I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyr.]Basebuilder

Příspěvekod BoreczeTmy » 19 bře 2023, 16:32

Chtěl bych podat stížnost na admina Ceehisek

STEAMID: Admina :# 3 "Ceehisek" 346 STEAM_0:0:45241021 9 50:37 23 0 https://ctrlv.cz/7Bw9


Důkaz(Demo): https://easyupload.io/v8h74w (Demo nečasuji ačkoliv to jde vidět od začátku) jestli bude třeba nemám problém to vyčasovat.

Popis situace: Adminovi se bugly bloky, na serveru nás nebylo 5 vs 5, tak se rozhodl že vleze do base od hráče Boure, ten mu to zakázal dokonce ho blokoval, tak ho admin grabem hodil na bok jakoby nic, to bohužel na demu nemám protože jsem ho začal točit až byl admin uvnitř. Důvod byl prý ten, že mu chyběl splnit achivment ve kterém má přežít 25x a chybělo mu poslední přežití. Já osobně si myslím že tady tu situaci měl řešit jinak, jakož to admin.
BoreczeTmy
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 65
Registrován: 15 bře 2023, 16:33

[Vyr.]Basebuilder

od Rumcajz » 19 bře 2023, 16:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Basebuilder

Příspěvekod McEcKo » 19 bře 2023, 16:34

Zdravím tě soudruhu, byl jsem na serveru, a nikdo nikoho negrabnul, + můžeš jít k někomu na přeživko když Vás není 5, ale nesmíš střílet :)
Ano mám RNko, AimBot, WallHack, SH, KB a všechny cheaty co Vás napadnou :)))^^
Obrázek
Uživatelský avatar
McEcKo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 08 črc 2015, 10:47

Re: Basebuilder

Příspěvekod BoreczeTmy » 19 bře 2023, 16:38

Soudruhu ale na demu je jasně vidět že střílel do konce zabil i hráče.
BoreczeTmy
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 65
Registrován: 15 bře 2023, 16:33

Re: Basebuilder

Příspěvekod Twixx » 19 bře 2023, 22:17

McEcKo píše: + můžeš jít k někomu na přeživko když Vás není 5, ale nesmíš střílet :)


Také pravidlo neexistuje.

V riešení..
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod McEcKo » 19 bře 2023, 23:12

Dobře pravidlo to není, ale není to zakázané, k tomu Napsal že tam došel grabnul ho aby uhnul, přitom jak znám Cehiho tak on by tohle neudělal, s tím že na serveru je taková vpohodě komunita která si pomůže když jeden nemůže, takže přeživko by mu určitě dovolil, takže to co napsal že ho grabnul je výmysl
Ano mám RNko, AimBot, WallHack, SH, KB a všechny cheaty co Vás napadnou :)))^^
Obrázek
Uživatelský avatar
McEcKo
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 08 črc 2015, 10:47

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod Twixx » 20 bře 2023, 00:59

McEcKo píše:Dobře pravidlo to není, ale není to zakázané


Keď je v pravidlách napísané, že ak je počet CT 0 - 4, tak je 1 človek na stavbu, tak je proste 1 človek na stavbu, nik iný než ten 1 človek tam nemôže byť. Keď si niekoho pustíš na preživko, tak ste v stavbe automaticky dvaja, teda porušujete toto pravidlo.
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod BoreczeTmy » 20 bře 2023, 12:14

Ano jak píše twixx. admin ceehisek zneužil své pravomoce. Hráč ho tam opravdu nechtěl poustit dokonce mu i psal že nemůžou být 2. Blokoval ho i, a ceehisek ho opravdu odstrčil grabem na stranu, jen na úkor toho aby splníl achivment. Takhle se za mě admin chovat nemá.
BoreczeTmy
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 65
Registrován: 15 bře 2023, 16:33

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod Masta » 20 bře 2023, 13:00

Chcem len povedať že som tam bol a pán admin Ceehisek mal postavenu campu, lenže sa bugol blok s dôvodu duplikacie (nový update, a hlavne na tej mape čo sme hrali sa stále bugujú bloky) čiže ten blok ani nemohol vziať a presunuť ho niekam lebo bol "neviditelný".
EVIP BaseBuild new ---
EVIP JailBreak 2 ---
EVIP Zombie Blood 1 20
Uživatelský avatar
Masta
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 19
Registrován: 06 úno 2020, 15:14

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod BoreczeTmy » 20 bře 2023, 13:52

Aha, takže z důvodu bugnutých bloků mám právo to zneužit, porušit pravidlo a kazit hru ostatním ? Chápu to dobře Masto?
BoreczeTmy
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 65
Registrován: 15 bře 2023, 16:33

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod BoreczeTmy » 20 bře 2023, 14:01

2023-03-19 16:00:04 jdeš na forko cechisek. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport
2023-03-19 16:02:10 ceehisek jdu si na tebe stěžovat. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport
2023-03-19 16:02:29 za zneuživani. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport
2023-03-19 16:02:49 boure s tím ani nesouhlasil. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport
2023-03-19 16:03:06 jen na úkor toho že ty potřebuješ splnit ulohu nemužeš porušovat admin prava. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport

2023-03-19 16:02:28 nebylo nás 5. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport
2023-03-19 16:02:33 já jsem to osal¨d. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport
2023-03-19 16:02:41 tse znužívání přesně tak. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport
2023-03-19 16:02:49 tak uvidíš co na to řekne blazen. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport
2023-03-19 16:03:22 to je stejný jako já s botama ty jen s admin právama. Gamesites.cz ^BaseBuilder New bb_fairport


Zde ještě dokládam chat z hlstats ode mě a od hráče Boure. očividně s tím neshoulasil jak tady někteří píšou
BoreczeTmy
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 65
Registrován: 15 bře 2023, 16:33

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod Twixx » 20 bře 2023, 16:24

Ja sa k tomu vyjadrím, keď to prešetrím, nateraz tému zamykám pre vyhnutie sa spamu.
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod Twixx » 20 bře 2023, 18:13

Odomykám pre adminovo vyjadrenie, zdržte sa spamu prosím.
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod Ceehisek » 20 bře 2023, 21:00

Predtým než prídeme k danej situácii, rád by som sa vyjadril na adresu Thommy-ho. Tento, takzvane pán, nielenže nerešpektuje pravidlá, ba dokonca po dosť častých upozorneniach a graboch pokračuje vo svojich činnostiach ako sú nadávky, neplnenie účelu hry ba dokonca aj kazenie hry ostatným.(Príklad včera na BB Chronic 1. po neustálom upozorňovaní som ti dal kick, a vrátil si sa z tým že "ZACO???", ty vieš za čo a predsa si neprestal.) Nejdem sa tu hrať na nejaké neviniatko, tiež viem byť občas nervózny, nahnevaný, či už z práce alebo z osobného života.
Na BaseBuildri sa snažím aby si každý každý užil tú hru, nesnažím sa za každú cenu rozdávať bany, lebo by tam nikto neostal. To ozaj mám byť hneď tvrdý na každého? Mám hneď rozdávať RB a Bany? Ver tomu že by si tichučko sedel ako ZM niekoľko kôl alebo prípadne mutnutý na minimálne 12 hodín každý deň. Môžeš sa spýtať koho len chceš že sa snažím vždy pomôcť, keď je treba, ale ty si prišiel s tým aby si si vybil čo ja viem, menejcennosť? Máš Nedostatok pozornosti alebo ja neviem? Nevieš ako to na BB funguje a vôbec nemáš prehlaď, čo a ako a kde.

Späť teda k "problému" čo si teda, ja neviem jak to mám nazvať, "vykotil". Áno, boli sme 4CT, blázen prešiel dlhú cestu aby nám zlepšíl BB, mnoho hodín testovania, debát čo by sa dalo zlepšiť ale čo ty o tom vlasne možeš vedieť keď chodíš na servery len kaziť hru ostatným však? Po update na duplikovanie blokov keď bolo zasadené na ostro po resete napríklad taká bb_fairport, alebo bb_autumn_v2 (bola stiahnutá po bugovaní blokov).Kľudne si priznám že nás bolo menej, prišiel som si tú hru užiť preboha, do mojej kempy by som predsa vliezol legálne ale potom by sa z mojej kempy ajtak stala nepriechodná kempa, vedel by som tie bloky odstrániť ale až po čase. To s tým grabom odmietam. Viem že som vliezol aj keď som nemal, ale i tak sa menila mapa a hrali sme ju asi 2 kolá a bolo nás tam 5 a pol. Ale ideme sa sťažovať na kazenie hry. Ideme sa teraz vyhrážať "Takže buď mi givni body nebo to tam jdu dát" "resetni si staty inak ta dam na forko" Takže teraz vravíš že mám striehnuť na každého? Mám teraz stáť aj nad tebou a za každý tvoj omyl ti dávať bany? Kľudne, mám na to čas. Kľudne za svoje konanie prijmem zodpovednosť, ale predsa sme ľudia, sme omylní, ale ideme sa hrať, zabávať aby sme unikli aspoň trošku z reality. Neviem akú máš ty prácu, ale já mám v robote veľa zodpovednosti a stresu. Viem že svoje konanie už nezmením ale sme ľudia. Ďakujem za prečítanie. (možno niektoré vety nedávaju nejakú nadväzovanie, ale už pomaly spím :? ) (taktiež sa občas opakujem)

Vašo.
Nejlepší argument ve stížnosti za poslední dobu: "pak mi říka ať ho kicknu, čimž se mi vysmívá že on má práva a já ne".:lol:
Uživatelský avatar
Ceehisek
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 69
Registrován: 02 pro 2014, 21:54

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod BoreczeTmy » 20 bře 2023, 21:16

No dobře, tak mu dejte jen pokárání, nějak mě to neva že porušil pravidla příště si dá na to bacha. jestli mu sundáte prává tak jste vymrdani čuráčci
BoreczeTmy
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 65
Registrován: 15 bře 2023, 16:33

Re: [V riešení]Basebuilder

Příspěvekod Twixx » 21 bře 2023, 20:25

Ahoj,

demo v kombinácii s hlstats ukazuje na to, že admin vošiel do stavby inému CT aj keď bolo menej než 5 CT na serveri, admin sa konieckoncov aj priznal, grab bohužiaľ bez dema overiť presne neviem. Admin bude o podobných situáciách dôrazne poučený.

Sťažnosť oprávnená
Uživatelský avatar
Twixx
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 804
Registrován: 12 kvě 2013, 13:40


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků