Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Bezďa/Celé GS

Příspěvekod Bezda » 15 dub 2023, 09:28 VIP

SID: STEAM_1:1:512210511
Odkazy na banlist: Jailbreak TTT Jump Aim

Žádost 1

Důvod unbanu: Pár měsíců zpátky jsem žádal o unban (viz. ZDE). Gamesites bylo pod palbou DDOS útoků a Whoik musel jednat v podobě zabanování všech podezřelých. Očividně jsem byl též jeden z podezřelých vzhledem k mojí reputaci. Permaban je funkční na všech sekcích kromě jailbreaku. Tam mi ta perma fungovala tak 2 dny a poté jsem mohl s klidem hrát dál. Uběhlo skoro půl roku a doufám, že věříte v mojí nevinu (alespoň v tomhle :lol: :lol: ) Po vyřešení tehdejší situace mi byl slíben unban, o který si tedy nyní žádám.


Žádost 2

Nedávno mi byl udělen nádherný měsíční mute na jailbreaku. Jsem si vědom svojí reputace a obsáhlosti mého rejstříku banů, avšak myslím si, že tenhle trest byl aj pro mě moc krutý. S délkou banu nemám problém, na ten jsem byl varován.
Vím, že můj chat není ukázkový, ale většina mých nadávek jsou směřovány na mé kamarády, kterých se to nedotkne a naopak mi to vrátí ještě větší prasárnou :lol: :lol: :lol: . Žádám o změnu banu z mute na měsíční ban do ct.


Přeji krásný sobotní den,

Bezďa
Uživatelský avatar
Bezda
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 kvě 2018, 13:34
Bydliště: Otrokovice

[V] Bezďa/Celé GS

od Rumcajz » 15 dub 2023, 09:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Otrokovice

Re: Bezďa/Celé GS

Příspěvekod PuNko » 15 dub 2023, 09:41 VIP

Vdaka za pripomenutie, na JB už ban funkčný, zamietnuté.

Vyriesene
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: [V] Bezďa/Celé GS

Příspěvekod Bezda » 15 dub 2023, 10:10 VIP

Uživatelský avatar
Bezda
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 kvě 2018, 13:34
Bydliště: Otrokovice

Re: [V] Bezďa/Celé GS

Příspěvekod Bezda » 29 dub 2023, 13:22 VIP

Teď ale seriózně.

Tenhle permanentní ban jsem dostal neprávem. Perma s reasonem team flashing? Buďme lidi. Ano, jsem si vědom, že nesekám latinu, ale to není dle mého důvod mi nechávat permu do hry. Se všemi svými bany souhlasím až na tenhle.

Whoik mi pod unban žádost napsal, že až se situace vyřeší, ban se mi zruší. Dokonce jsem mu psal aj zprávu na web, avšak bez odpovědi. Dostal jsem pouhé zobrazeno. (Dík za seriózní přístup. :lol: )

Z dlouhodobého hlediska jsem jeden z nejaktivnějších hráčů a neustále jsem byl schopný se zapojit do vývoje. Většina hráčů, včetně adminů, se mnou, i přes mojí pověst, nemají žádný problém.

Kdybych dostal ban právem, tak by mi nedělalo problém si dát bokem dvě kila na unban, ale dávat dohromady 800 za něco, za co nemůžu, to vám opravdu dávat nebudu.


Tímto příspěvkem plný emocí vás tedy znovu žádám o unban a pokusím se zmírnit své chování na celém portále.

Děkuji mnohokrát za odpověď a doufám, že se dokážeme domluvit jako lidi.
Uživatelský avatar
Bezda
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 kvě 2018, 13:34
Bydliště: Otrokovice

Re: [V] Bezďa/Celé GS

Příspěvekod pernicek9191 » 29 dub 2023, 15:36

Ahoj,
zdraví všechny diktátor Pepa.
Bezdo ty jsi to asi nepochopil, kdybys fakt dostal ban neprávem, tak věřím že by ti ho zrušily hnedka jak je to možné. A ty nadávky v chatu i ve voicu jsou celkem velké, hlavně když na serveru hrají malé děti. Můžeš být rád, že nemáš permu jako sawo.
Na každem šprochu pravdy trochu.
pernicek9191
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 46
Registrován: 10 bře 2022, 16:00
Bydliště: Praha

Re: [V] Bezďa/Celé GS

Příspěvekod Bezda » 29 dub 2023, 19:00 VIP

pernicek9191 píše:Ahoj,
zdraví všechny diktátor Pepa.
Bezdo ty jsi to asi nepochopil, kdybys fakt dostal ban neprávem, tak věřím že by ti ho zrušily hnedka jak je to možné. A ty nadávky v chatu i ve voicu jsou celkem velké, hlavně když na serveru hrají malé děti. Můžeš být rád, že nemáš permu jako sawo.


Za 1.

Na nahnání příspěvků na foru si používej flame sekci. Tvůj názor je v této debatě irelevantní.

Za 2.

Když už ses odhodlal vyjádřit svůj irelevantní názor, tak si to nejdřív důkladně přečti, o co žádám. Já narozdíl od sawa, který má perma mute, mám permanentní gameban.


Radši dejte lock a počkejme si na verdikt vyšších.

Děkuji.
Uživatelský avatar
Bezda
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 kvě 2018, 13:34
Bydliště: Otrokovice

Re: [V] Bezďa/Celé GS

Příspěvekod PuNko » 30 dub 2023, 13:23 VIP

Ahoj, unban dostaneš len pod podmienkou, že ak dostaneš akýkoľvek ban kde budeš naschval porušovať pravidlá a kaziť hráčom hru (fk, mfk,...) tak sa ti tento ban opäť obnoví.
Pokiaľ máš v pláne na serveri dávať MFK a podobne tak to tu rovno napíš nech viem či ti ten unban dávať alebo nie.
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: [V] Bezďa/Celé GS

Příspěvekod Bezda » 30 dub 2023, 15:26 VIP

Ok, souhlasím. Hru už kazit v plánu nemám.

Děkuji, že mi dáváš další šanci.

(Btw. ban mi byl udělen na všech 4 sekcích, tak poprosim unban na všech :D )
Uživatelský avatar
Bezda
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 kvě 2018, 13:34
Bydliště: Otrokovice

Re: [V] Bezďa/Celé GS

Příspěvekod PuNko » 30 dub 2023, 16:23 VIP

Oka, máš unban.

Vyriešené
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků