I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] FreeMove / JB#2 / Jarypo

Příspěvekod Havii » 27 dub 2023, 16:54

Název tématu [Server / Nick admina]: FreeMove / JB#2 / Jarypo

Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/profiles/76561198970510587/

Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]: Trochu se tady rozepisu o Jarypovo neskutecne aroganci. Zaclo to tim ze 2 hraci meli dostat nevyhodu. Tedka se to tyka simonovo neschopnosti kterou Jarypo svou neschopnosti neresil dostatecne a spis resil me. Jak si muzete vsimnout cas cca 36:45 simon rika hraci ma jeden pokus na to aby to splnil atrakci jeste pozorneji simon nedal prikaz hraci aby zacal to Levi videl ale neresil (Jarypo namisto toho resil me pristi kolo ze jsem to nenahlasil misto toho aby to resil na miste ze to neresil simon) nicmene hrac mel 1 POKUS NA SPLNENI nedal to tak jsem ho zabil v tu chvili Jarypo zacal mluvit nejaky nesmysly kterym jsem nerozumel ale pochopil jsem ze jsem dal FK (simonovo chybou) VD jsem mu neplanoval dat protoze stejne opustil vystrel mel dostat nevyhodu jak Jarypo sam cas 36:50 rekl u hrace kterej skakal pred Beastem (Beast=moje obet neboli kteryho jsem zabil) DEJ MU NEVYHODU KDYZ TO DA. Nasledujici kolo na me Jarypo vyjede zacne si proti recit vubec v nicem mu nerozumim protoze kazdou chvilkou neco menil a vymslel si dalsi vec na me a rikal mi at se nehadam. Jen bych chtel dodat ze jsem chtel simonovat a Jarypo si me jeste grabnul a mluvil na me dal a nasledne jsem dostal freemove. Resim to ze Jarypo rekl at da nevyhodu hraci pokud to dokonci a me movne za to ze jsem to Simonovi nerekl hned. Nevim jaky je rozdil kdyby to dal tak tu nevyhodu dostane tak i tak. (poznamka jak jsem rikal ze si tam skakal v tu chvili jsem si ho spletl s jinym hracem ale to je trochu nepodstatny. Misto urcene Simonem tak i tak opustil.)

Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]: https://dwandy.sdilej.eu/dema/soubory/J ... _v6.dem.gz
vrum vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Uživatelský avatar
Havii
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 127
Registrován: 27 zář 2020, 13:58

[Vyřešeno] FreeMove / JB#2 / Jarypo

od Rumcajz » 27 dub 2023, 16:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: FreeMove / JB#2 / Jarypo

Příspěvekod Havii » 27 dub 2023, 17:00

Jen bych chtel dodat ze jsem chtel simonovat a Jarypo si me jeste grabnul a mluvil na me dal a nasledne jsem dostal freemove.

Pisu to protoze Jarypo asi 3x rekl at se nehadam on byl ten kterej do me porad jel.
vrum vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Uživatelský avatar
Havii
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 127
Registrován: 27 zář 2020, 13:58

Re: FreeMove / JB#2 / Jarypo

Příspěvekod jarypo » 27 dub 2023, 17:12 VIP

Ahoj,

2 hráči měli dostat nevyhodu. Byla atrakce na 2 pokusy. První hráč s nevýhodou neúspěšně dokončil 1. pokus a až pak mu simon řekl, že jeho nevýhoda bude jen pokus jeden. Tak jsem ho upozornil, že to je blbost a ať mu tu nevýhodu dá až potom, pokud to zvládne. Jelikož oba hráči porušili stejný příkaz, tak mají mít stejnou nevhodu. Druhý hráč 1. pokus taky nedal a ty jsi ho zabil. Proto byla chyba na tvojí straně. Poté ses semnou chtěl pořád hádat, proto jsi dostal move.
Obrázek
Uživatelský avatar
jarypo
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 čer 2019, 11:50
Bydliště: Karviná

Re: FreeMove / JB#2 / Jarypo

Příspěvekod Havii » 27 dub 2023, 17:35

jarypo píše:Ahoj,

2 hráči měli dostat nevyhodu. Byla atrakce na 2 pokusy. První hráč s nevýhodou neúspěšně dokončil 1. pokus a až pak mu simon řekl, že jeho nevýhoda bude jen pokus jeden. Tak jsem ho upozornil, že to je blbost a ať mu tu nevýhodu dá až potom, pokud to zvládne. Jelikož oba hráči porušili stejný příkaz, tak mají mít stejnou nevhodu. Druhý hráč 1. pokus taky nedal a ty jsi ho zabil. Proto byla chyba na tvojí straně. Poté ses semnou chtěl pořád hádat, proto jsi dostal move.

Cau Jarypo. Prvni hrac 1. pokus nedal a ano zabil jsem ho, protoze simon rekl, ze ma 1 pokus a po jeho smrti si zacal mluvit, ze to bylo spatne nevim teda kde je problem
vrum vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Uživatelský avatar
Havii
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 127
Registrován: 27 zář 2020, 13:58

Re: FreeMove / JB#2 / Jarypo

Příspěvekod Havii » 27 dub 2023, 17:40

jarypo píše:. Poté ses semnou chtěl pořád hádat, proto jsi dostal move.

Ne Jarypo pletes si levou s pravou, to ty si se chtel hadat ja jen rekl ze on VD nedostane. Nasledne sis me grabnul moje odpovedi byly jakoze coze vubec jsem ti nerozumel ty do ted ani nevis co si obhajoval.
vrum vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Uživatelský avatar
Havii
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 127
Registrován: 27 zář 2020, 13:58

Re: FreeMove / JB#2 / Jarypo

Příspěvekod Havii » 27 dub 2023, 17:48

Omlouvam se za spam ale kouknul jsem se znova na demo a jadro problemu jsem nasel

36:49 Simon rika ze Beast ma 1 pokus na splneni ja ho nasledne zabijim, protoze to nedal
36:59 Admin nedaval pozor a neslysel co rikal Simon 10 sekund z5 a rekl at Beastovi nedava jeden pokus, protoze mu to nerekl PRED TIM NEZ SKOCIL ale... rekl
vrum vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Uživatelský avatar
Havii
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 127
Registrován: 27 zář 2020, 13:58

Re: FreeMove / JB#2 / Jarypo

Příspěvekod Wurst1 » 30 dub 2023, 23:01

Ahoj,

Admin jednal téměř správně. Výtka, kterou bych ale měl na začátek zmínit je, že jste se tam pak zbytečně hádali několik dalších dlouhých minut, což zbytečně narušovalo hru (a Jarypo by měl vědět, jak v takových chvílích postupovat lépe). Na druhou stranu ti tím Jarypo dával prostor, kde stačilo podřídit se adminovu slovu a move by nepřišel.

Proto před samotnou situací rozeberu obecně přístup na serveru k sporům mezi hráči a adminy.
Je důležité si uvědomit, že na serveru opravdu není dobré se s adminem sáhodlouze hádat. Pokud totiž admin pochybí a neuvědomí si chybu hned po první výměně názorů, pak je pravděpodobné, že dalším eskalování konfliktu si hráč vyslouží onen move či ban, který bude téměř vždy oprávněný. Jde o to, že admin v zájmu hry musí konflikt ukončit, takže pokud hráč v konfliktu pokračuje, nezbývá jiná možnost než použít admin práva.

Ideálním řešením sporu z pozice hráče je tedy následující postup:
a)
1. Pokus o ústní domluvu a řečení, kde admin zasáhl špatně.
2. Admin zjistí, že zasáhl špatně, omluví se a uvede věci na pravou míru.
3. Vyřešeno.

b)
1. Pokus o ústní domluvu a řečení, kde admin zasáhl špatně.
2. Admin si stojí za svým a vysvětlí svůj úhel pohledu (ať už správný nebo špatný).
3. Malá rezerva pro další pokus o dovysvětlení, kde zasáhl admin špatně.
4. Admin si stále stojí za svým.
5. Podřízení se adminovu slovu (i přes to, že s adminem nesouhlasíš).
6. Kontaktování nadřízené osoby, či fórum.

Je nutné věnovat velkou pozornost bodu 5. v odstavci b).
Jak už totiž bylo zmíněno, v případě dalších hádek nezbytně přijde move a stejně admin prosadí svou a jak bylo řečeno, takový move je téměř vždy oprávněný i kdyby admin o situace neměl pravdu.

Teď ke konkrétní situaci na serveru.
Shrnutí: Hráči měli hrát atrakci, na kterou měli dva pokusy. Jarypo šel na atrakci první, 2x jí nesplnil, umřel, vše v pořádku.
Potom se Simon zeptal, kdo chce jít na atrakci další a ze zdi vyběhli dva hráči. Simon se tedy rozhodl, že půjdou jako další na atrakci.
1. hráč nesplnil svůj první pokus a šel zpátky na start. Tam mu Simon oznámil, že jeho nevýhoda za opuštění stěny předtím je pouze jeden už vyplýtvaný pokus. Jarypo správně zasáhl, že to je divná nevýhoda, ať mu dá radši nevýhodu až po atrakci. Naštěstí hráče nikdo nezabil a hráč se pokusil splnit atrakci znovu, kde opět neuspěl a pak tedy dostal oprávněný kill.
Následoval 2.hráč, kterému Simon řekl, že tedy bude mít pouze jeden pokus jakožto nevýhodu. Atrakci nesplnil a potom de facto ve stejný moment začal Jarypo říkat do hry, ať ho nezabíjí a Ctčko střílet. Hráč zde umřel neoprávněně, nicméně CTčko bych nevinil, protože sám Simon zopakoval, že hráč bude mít pouze jeden pokus.

Jarypo pak správně vysvětlil, že pokud 1.hráč měl nevýhodu a i přes to pak dostal dva pokusy, měl by dva pokusy dostat i 2.hráč. Simon pochopil, ty bohužel ne a nastala hádka.

Jen dodám, že v ideálním světě by ta samotná nevýhoda, o které jste se pak hádali, měla být už jen to, že šli na atrakci jako další "dobrovolníci", protože to je nevýhoda sama o sobě. To ale všem na serveru uniklo a asi to tedy není třeba řešit.

Verdikt.
Jarypo se snažil situaci vysvětlit, kde měl v zásadě pravdu. Chtěl, abyste dali hráči VDčko a hrálo se dál (nechtěl řešit to, kdo dal FK). Potom tvůj nesouhlas, hádka a move.
Z mého pohledu Admin jednal správně.

Vyřešeno.

Pokud je potřeba dovysvětlit pravidlo nebo jsem něco vynechal, můžete se sem ještě vyjádřit
Uživatelský avatar
Wurst1
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2017, 09:16

Re: [Vyřešeno] FreeMove / JB#2 / Jarypo

Příspěvekod Havii » 30 dub 2023, 23:17

Ahoj Wurste

Pokud je potřeba dovysvětlit pravidlo nebo jsem něco vynechal, můžete se sem ještě vyjádřit

Děkuji provedu

Následoval 2.hráč, kterému Simon řekl, že tedy bude mít pouze jeden pokus jakožto nevýhodu. Atrakci nesplnil a potom de facto ve stejný moment začal Jarypo říkat do hry, ať ho nezabíjí a Ctčko střílet. Hráč zde umřel neoprávněně, nicméně CTčko bych nevinil, protože sám Simon zopakoval, že hráč bude mít pouze jeden pokus.

Takze kill nebyl neopravnen psal jsem a rikal jsem ze misto urcene simonem opustil podruhy tak jsem ho zabil (at z duvodu ze "mel jeden pokus" tak z duvodu ze porusil prikaz simona opakovane)


Jako dalsi vec JA JSEM SE S JARYPEM NEHADAL chtel jsem simonovat a jediny co jsem mu rekl bylo ze mu nerozumim v tom co rika protoze nevi co obhajoval (nevi co se stalo)

A jeste dodatek Jarypo si stal za tim ze freekill padl proc tedy hrac nedostal VD? Admin milne vyresil situaci movem kde si stal za svym ze freekill padl ale i presto VD hrac nedostal

Vznikla z Jarypovi strany uplne zbytecna hadka ja jsem nic takovyho v planu nemel
vrum vruuuuuuuuuuuuuuuuuuuum
Uživatelský avatar
Havii
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 127
Registrován: 27 zář 2020, 13:58


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník