I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Z] Admin rejžak se neřídí pravidly na strankach

Příspěvekod Argon » 01 dub 2023, 19:36

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198394474360/


Popis situace/prohřešku admina : cca 20:00 se ujišťuji zda žije detektiv
20:40 dostavam první varovaní ve stylu doufam že zde nebudeš kempit celou hru na což odpovídam že doufám že si admin přečetl pravidla
20:50 dostavam druhe varovaní a kill

Důkaz o jeho pochybení: https://easyupload.io/6lsj6y

Pochybení: Řídil jsem se pravidly ktere jsou na těchto strankach a jelikož je mezi nimi přidana role renegate tak jsou nejspíš atualní.

1,Innocent (nevinný): Přežít a pomoci Detektivům odhalit Traitora a následně je zabít. (duvod zeptaní se zda detektiv žije, tím že je mrtví detektiv tak mi odpada možnost jak odhalit traitora takže nemám jinou možnost jak na jistotu vyhrat než pouze přežít)

2,Je zakázané kempit v malých prostorech a barikádovat se pomocí bloků!(jelikož je zde napsano v MALÝCH PROSTORECH a jinak žadne zakazy kempení v pravidlech nejsou tak nevidím duvod proč bych nemohl čupět ve stodole co je snad jedna z největších budov na mapě)

Tímto stylem hraní jsem neporušil pravidlo o kempení a zaroveň jsem plnil učel modu tak v čem je problem ?
Argon
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 23
Registrován: 18 dub 2019, 08:21

[Z] Admin rejžak se neřídí pravidly na strankach

od Rumcajz » 01 dub 2023, 19:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Admin rejžak se neřídí pravidly na strankach

Příspěvekod rejza » 01 dub 2023, 21:07 VIP

Zdravim

-Zbytočné zdržuješ hru.. respektíve hráčom ktorý čakajú tým, že sa postavíš na blok a čakáš.
2 > To snáď nebudeme slovičkáriť že ne ?

Čo ti k tomu viac dodať ? Prosím ťa nabudúce hraj a nekempí :)

// Stále to iste dookola a dookola , neviem či máš nejakú uchylku alebo netušim.
Prájem ti pekný zvyšok tvojho dňa Argone.
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
rejza
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 62
Registrován: 13 črc 2022, 18:59
Bydliště: South Georgia and the South Sandwich Islands

Re: Admin rejžak se neřídí pravidly na strankach

Příspěvekod GuHHH666 » 01 dub 2023, 21:23 VIP

Ahoj, nevím co chceš řešit...
Už při minulé stížnosti sem ti jasně napsal, že máš poslouchat to co ti řekne admin.
Když už se odkazuješ na pravidla, tak máš:
Přežít A pomoci Detektivům odhalit Traitora A následně je zabít

Spíš by ses mohl naučit, co znamená spojka "A". Spojka "A" neznamená, že máš dělat jen jedno z toho, ale znamená, že máš plnit vše naráz. Takže když kempíš tak logicky neplníš "A pomoci Detektivům odhalit Traitora A následně je zabít".
Příště než se budeš snažit slovíčkařit, tak se pořádně douč češtinu, hlavně tedy významy spojek ;)

Zamítnuto.
Uživatelský avatar
GuHHH666
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 843
Registrován: 15 bře 2017, 09:59
Bydliště: Gamesites


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků