Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Přijat] Lucifer/JailBreak

Příspěvekod Lucifer9 » 20 bře 2023, 21:54 VIP

Nick na serveru: Lucifer
SID: STEAM_1:1:496941437

Sekce, na které chci práva: JailBreak

Věk: 16 let

Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=184746

Bany, které jsem dosta: Dostal jsem dohromady čtyři Bany

1: Dostal jsem ho za první a, poslední MFK, chtěl jsem si zjistit jaký to je pocit dát MFK a popravdě mi to za to nestalo asi pět minut jsem z toho byl hrdý ale pak mi došlo že mi to za to nestálo
2: hned na to jak jsem zjistil že jsem dostal ban tak jsem byl z toho naštvaný a začal jsem nadávat a za to byl můj druhý ban
3: potom co jsem už docela hrál JB tak ne každému se zadaří v CT, moc si z toho nepamatuji ale asi jsem dělal nějaké blbosti a nebyl jsem asi moc dobrý Simon
4: můj čtvrtý a poslední ban bylo za nadržování, to jsem se dohadoval s T že jsem dal špatné příkazy a což byla pravda, a já jsem si to jenom nechtěl přiznat

Něco o mně: Zdravím Jmenuji se Daniel, je mi 16, pocházím z Moravskoslezského kraje z vesnice Kunín, chodím na základní školu do 9. třídy, na Školu jdu na elektrikáře do Ostravy, Zajímám se o kinematografii, jak jsem byl menší tak jsem hrál dva roky fotbal který mě pak přestal bavit tak Už nehraju, volný čas trávím buď na počítači nebo sledování filmů či seriálu a občas si zajdu i s kamarády ven, a v poslední době Teď hraju counter-strike

Proč právě já : Jak jsem připojil na JB tak jsem to moc nechápal jak to všechno funguje, ale hned první den jsem viděl Admina jak nějakého hráče vzal za začal to něj hustit proč dal MFK. Já jsem to moc nechápal jak to udělal a nějak jsem to neřešil. hrával jsem to kdysi ale potom mě to přestalo bavit. na začátku prosince jsme to zapli s kamarády a začalo mě to bavit postupně jsem se zlepšoval a zlepšoval. Asi v polovině prosinci jsem zjistil že jsou nějaké stránky od Gamesites a tam byly věci ohledně akademie, náboru adminu a forum nějak jsem to nechápal ale postupně jsem tomu jsem přišel na kloub. koukal jsem se jak si dám přihlášku na Admina jenže jsem ji nemohl najít, chvilky jsem to studoval a zjistil jsem že musím projít Akademii aby to bylo jistější, protože jsem ještě na to neměl věk, chtěl jsem vždy pomáhat lidém a chtěl bych se stát Adminem.

Zkušenosti s CS:GO: CS:GO hraji zhruba 4 roky, dokopali mě to k tomu kámoši a Kdybych měl přečíst dva účty které vlastním Tak je to asi 900 hodin co jsem nahrál.

Případné poznámky: pár lidí mě moc nemají v lásce, ale většina lidí z A-Teamu celkem si rozumíme a s většinou vycházím celkem dobře
Uživatelský avatar
Lucifer9
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 115
Registrován: 19 pro 2022, 19:25

[Přijat] Lucifer/JailBreak

od Rumcajz » 20 bře 2023, 21:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Lucifer/JailBreak

Příspěvekod Parek917 » 22 bře 2023, 16:11 VIP

Poprosím adminy o reference.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34

Re: [Reference] Lucifer/JailBreak

Příspěvekod Parek917 » 26 bře 2023, 15:57 VIP

Čau,
najdi si někoho z SA+ na tsku, zkusíš si testy.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34

Re: [Reference] Lucifer/JailBreak

Příspěvekod Parek917 » 26 bře 2023, 18:36 VIP

Přijat jako admin-akademik 1. kola, vítej.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků