[Zamítnuto] Diktátor Pepa / Jailbreak

Příspěvekod pernicek9191 » 14 dub 2023, 22:56

nick: Diktátor Pepa(jsem barvoslepý)
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198418919172/
sekce: JailBreak
věk: za 3 měsíce 16
SID:STEAM_0:0:229326722
staty: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=178806

proč chci být akademikem: Jediný pravý důvod je, že si chci být více sebevědomí a přesvědčit, že jsem hoden práv.
Něco o mně: Jsem Michal, bydlím v Praze, rád chodím do posilky a hraju JB. Moje IQ je 138, ale občas mám zásek takže vypadám jako kdybych měl 50. Jsem introvert mám rád svůj klid, a když jsem sám tak je to uplná bomba. Musím také zmínit můj hlas. Můj hlas je opravdu hrozný.
bany:
1) dostal jsem ban, když jsem začínal hrát na serveru s kamarádem. CT mě zabilo a já se neudrřel a nadával jsem sprostě.
2) Dostal jsem zákaz k CT od guláše, měl špatnou náladu a já jsem ho zabil, i když jsem měl příkaz od simona. Jestli to byla moje nebo jeho chyba ot už se nikdy nedozvíme.

ps. přehodnotil jsem názor na absolvování akademie od Hepsaka.
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha

[Zamítnuto] Diktátor Pepa / Jailbreak

od Rumcajz » 14 dub 2023, 22:56

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: Diktátor Pepa / Jailbreak

Příspěvekod Amby » 15 dub 2023, 02:12 VIP

Ahoj,
pernicek9191 píše:Akademii asi absolvovat nebudu...

post1153501.html#p1153501
Proč jsi tedy podal přihlášku?
Ve stejný den, kdy je ti zamítnuta žádost o Admina si žádáš o Akadmika? To by asi úplně nešlo.

Ať už jsou tvé záměry jakékoliv, tak každopádně nesplňuješ podmínky. A to, že si z nějakého důvodu myslíš, že to je nějaký holubinec a můžeš si žádat na více místech najednou s tím, že tvé ostatní žádosti budeme ignorovat je blbost.

Chat máš plný nadávek a tvé chování, ať už v minulosti, nebo tvá sebeprezentace v této (a žádosti o Admina) vypovídá dost o tobě - přesně takové lidi v týmu nepotřebujeme, nejspíše by jsi měl potřebu se nad ostatní okamžitě povyšovat.

Své IQ jsi změřil v random online testu, nebo máš opravdový Mensa test? Rád bych to věděl, protože takový výsledek je poměrně ojedinělý; obzvlášť s tím, že medián je 100 a IQ nad 130 je považováno za vysoce nadprůměrné a má ho méně, než 3% populace.

Ještě si počkej, potřebuješ decentně více dospět.
Každopádně při žádosti o práva bych ti průchod Akademií vřele doporučoval, avšak až v případě, kdy na to opravdu budeš připraven.
Zamítnuto
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: [Zamítnuto] Diktátor Pepa / Jailbreak

Příspěvekod pernicek9191 » 15 dub 2023, 06:48

Ahoj, omlouvám se za to, že jsem si myslel, že mě vezmete so akademie potom co mi nevyšli práva. Ale opravdu mám pravdivý mensa test s naměřeným IQ 138 a ty nadávky v chatu jsou z nějakého důvodu, já bych sám jen tak nezačal nadávat, je to kvůli lidem, kteří se nedokáží krotit a nadavaji na můj hlas o 106. A promiň nejsem člověk, který po vypnutí JB brečí, že mu lidi zase nadávali.
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha

Re: [Zamítnuto] Diktátor Pepa / Jailbreak

Příspěvekod Amby » 15 dub 2023, 09:54 VIP

pernicek9191 píše:Jestli to byla moje nebo jeho chyba ot už se nikdy nedozvíme.

pernicek9191 píše:je to kvůli lidem, kteří se nedokáží krotit a nadavaji na můj hlas o 106


A přesně třeba tyhle výtažky jsou jedním z těch největších důvodů, proč tě nevzít. Podívej se na ty věty a řekni si, co o tobě vypovídají..

Své chyby přenášíš na ostatní, respektive si hledáš důvod, proč by za to mohli oni a ne ty. A teď budeš říkat, že to, co jsi napsal, je pravda, ale upřímně - stížnost ani unban žádost jsi po banu nepodal (takže jsi v tom tak nevinně asi nebyl) a nadávky jsi psal ty, ne ostatní hráči. Dokážeš si představit admina, co by se vyjadřoval slovy, jako máš v chatu ty? Vždyť by to vypadalo naprosto neprofesionálně a zároveň hloupě. A akademie je jen krůček od adminování.

Každopádně tu rozhodně nechci dále psát k tvé žádosti a tvé osobnosti, hlavní důvody už znáš dobře a kdyby jsi měl další otázky (nebo připomínky), tak mi je prosím směřuj do soukromých zpráv.
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník