Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Zamítnuto] Nábor na admina

Příspěvekod Nebik » 11 kvě 2023, 16:09

Nick na serveru: Bugatti
SID: STEAM_0:0:503675738
Sekce, na které chci práva: JailBreak
Věk: 16 let
Mé HlStats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=159400
Bany, které jsem dostal (kdekoliv na GS): Takže dostal som dokopy 2 bany
1. za MFK lebo som chcel vedieť čo sa stane a stalo sa ale ľutujem to strašne.
2. tento za nadržovanie pretože som nepochopil pravidlu ale neurobil to zle tak som ho nezabil a druhého som zabil takže za nadržovanie.
Něco o mně: Volám sa Boris, mám 16 rokov. Som z Banskej Bystrici. Bývam v panelálku. Rád hrám hry chodím von a cestujem po svete. Chodím často na dovolenky. Moje najobľúbenejšie jedlo je Segedín. Rád sa venujem práci čo mám. Brigádujem ako IT (technik) na rôznych hrách.
Proč právě já: Rád komunikujem s ľuďmi, rýchlo píšem a odpovedám, píšem s diakritikou, snažím sa na gamesites dodržovať pravidla a obohacovať sa o ne, alebo upozornovať ľudí kde robia chybu, hrám strašne často, moj prvý join cca pred 2 rokmi takže už mám skúsenosti
Zkušenosti s CS:GO: Hre veľmi rozumiem pretože mám 800 niečo hodín a chápem mechanikám a podobne stále však možno niečo existuje čo neviem na 100% ale snažím sa to zlepšovať.
Nebik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 16 srp 2022, 11:27

[Zamítnuto] Nábor na admina

od Rumcajz » 11 kvě 2023, 16:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Nábor na admina

Příspěvekod Heppsak » 18 kvě 2023, 08:33 VIP

Ahoj,
omlouvám se za zpožděnou odpověď.

V chatu máš z pár dní zpátky několik nadávek, dostal jsi více než 2 bany - přesněji 6, a ani nesplňuješ podmínky pro přijetí.

Pokud chceš rozšířit naše řady adminů, musíš nám ukázat, že o to opravdu stojíš. Tudíž zlepši výše zmíněné věci a možná někdy dostaneš šanci.

Zamítnuto
gotta make it outta here, make it out alive
Uživatelský avatar
Heppsak
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 840
Registrován: 26 říj 2017, 21:32


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků