I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z části oprávněné] Bezduvode varování a kick

Příspěvekod Argon » 31 bře 2023, 16:06

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Popis situace/prohřešku admina:Nevím zda jsem kick od Gulaše nebo od Sm0ka ale vím že varovaní padlo od Guláše tak věřím že od něj padl i ten kick, hrala se mapa teenroom a jsou na teto mapě míče jeden z nich jsme 3 lidi vzali a běželi s ním pak se zastavili a hadali se kdo ma ten míč v tom Sm0ke řekl že by jsme se s tím míčem mohli přestat bugovat ačkoliv jak jde vidět tak nikdo v míči za celou dobu nebyl a maximalně to jednoho hrače posunulo a to ani ne o par centimeru neumřel nic a stalo se to nejspíš omylem, pak Guláš ze spektu prohlasil něco ve smyslu "nevím ktery z vas retardu to ma ale vyhoďte to jinak dostanete kick" (nechapu za co by jsme měli dostat kick když jsme nedělali nic špatneho jelikož kolo začalo chvilku dozadu) snažil jsem se mu vysvětlit že nikoho nebugujeme tak co mu vadí a v tu chvíli nam 3 dal kick ze serveru, i kdyby byl kick opravněný což za mě rozhodně nebyl protože jsme nikoho ve hře neomezovali tak jeho chování a zpusob zdělení byl přinejmenším dost zajímavý.

Důkaz o jeho pochybení: https://easyupload.io/4zoebm (od 15 minuty až do našeho kicku)
Argon
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 18 dub 2019, 08:21

[Z části oprávněné] Bezduvode varování a kick

od Rumcajz » 31 bře 2023, 16:06

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Bezduvode varování a kick

Příspěvekod LadyGulage » 31 bře 2023, 16:12

Jediné za co se omluvím je můj nepěkný výraz.

Přes ten pláč neslyším.... Úkol I je hledat/zabít T, ne si hrát s míčem.

Nemám na vás dva náladu, smoke vám jasně řekl ať ten míč pustíte, já jsem ho následoval, nepomohlo ani jedno. :roll:
A jediné co dokážeš je klasicky jít plačkat na forum :lol: :lol:
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: Bezduvode varování a kick

Příspěvekod Argon » 31 bře 2023, 16:28

Ani jeden z nas nebyl T myslím a jako Inocenti mame za ukol přežít a zabít T, takže jsme se drželi ve skupince a čekali až se T ukaže nebo nějak odhalí, to co přitom dělame už je jedno ne ? a jelikož nic jineho než "plačkat" na forku nemužu protože když jsem se ti to snažil vysvětlit tak si neposlouchal a neodpovídal když jsme se ptali proč a za co to bylo, nikoho jsem s tím nebugovali jak říkal Sm0ke tak mi to varování nedava smysl a na jeho varovaní jsem mu říkal že nikoho nebugujeme a pak už nic neříkal tak on to asi pochopil.
Argon
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 18 dub 2019, 08:21

Re: Bezduvode varování a kick

Příspěvekod sm0key » 31 bře 2023, 16:38 VIP

Ahoj,

Pokud se nepletu, tak když jste se tam o ten míč přetahovali tak jste mě chvíli blokly, tak jsem řekl ať se o toho netaháte a neblokujete, pak vám Guláš taky řekl ať se o to netaháte a vy jste se nadále pokračovali.

Za mě to bude vše.
---------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------
sm0key
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 81
Registrován: 20 zář 2021, 20:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Bezduvode varování a kick

Příspěvekod Argon » 31 bře 2023, 16:45

Sm0ke, tvé bloknutí je napsane v teto stížnosti jen jsem nevěděl kdo přesně to byl, a po tvém bloknutí ktere nemohlo trvat dele než 2 sekundy, pote se již nic nestalo a tvé bloknutí nebylo umyslne minimalně ne z me strany a stejnak jsem dostal kick.Na demu jde vidět že ja jen míč držel ale nic špatneho jsem nedělal a stejně jsem byl potrestan a varovan a jestli sem ted někdo napíše že to bylo nepřehledne a nemohl admin vědět kdo co udělal tak to bude pěkně pokrytecké protože admini trestají ostatní např. za zabití innocenta v nepřehledne situaci se slovy že nemáš zabíjet když si nejsi na 100% jistý a to same by se mělo dít u kicku ne ? admin by neměl kickovat když si není na 100% jisty
Argon
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 18 dub 2019, 08:21

Re: Bezduvode varování a kick

Příspěvekod GuHHH666 » 31 bře 2023, 19:01 VIP

Ahoj,
to že vás smoke upozornil plně chápu. Ten grab itemů tam není na to, abyste s těmi věcmi dělali blbosti, kryli se tím a nebo se do toho schovávali atd. (teď tím neříkám, že jste něco z toho dělali). Ale je to tam od toho, abyste mohli dávat věci pryč, které vám třeba překáží v cestě. Takhle jste se tam zbytečně hádali atd.
A teď k tomu kicku. Když vás admin na něco upozorní, tak ho máte poslechnou, tudíž kick v podstatě neoprávněný nebyl.
Každopádně guláš neměl reagovat tak jak reagoval, ale jeho reakce spíš měla být ve stylu: "Přestaňte se hádat a dělat blbosti s tím míčem nebo vás kicknu všechny".

Z části oprávněné.
PS: Adminovi bylo domluveno.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků