóriou že to je problém mimo CSka kedy ti proste nevytvorí .dem súbor a možno ho niečo vymaže. Neviem presne ako funguje file creation vrámci recordingu demo súborov v csku a teda je možné že prípad, kedy ti viewdemo dané demo prehralo no v zložke nebolo je preto lebo si mal stále otvorené CS a samotné CS má nejaký typ cache pamäte kedy je demo stále loadnuté v hre. Možno si práve ťahám info zo zadnej časti môjho tela no s ničím takýmto som sa ešte nestretol.. Prosím skús čo som písal hore a daj vedieť, ak to nepomôže môžme skúsiť skočiť na teamspeak a otestovať nejaké ďalšie moje teórie (ak budeš ochotný).
Uživatelský avatar
strafemachine
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25 led 2013, 14:08
Bydliště: Bratislava

Re: Neukládání dema

Příspěvekod strafemachine » 16 bře 2023, 21:45 VIP

Ešte mi napadlo opäť simulovať vytvorenie troch .dem súborov (demo1, demo2, demo3), overiť bez pozretia demo2 či sú všetky v zložke a v prípade že nie len napíš do konzole viewdemo bez názvu dema ktoré chceš pozrieť, čiste len viewdemo. Otvorí sa ti tabuľka na prehrávanie .dem súborov kde skús kliknúť na tlačidlo load (to úplne naľavo), čo ti otvorí dostupné demá či to demo budeš vidieť tam.
Uživatelský avatar
strafemachine
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 229
Registrován: 25 led 2013, 14:08
Bydliště: Bratislava


Zpět na Rady a návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků