I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] TTT ban za jeden nechtenej random, bez odebrani karmy

Příspěvekod u3slzu » 09 kvě 2023, 18:26

Název tématu [Server / Nick admina]: TTT / Guláš
Odkaz na Steam profil admina: https://steamcommunity.com/id/GSgulasek
Popis situace/prohřešku admina [Stručně, jasně, přehledně!]:
Na craftroomu v 16:30 zabil nixo hrace, dal jsem na nej info. Gulas sel okolo nej a nezabijeli se, tudiz jsem ho zacal hitovat. Gulas me tam zabil, za to ho zabil borec, kterýmu bezduvodne vzal Guláš karmu. Roman to s ním řešil, Guláš ho jen zbytečně provokoval, že proč brečí. Později jsem ho hitoval kdyz jsem byl renegade - zase fnukal, ze jsou to freehity.
Na mrakdodrapu si me grabli jen proto, ze jsem zabil hrace se sekerou. Zadny upozorneni jsem nedostal. V 17.34 Guláš začal ztrácet nervy a chtel se me proste zbavit
Na westwoodu jsem od 15:30 cihal na tcko pode mnou, ktery nezabilo afk hrace. Jakmile jsem zabil toho traitora, tak jsem sel automaticky po ctvrte minute zabit afk hrace, kteryho nezabil, myslel jsem ze je traitor zejo. Nevsiml jsem si ale, ze je tejzlej - v tom stinu je to blbe videt. Za zabiti afk hrace jsem dostal ban na 4 hodiny, bez odebrani karmy. Dostal jsem jediny upozorneni v 8:20, kdy detektiv zabil traitora a ja si ho zamenil s Tckem, tak jsem strelil do zdi smerem k nemu, ani jsem ho nehitl, priznal jsem se a omluvil se za to. Na omluvu Guláš reagoval přehnaně agresivne a vymyslel si, ze uz me nekde varoval, to se ale nestalo, vsude jsem dal casy nasich poticek. Prosim o unban a omluvu, ban 4 hodiny bez odebrání karmy za to, že jsem v souladu s pravidly zabil afkera po 4.minute, u kteryho bylo spatne videt ze je oznacenej - to je strasnej prestrel.
Důkaz o jeho pochybení [nejdůležitější část]:
http://leteckaposta.cz/951597385
u3slzu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 kvě 2023, 18:16

[V] TTT ban za jeden nechtenej random, bez odebrani karmy

od Rumcajz » 09 kvě 2023, 18:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: TTT ban za jeden nechtenej random, bez odebrani karmy

Příspěvekod LadyGulage » 09 kvě 2023, 18:29

https://banlist.gamesites.cz/csgo/ttt/i ... mid&Submit

:lol: :lol:

Ani neumíš jít do banlistu I guess. Smutný
CSGO JB,TTT, Admin

JB PP -> nějaký problém - napiš mi PM tady na forku

https://steamcommunity.com/id/GSgulasek/

Obrázek
Uživatelský avatar
LadyGulage
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 365
Registrován: 27 kvě 2020, 19:52

Re: TTT ban za jeden nechtenej random, bez odebrani karmy

Příspěvekod u3slzu » 09 kvě 2023, 19:29

Tak to se omlouvam, technyk na me jedinkrat nepromluvil, problem jsme meli jen spolu, nenapadlo me ze mi ban svihl jinej admin, dik za upozorneni. Nicmene to nemeni nic na danych casech, kde jsou videt vsechny konfrontace s adminy a ze ban je totalni prestrel. Jedno upozorneni za vystrel do steny, jeden kill afkera po 4.minute by se nemelo spravne rovnat 4 hodinovymu banu. Na serveru jsem nikoho umyslne nerandomoval.
u3slzu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 kvě 2023, 18:16

Re: TTT ban za jeden nechtenej random, bez odebrani karmy

Příspěvekod technyk » 09 kvě 2023, 20:24 VIP

Zdravíčko,

ban jsi dostal z nahlášení v sekci porušení pravidel od Lachýska (důkaz: youtu.be/kddjka0sdM8). Ban se nijak netýkal veškerých odebrání karmy a varování na serveru, ba právě naopak jen nahlášeného random killu na fórum.

V nahlášení lze z důkazu (popř. ze serverového dema) vidět, že jsi celé kolo jen pozoroval hru a ke konci usoudil, že je hráč "david" traitor a zabil ho. Hráči, kteří byli před koncem kola naživu nebyli až na jednoho nijak označení a jejich status byl následující:
  • Pavel: zabil innocenta
  • Roman urban v trenkách: střílel po innocentovi, zabil renegada
  • N1XO: byl tazenutý
  • david: žádná činnost v kole
Z této situace tedy vyplývá, že v kole byli stále 3 možní traitoři. Ty jsi vybral davida z odůvodněním toho, že:
u3slzu píše:ostatni tu lovili Tcko

Mně osobně to tedy přišlo jen jako záminka k tomu dát random kill. Jelikož jsi na serveru již byl upozorňován a grabován ostatními adminy, tak jsem přešel rovnou verdiktu -> úmyslný random kill.

Co tak koukám na fórum, tak vskutku jsi nejspíše jen nový a moje reakce byla přehnaná, za což se omlouvám. V PM na webu jsem ti poslal VIP na TTT jako omluvu, zbytek již dořeší kompetentní osoba.
                   No brain, just pain.Akademik | 24.2. 2021 - 12.6.2021 15:14 ("Co říkáš na to že bych ti přidal 6 bodů?")
Uživatelský avatar
technyk
CS:GO Developer
CS:GO Developer
 
Příspěvky: 243
Registrován: 17 zář 2017, 11:36
Bydliště: Ostrava

Re: TTT ban za jeden nechtenej random, bez odebrani karmy

Příspěvekod ChatCoolGame » 09 kvě 2023, 20:52 VIP

Zdar,

tvoje určení T v souladu s pravidly nebylo a jednalo se o random kill. Pořád mohl být T kdokoliv jiný, akorát se mu nemuselo chtít zabíjet, tady jsi měl štěstí, že ti to vyšlo. Nicméně ban ze strany admina byl opravdu unáhlený a určitě se nejednalo o ten typ random killu, který by se měl v PP banovat.

Admin dle svého vyjádření, si chybu uvědomuje a poslal ti omluvu do PM, takže bych to tu bral za vyřešené. S adminem jsem situaci probral, aby se příště takový přešlap nestal.

Zbývala ti ještě hodina banu, tak jsem ti dal UB, takže můžeš jít hrát.

Vyřešeno.
https://steamcommunity.com/id/chatcoolgame
Uživatelský avatar
ChatCoolGame
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1126
Registrován: 13 dub 2020, 23:01

Re: [V] TTT ban za jeden nechtenej random, bez odebrani karm

Příspěvekod u3slzu » 09 kvě 2023, 22:38

Tpc free vipko dik kluci

e.Chat: No jo, technyk je grand :D
u3slzu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 09 kvě 2023, 18:16


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků