[Zamítnuto] Kukumba Přihláška

Příspěvekod Kukumba » 06 kvě 2023, 19:00

1.Nick ve hře: Kukumba
2.Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561199499631934
3.Sekce:Jailbreak
4.Věk: 13
5.Steam ID: STEAM_1:0:769683103
6.Odkaz na váš HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=194354
7.Proč chci akademika: Pretože chcem pomôcť serveru a spraviť ho lepším a príjemnejším pre nováčikov. Akademikom chcem byť aj mimo toho že sa chcem naučit čo a ako ak budem splnať podmienky na Admina.
8.Něco o mně: Volám sa Dávid a mám 13 rokov a moja najväčšia záľuba je Florbal ktorému sa venujem už 8 rokov. Mimo toho hravam na počítači, alebo som vonku s kamarátmi. Najviac ma baví hrať na Gamesites Serveroch a zabávať sa s ostatnými. Mimochodom GS Jailbreaky hrávam minimalne 3 hodiny denne :D
9.Moje prohřešky na GS nebo jinde: Mal som pár banov na mojom hacknutom účte ktorý sa volá Biele Tofifee na ktorom som robil dosť veľa zlých vecí a ospravedlňujem sa za ne. Poučil som sa a sľubujem že sa to už nestane. Mal som na ňom 5 banov z toho dva boli MFK, dva boli za nadávky a jeden bol za FK. Ospravedlňujem sa za historiu mojho správania.
Kukumba
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 kvě 2023, 20:54

[Zamítnuto] Kukumba Přihláška

od Rumcajz » 06 kvě 2023, 19:00

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Kukumba Přihláška

Příspěvekod Kukumba » 06 kvě 2023, 20:09

ou a zabudol som na ten moj hacknuty ucet pre istotu :D
Profil: https://steamcommunity.com/id/Dadosik_EU/
Kukumba
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 kvě 2023, 20:54

Re: Kukumba Přihláška

Příspěvekod Amby » 07 kvě 2023, 01:21 VIP

Ahoj,
v chatu máš moc nadávek - poslední je tam 2.5. a přesně od tohoto dne jsi začal nahlašovat na fórum.

Zároveň je mi obzvlášť podezřelý ten druhý účet..
27.4. v 10:13 byl ten druhý účet na JailBreaku, ale zároveň tvůj "aktuální" účet byl na serveru už 26.4. - jakoby sis rozmyslel, že chceš najednou lepší vizitku a vytvořil si proto nový účet. Pak mi navíc moc nejde do hlavy, že by ti nějaký hacker ukradl účet proto, aby mohl jít na JailBreaky.

Každopádně na serveru jsem tě párkrát potkal a hru zvládáš s přehledem, jen škoda těch dvou bodů výše.

Pokud máš o akademika opravdu zájem, tak dále nahlašuj do fóra porušení pravidel a hlídej si chat - ať v něm nemáš nadávky nebo zbytečný spam. Kdyby jsi k přihlášce chtěl něco dodat - nebo objasnit ten druhý účet, tak mi zašli soukromou zprávu tady na fóru.

Za měsíc si můžeš požádat znovu (7.6.2023).
Zamítnuto
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1333
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: [Zamítnuto] Kukumba Přihláška

Příspěvekod Kukumba » 07 kvě 2023, 09:37

Ano jasné chápem že vám to prijde podozrive ale snažím sa dostať na ten účet. To prečo som mal aktivitu na tom prvom účte bolo preto, že sa mi to podarilo. No a o pár hodín sa zmenilo heslo, e-mail, a účet mi bol odcudzený. Veľmi mi je ľuto za to že ma ešte nezoberiete. Ale úplne to rešpektujem že si mnou nie ste istý. A za ten chat sa ospravedlňujem. Za ten mesiac si ho budem strážiť :) . Pekný zvyšok dňa - Kukumba
Kukumba
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 kvě 2023, 20:54


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník