Volná debata o Counter Strike 2.

JAILBREAK - Hodnocení simonů

Příspěvekod MarSmaza » 30 dub 2023, 12:44

Ahoj,

chci se zeptat jak funguje hodnocení simonů (předpokládám, že to je to [PRO]). PercY se mnou sdílel informaci o mém dobrém hodnocení, ale já si nejsem jistý jestli to nebyl šprým.

Mohu někde vidět moje hodnocení simona?

Díky za odpověď.


S pozdravem
MarSmaza
MarSmaza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 17 srp 2020, 15:08

JAILBREAK - Hodnocení simonů

od Rumcajz » 30 dub 2023, 12:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: JAILBREAK - Hodnocení simonů

Příspěvekod byLife » 30 dub 2023, 12:52 VIP

MarSmaza píše:Ahoj,

chci se zeptat jak funguje hodnocení simonů (předpokládám, že to je to [PRO]). PercY se mnou sdílel informaci o mém dobrém hodnocení, ale já si nejsem jistý jestli to nebyl šprým.

Mohu někde vidět moje hodnocení simona?

Díky za odpověď.


S pozdravem
MarSmaza


napiš ve hře /pro nebo /prosimon
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: JAILBREAK - Hodnocení simonů

Příspěvekod filipeeekk » 07 kvě 2023, 18:45

Čest! ;)

Vaše hodnocení tak hodnotí admin.
Hodnotí se kreativita a jak moc máte zábavné kolo.

Tady máš více informací:
Simonování na jailbreaku není vůbec snadná věc. Muset ustrážit spoustu vězňů, a ještě jim připravit zábavná kola, může být pro někoho dokonce úkol neřešitelný. To se však může změnit, a dopomoci k tomu může kdokoliv z vás. Pokud si myslíte, že právě vy jste tím ideálním Simonem, který vždy dokáže hru na serveru usměrnit do zábavné roviny, budete mít nyní šanci působit jako vzory pro ostatní hráče, díky čemuž se zkvalitní celková hra na našich CS:GO Jailbreak serverech.

O co vlastně půjde? Od nynějška budou mít admini na serverech možnost hodnotit hru Simona na bodové stupnici. Bude záležet na jeho kreativitě, aktivitě, na jeho schopnosti ustrážit vězně, znalosti pravidel, a hlavně na jeho umění zabavit ostatní hráče. Vždy na konci měsíce si tato hodnocení projdeme, a vybereme blíže nespecifikovaný počet Simonů, kteří budou mít možnost obléci se do uniformy profesionálního Simona. A to doslova.

VIP, Skin, Hodnocení
Pokud vybraný hráč bude s touto novou rolí souhlasit, získá nejenom obdiv ostatních hráčů, ale také právě nový skin postavy, díky které se odliší od ostatních. K tomu bude vybaven VIP zdarma po dobu své profesionální Simon kariéry, a také bude mít speciální tag [PRO] při pobytu u CT.

Se ziskem statutu PRO Simon samozřejmě přichází velká zodpovědnost, neboť právě od vás se budou ostatní učit řídit hru, či využívat nové atrakce a možnosti Simona. A právě proto nesmí vaše hra spadnout do roviny nudy ani po získání tohoto statutu. I vy budete stále hodnoceni adminy, a pokud vaše hodnocení klesne, status PRO vám může být odebrán.
Uživatelský avatar
filipeeekk
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 233
Registrován: 13 kvě 2022, 15:55
Bydliště: Co ti je do toho?

Re: JAILBREAK - Hodnocení simonů

Příspěvekod PercyY » 07 kvě 2023, 21:23 VIP

MarSmaza píše:PercY se mnou sdílel informaci o mém dobrém hodnocení, ale já si nejsem jistý jestli to nebyl šprým.

Čauky, jistě že byl, já nehodnotím jen tak... :lol:
Obrázek Admin-akademik: 1.4. 2022 - 29.6.2022
Obrázek CSGO Admin: 29.6.2022 - Nyní
Uživatelský avatar
PercyY
Správce Turnajů a Soutěží
Správce Turnajů a Soutěží
 
Příspěvky: 221
Registrován: 06 pro 2021, 18:16
Bydliště: Percyho kavárna - TS


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků